завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
22 червня 2014, 21:00  Курману С.І., вже давно потрібно було б, свою службу безпеку створити та навести порядки на ввіреній території. Довіра до міліції та і до всієї правоохоронної системи взагалі, близько - нуля! Настав час брати все в свої руки! от тільки Лідера, не має!Давайте знайдемо його разом, да всі МИ ЖИТЕЛІ ГУЛЯЙПОЛЯ. Коломойський - вже довів це всім, а чи я не прав? Гуртуймося, МАЙДАН, надав нам інструмент та показав що потрібно робити. Всіх геть, нові обличчя до влади! Коментуйте...
22 червня 2014, 21:00  Олена та що Муха. Бачиш як воно виходить, коли ми товаришували, тебе ні хто не ображав, а тепер що... В районі дискотеку, нібито не відомі особи розібрали, а в коментах тільки про Оленку) Пропоную, громаді, порушити карну справу, провести досудове слідство, встановити винних осіб та тій же громаді і притягти винних до відповідальності! Більше того, правоохоронним органам, поставити в "щоденнику" двієчку, за низькі позиції по розкриттю та встановленню винних осіб з числа відомих людей м. Г.поля. Коментуємо...
22 червня 2014, 21:00  Не зрозумів, а де молодь? Всі ці обличчя ми вже бачили, ні до чого гарного це не привело та і не приведе, тільки вид роблять що всі разом нібито щось роблять). Ну добре, не всі! Побачив на фото та відео відомих бізнесменів, які створили робочі місця, виплачують заробітну плату, допомагають людям, і мені також. Користуючись нагодую дякую Коростильову О, який надав моєму батькові роботу та гідну заробітну плату. Громада, пропоную, зібрати всіх цих НЕРОБ які найняті НАМИ, Громадянами на роботу, щоб останні забезпечили НАШЕ з ВАМИ гідне життя і запропонувати їм, за рахунок їхньої одноденної заробітної плати, від якої вони відмовляться самі, як це було при Януковичу, і за ці кошти, заасфальтувати, забетонувати,закласти,засипати...) "оту" ганебну яму біля славетного в минулому заводу Лакофарбів. А потім, прийти всі разом до адміністрації, міськради, з гучномовцями і сказати навіщо ви нам такі "господарі" потрібні! та кожному вручити по аркушу паперу, звісно - для написання заяви по власному бажанню. Соромно за себе,соромно за Україну, соромно за кожного, що наймаємо їх на роботу, а жодного разу не перевірили що вони там роблять, для громади, для кожного з нас! Не прийняли жодного звіту про виконану роботу, за Наші податки. Коментуємо...
22 червня 2014, 21:00  Олена, та що Муха, а також Невская), ну добре просто Оленка, і тут знов про тебе! Не зрозумів, ти мені говорила що працювала як віл, а виходить що ні) Всі хочуть знати, хто в тебе сьогодні БОСС))) Щоб на завтра була відповідь, сам перевірю). А якщо про діло, які висновки після приїзду Баранова? які зміни, перестановки? чи як завжди поплескали язичками і на тому все) Засвідчую в котре, більша половина всіх працюючих на державу - НЕРОБИ! Навіщо вони нам потрібні? А-а-а згадав, потрібні, ШОУ створювати на стадіоні Сельмаш, при відкритті - комплексу з турніків, Ані Лорак з Повалій тільки не вистачало)) Громада прокидайся, коментуймо...
22 червня 2014, 21:00  В курсі! Голова обл. адмін. приїжджав чи прилітав,здійснював прийом громадян. От і сканували чи не має борони боже десь сепаратистів на Г.полі)
22 червня 2014, 21:00  чим закінчилися події? Громадянам виплатили зар.плату? Прокуратура відреагувала? захистила, відновила порушені права громадян? чи як завжди, одні відписки.
22 червня 2014, 21:00  Гарна реклама! прийдеться перевірити)
22 червня 2014, 21:00  Героям Слава! Что будем делать с етими представителями комунистического прошлого? на пенсию они не хотят, один выход, надо их отправить туда! за все грешки, за разруху в Г.поле. Я завжи говорю, потрібно не відворотність покарання і все буде гаразд. Як це зробити? думаю...
22 червня 2014, 21:00  Дивився, аж пританцьовував, молодці!
27 червня 2014, 21:00  Відповідь адресату - PRO100. На рахунок, чи гарно можу я робити, в мене сумнівів не має, гарно! Від себе, громадани сплять і продовжують спати, як бачу я. Тільки окремі громадяни, з числа яких і я, начали прокидатися... Чи достатньо цього? НІ !!! але є надія що вже процесс пішов!
27 червня 2014, 21:00  Викладіть скан. копію відповіді з міліції по факту відмови в порушенні кримін. провадження. Якщо потрібно надам адрес для листування. Потрібно вивчити відповідь та прийняти рішення. Хто цим буде займатися як не я! Де громада міста? а-у-у...
27 червня 2014, 21:00  Оленка, Оленка, та що Муха. Знову роблю за тебе твою роботу. Громада міста, про "дискотеку" Ви зможете прочитати пройшовши по адресу http://tinyurl.com/plesu2q
28 червня 2014, 21:00  PRO100, моя ел. адреса gulyaypole-mahnograd@mail.ru
Чекаю.
28 червня 2014, 21:00  Я так розумію, не має складу злочину, у зв′язку з тим що не має потерпілої особи, тобто особи кому спричинено шкоду. Як вже вдалося з′ясувати зі статті Оленки Мухи, (ел. адрес статті, я вже вказував раніше) цитую мовою оригіналу - танцплощадка списана решением Гуляйпольского районного совета от 26.03.2014 № 10. Следовательно, горсоветом принято решение от 25.04.2014 № 9 “О прекращении права постоянного пользования земельным участком отдела культуры и туризма Гуляйпольской районной государственной администрации”.
Дуже цікаво! Зі слів представника культури та інших, дискотека ні кому не потрібна. Мені все зрозуміло, як божий день, на дискотеці алкогольні напої та тютюн не продають, а в кафе?! Здорова молодь, потрібна тільки щоб про неї з трибуни говорити, і при цьому ні чого не робити. Більше того за продаж н/л алк. нап. та сигарет - ні хто не проводить профілактичні заходи. Більше чим впевнений, що жодного не виявлено факту, продажу сигарет та ал. напоїв н/л в кафе та інших місцях на території м. Г.поля! Питання, чим займається представники правоохоронних органів, інші представники держави, які покликані здійснювати профілактичні заходи з цього приводу?! Знаю, читають з папірців, перед головою ОДА, що все в районні гаразд, жить стало лучше жить стало веселе)!
Працівники РДА та інші представник влади, чому відмовчуєтеся, а ну набралися сміливості та відписали громаді коментар, покажіть свою роботу!
28 червня 2014, 21:00  Питання до всіх! А що, ми всі з Вами, громадяни м. Г.поля, зробили для того, щоб всі ці посадові особи всіх рівнів, почали працювати на Нас? Поки, що ми, тільки пишемо коментарі. На мою думку, потрібно об′єднуватися, виробляти конкретний план дій, не відсиджуватися по домівкам, і як це не є банально - ДІЯТИ! В кого є план? Скільки Нас, тих хто готовий гуртуватися та зносити все на своєму шляху?
28 червня 2014, 21:00  А хто входить до тієї Г.пільської громади? Так кожний сам за себе, чи дійсно є ватажок та його військо?)дайте конкретну інформацію.
28 червня 2014, 21:00  Завтра, говорять повітря закінчиться! Піду надихаюся перед кінцем початку!) У мене більше не має коментарів. Не тема для обговорення.
28 червня 2014, 21:00  Всіх геть, нові обличчя до влади! бажано молодь! або середній вік не більше 40 років. Знову, пишу, в Г.полі, на сьогоднішній день не має лідера, за яким підуть люди. Чи є? Якщо є, пишіть хто він, лідерів потрібно знати в обличчя. Пастуху потрібне - стадо, лідеру -громадяни.
28 червня 2014, 21:00  тяжкий настав час, тяжкий...
28 червня 2014, 21:00  На мою думку, громада повинна діяти! збиратися, вирішувати важливі питання, обговорювати план дій, ставити кожному завдання і. т.д. Одним словом - спуску керівникам району не давати, оце, на мою думку - громада! Всі остальні, це пасивні слухачі, жителі мого міста. Наголошую, в м. Г.полі не має ватажка, кожний сам за себе! ну добре, хтось там з товаришем прийде, щось там скаже і все, далі не має жодних дій які спрямовані на те щоб дізнатися, а як як вирішилося поставлене питання, які рішення були прийняті... Я за те, що потрібно шукати лідера, хто збере всіх та поведе за собою, як Моисей! Громада міста, повинна бути як військо! по першому кличу, всі у визначеному місці, з відеокамерами, гучномовцями.., для чого? відеокамера щоб здійснювати запис що відбувається, гучномовець- щоб нас почули керівники міста, які вже давно прикидаються що глухуваті!)
28 червня 2014, 21:00  Без сумніву - за МИР! Що стосується зносити, то ще не має чим та ким. Громада міста розпорошена, спить., не має головного, кожний сам за себе. Своє життя на краще, так ми не змінимо, і будемо говорити, а-й я яй, дискотеку розібрали, ай я- яй, одні ями в коліно по місту, і т.д. Наголошую, так діла не буде!
28 червня 2014, 21:00  отак буде з кожним, хто за Путіна! і це правова держава!? відповіді мені не потрібно! все і так зрозуміло.
28 червня 2014, 21:00  Погоджуюсь з викладеним!
Від себе, жителі міста, знають про існування "Гул-ї громади"? її завдання, склад, телефон, місце це розташування і т.д? Для чого? для гуртування в одну команду.
29 червня 2014, 21:00  Зрозумів Сергію! Дуже добре, що ви існуєте! Від себе, приймальну потрібно створити, скриньку для звернень теж. Як? Не потрібно офісу, в людному місці стільчик, стіл, папір, примітивну рекламу, скринька для пожертв, як говориться не словом, а ділом. Проводити зустріч з жителями, обговорювати наболіле, в штат юриста, без нього ні як, і стати "нічим кошмаром" для влади міста. А потім все як сніжний ком) люди почнуть звертатися не до офіційної влади, а до представників громади, які вже довели, що можуть працювати, а не плескати язиками.
29 червня 2014, 21:00  Тоді потрібно, той "диван" винести в місто) щоб на ньому збиралося більше людей з однаковими поглядами на ситуацію, в якій ми живемо, і яка нам так не подобається. Чий диван, винесемо першим? та де поставимо, пропоную, біля РДА? толку буде.. Працівники РДА, які працюють на нас як бджілки), будуть на ньому хоть інколи спочивати)від трудових буднів, перед "зальотом до вулику РДА"
29 червня 2014, 21:00  Та ні, а він тут при чому? не вірю, що за власні кошти, відбудував кладку! ні, це не реально! Ще які варіанти?
29 червня 2014, 21:00  Доброго дня засновникам сайту! Молодці, чудовий сайт! Питання: коли відбудеться захід, по саджанню дерев в ямах на дорогах? наші можновладці, люблять піар! їх запросити, як головних героїв. Дивись, завтра і гроші знайдуться на ремонт доріг.
29 червня 2014, 21:00  Редакція, молодці. Як мною і було "підмічено" раніше, потрібно і гарні моменти нашого міста висвітлювати. Осталося річку розчистити та качечок випустити). Друга приємна подія, я за останні роки. Більше важко пригадати. Перша, урочисте відкриття "турників" на стадіоні. А що ще було створено для громадян в місті?
29 червня 2014, 21:00  Та це така гра, стінка на стінку, тренування було).
29 червня 2014, 21:00  На тему доріг у місті. Знайшов інформацію, що на керівника Гуляйп. райавтодору, в травні цього року, було складено адмін. протокол. Мій коментар, з цього приводу я написав під зазначеною статтею. Для ознайомлення зі статтею, будь-ласка, Вам сюди -http://www.rayonka.com/news/view/name/rajavtodor+GP/
29 червня 2014, 21:00  не вірю! де це можна було б деп. знайти такі кошти?
А на рахунок знищення історичного місця, то хто з числа тих осіб що проти знищення "кладки" повідомив про це керівництво міста, або в інший дієвий спосіб заявив про це? таких не має! Всі сиділи на своїх, як було раніше підмічено "диванах" і плескали язичками, не більше.
29 червня 2014, 21:00  Блок пост, ще не інспектував) нічого сказати не можу. Взагалі впевнений, що думка хороша, а далі видно буде.
29 червня 2014, 21:00  Гарно, ні чого і добавити.
30 червня 2014, 21:00  Пропоную, дати громадянам, ще один шанс!
30 червня 2014, 21:00  Більше чим впевнений, ніхто палець об палець не ударить! поки ми будемо відсиджуватися, доти так і буде.
30 червня 2014, 21:00  Лисичка чи lisenok) це - не так!) я не такий)! я ще страшніший, я супер троллинг). Користуючись нагодою, коли ви тут про мене згадали, то хочу попросити у вас виділить мені містечко, в газетці та що районка, буди писати статті, та не заказні, а від народу, про проблеми, негаразди, бажання, і в останню чергу про позитив керівництва нашого міста, хоча впевнений, це буде дуже рідко! не буде про що писати, я маю про позитив! о, як звучить)
30 червня 2014, 21:00  Лисичка ти і тут відмітилися) Краще, візьми з мого блогу, тему та що про дороги, а ще краще по день молоді, яякий як завжди ні хто у місті не проводив!! і випустіть гарну статтю в нашій газетці. От буде з тебе дієва користь громаді, своїх героїв, нероб у владі, потрібно знати, а журналісту об′єктивно про це писати, висвітлювати.І ще, Невская и Сергей, це один и той же персонаж)
30 червня 2014, 21:00  Це точно, а чим ми схожі? Да, і що там про написання статей в районці, тільки таких яких потрібно, а не заказних, ТІПА на тему, жити стало краще, жити стало веселіше)lisenok - питання до тебе!
30 червня 2014, 21:00  А кого, ще? більше не бачу,кому таке відповідальне завдання можна доручити! чи я не правий Ганно?
30 червня 2014, 21:00  А кого, ще? більше не бачу,кому таке відповідальне завдання можна доручити! чи я не правий Ганно?
02 липня 2014, 21:00  Це точно, все вчинив правильно, члени ПР, дали "боссу" розграбувати країну та втекти. Тепер чекаємо, іншого босса) все правильно..!
02 липня 2014, 21:00  І що пан Боровик, тепер ходить пішки?) да, тяжкі часи настали) Висновок, побільше потрібно дзвонити куди треба).
Викладіть відео звіт нібито публічного звіту наших нероб! цікаво буде проаналізувати, що зроблено. Можливо я осліп, та ні чого не бачу, що моє місто вже стало мекою для туристів) Спасибі за висвітлення теми!
02 липня 2014, 21:00  Завдання поставлено, виконуй. Про звіт доповісти) А на рахунок Ганни, то як на мене гарне ім′я.Все вирішив, lisenok -це Ганна)
02 липня 2014, 21:00  Не має різниці, все вирішено. хто буде в рай. газеті теми писати,які ми тут піднімаємо? Все завдання поставлено, виконуй. Потрібно допомога, пиши.
02 липня 2014, 21:00  Добре, то ді які пропозиції? якщо не з Голосу Г.поля. А звідки?
02 липня 2014, 21:00  Мої проблеми тут ні до чого. Потрібно питання громади вирішувати, а не плескати язиками, у кого там з логікою щось не те! Так і скажи, я нероба, і нічого робити не буду. Хоча, я це вже і сам зрозумів. Все, постановляю, - lisenok - ні куди не годиться).
03 липня 2014, 21:00  От халепа) буває ж таке)
03 липня 2014, 21:00  Я вже пропонував, всім неробам з влади, написати заяву на звільнення. Ще жодної заяви не бачив. Як відзначили день молоді в м. Пологах,я вже писав. Зрівняйте, де працюють професіонали, а де ... самі придумайте хто!
03 липня 2014, 21:00  О, оце і весь день молоді. Якби не хлопці з гурту "Демент" так і слухати не було б що. Відповідальним особам за проведення дня молоді двійочка, зайдете зі щоденником до мене в кабінет. За то пиво, лилося рікою, при тому для всіх.
03 липня 2014, 21:00  newskaya14, та що Оленка, - ось тепер я тебе впізнаю, молодець! саме такою я тебе пам′ятаю! я думав, ти вже все, здала позиції), але ні... А на рахунок Лісьонка, так тут все зрозуміло, пішка та й годі, а ще й прикидається що вона, не вона))! Аню, Аню, досить відмазок! будь сама собою. Тим більше, ти тут цікавого про себе прочитаєш) дивись і робить почнеш як треба, тим більше за тобою, ще не виконане завдання, яке? ти сама знаєш!
03 липня 2014, 21:00  Оленка, я вже зробив за тебе твою роботу, силку виклав ще тільки появилася твоя стаття. Дивись мій коментар- http://mahnograd.com/u-gulyaypoli-rozibrali-litnyu-diskoteku-gulyaypilska-gromada-napisala-zayavu-do-.html
Дякувати не потрібно, ти мене захоплюєш! стаття хороша!
03 липня 2014, 21:00  Треба Шуфричу, зателефонувати, хай в кінці кінців, нокаутує його. Бій між ними так і не відбувся. Так і керувати буде військом, як і підписує)
03 липня 2014, 21:00  Думаю, це камінчик в мій городик) Як раз, по факту кладки, то я був позитивно вражений, про що і писав на цьому сайті та висловлював подяку владі.З цього приводу у мене питань наразі - не має! Пока, буду сидіти на дивані) та чекати звіту, як відбувся захід, може якась думка і появиться)
03 липня 2014, 21:00  Ну тоді я спокійний, а то хотів їхати до Ляшка, вила забирати)
03 липня 2014, 21:00  Все відбій! питання звіту, знято. Журналісти м. Полог, вже все повідомили, спасибі їм! Чим займається наша районна газетка? про, що там пишуть? все піду куплю, почитаю, буде кого критикувати!) В Пологах, стадіон на д. молоді відкривають, а у нас бігають)
03 липня 2014, 21:00  І знову про теж саме! В Районці, та що випускається в м. Пологах, написано статтю про нашу дискотеку! а у нашій газетці, є хоть натяк про дискотеку, а пане журналісти? де ваша незалежність? коли почнете працювати?!
Про дискотеку, отримай інформацію тут - http://tinyurl.com/pnagebf
03 липня 2014, 21:00  І знову про теж саме! В Районці, та що випускається в м. Пологах, написано статтю про нашу дискотеку! а у нашій газетці, є хоть натяк про дискотеку, а пане журналісти? де ваша незалежність? коли почнете працювати?!
Про дискотеку, отримай інформацію тут - http://tinyurl.com/pnagebf
03 липня 2014, 21:00  lisenok, жалко у пчелки) На мою думку, редактор газетки, не смілива, квола людина, якщо не може висвітлювати події в місті як потрібно. Працювати потрібно, на громаду міста, а не на владу. І критика тут не просто так, вона має правду на існування! тому що знову "жалко" відкривати ту нашу газетку, та читати в котре, жити стало краще, жити стало веселіше! Для порівняння,в своїх коментарях,я викладаю силку на статті в газеті Районка м. Пологи, є з чим порівнювати, чи не так?! Учіться працювати та махніть рукою на вказівки керівництва, почніть висвітлювати об′єктивно!! да і хто це з керівництва давить на представників місцевих ЗМІ, це заборонено законом, пишіть фамілію, буде реагувати відповідно!
03 липня 2014, 21:00  Закидати їх помідорами) блін, шкода). Які ще урочистості? працювати потрібно на оборонку, країни в вогні, а вони плескати в долоні зберуться! скоро дощ піде в місті, Дудка) сонце засяє - знову Дудка) чи ще хтось з влади міста. Коли це закінчиться?! Все телефоную до приймальні нар.депа Ляшка, Вила візьму в оренду!!!
03 липня 2014, 21:00  Ну все - ДІСТАЛО! Телефоную в приймальну нар.депа Ляшко! вила візьми в оренду! на кого ще заказувати? Розумію, що для потреб Народа потрібно стільки вил, що потрібно вильний завод построїти) Ну що ж,буде чим зайнятися, завтра в місті виставлю банку, бажано 3 літри, для збору коштів, на завод)
Автору статті, розумію Вас, багато запитань, як завжди залишаться без відповіді! Шкода!
03 липня 2014, 21:00  а чи приймали участь у розробці заходу представники влади, в яких прямо в обов′язках прописано займатися вихованням молоді! чи як завжди, виступлять з папірця зачитають щось, махнуть рукою і скажуть, фухх, знову пронесло.
03 липня 2014, 21:00  Встановлено громадою міста,хто та продажна скотина була з папірцем? Чому Курман С.І., прийшов без папірця і знав що сказати!! що робили останні на тій показухі? чому не було плакатів, нероб з влади геть?
04 липня 2014, 21:00  Хлопці молодці! За Вас, повірте, ні хто ні чого не зробить! А поряд в м. Пологах, цим питанням займається влада! Стадіони відкривають без лишнього пафосу та перерізання стрічечок, як при відкритті турнікового комплексу, який дозвольте нагадати, знаходиться на стадіоні який вже скоро без забору залишиться, що там говорити про інфраструктуру! І підмічу знову, що на стадіон в м. Пологах, ні кого не згукували, люди самі прийшли, бо було там чим займатися!
04 липня 2014, 21:00  Может и так! Но смысл песни - очень хороший!
04 липня 2014, 21:00  Впевнений що читають! і скоро, вони ті хто роблять вид, що їм, про цей сайт ні чого не відомо,свій робочий день будуть починати з сайту, з аналізу того про що дійсно пишуть люди та що їх турбує.
04 липня 2014, 21:00  А яка різниця, комунальне видання, чи ні?! До відома! гроші на газетку, дали саме громадяни зі своїх податків не для того, щоб журналісти, якщо вас так можна назвати, заказні статті писали та редагував статті П.П.Науменко. Що саме потрібно вам зробити всім вмісті, звертаюся до наших представників районної газети, я вже писав вище! читайте. Аналізуйте, набирайтесь смілості, що не "получається" пишіть, допоможемо.
04 липня 2014, 21:00  Вже не можу на місті всидіти, як там відзначили відкриття кладочки? Мабуть в долоні плескали так, що всі жаби в річці, точніше в комиші полякалися)
04 липня 2014, 21:00  lisenok, тема про сіль! це тема для нашої районки, не більше! паніку сіяти, ви умієте добре. Займіться ділом, наберіться духу та почніть працювати на громаду, висвітлюйте теми, які тут піднімаються та турбують громадян!
04 липня 2014, 21:00  Крупій! от продажна шкура. Що будемо з ним робити?
04 липня 2014, 21:00  Не зрозумів! а чому на лінію "102" не зателефонували та не змусили чергового по райвідділу зареєструвати усну заяву та відреагувати негайно, як? викликати на пост працівників ДАІ, які зобов′язані до своїх функ. обов′язків, скласти адм. протокол, про керування т/з без відповідних документів. Більше того, до протоколу в графу свідки, вписати свої дані та дати відповідні пояснення по суті правопорушення, які викласти та додати на окремому аркуші до протоколу. На місті ДАІ виносить постанову про притягнення до адм. відповідальності і все! І весь вам Дудка, що Ви з нього бога робите. На вила його!
04 липня 2014, 21:00  Більше того, при чому тут мобілка!? "насрати" на неї та викинути в річку, простіть за слово! Дозвольте представники громади порекомендувати, включайте свої мобільні відеокамери і записуйте все що відбувається на пості, викладайте в мережу інтернет, на цьому сайті, говоріть! кричіть! пишіть!і Вас почують та побачать! Для мене не має авторитетів! тим більше таких як Дудка і йому подібні. Вмісті - ми сила, по одинці ми - ні хто!
04 липня 2014, 21:00  Погоджуюсь! кому поручимо розпечатати та розповсюдити по місту?
05 липня 2014, 21:00  Збудували за наші кошти, а пафосу... і навіщо фуфло гнати, ні чого проти дівчини не маю, але нафіг під фанеру співати? Тепер про владу:
Неміч - міст починався з проекту з 2008 року! задумайтеся, нашій владі потрібно було 6 років, щоб збудувати цей місточок.
Дудка - історичний захід, "блін" не буду коментувати, все і так зрозуміло! Ось вам і влада, Дудка їх запрошує, для того щоб ці нероби з влади вирішити наші питання! самі ні чого без "владики" не здатні.
Від себе, поки ми будемо виходити на такі заходи та кланятися їм, діла не буде!
05 липня 2014, 21:00  Так і є, тільки не бидло, а раби! Настав час повстати, на натовкти їм пику! Пацан на кабріолеті тут не причому, тут його батько в темі, що дозволив сину порушувати чинне законодавство. А якщо, чесно, то те законодавство, створено для нас з вами, щоб їм було краще жити та карні справи порушувати проти не угодних. Пригадайте як це було коли дудка балотувався в ВР, скільки карних справ було порушено, скільки статей було написано з цього приводу... Шановні відвідувачі, пишіть подібні факти, давайте їх обговорювати. Вже скоро ми сформуємо армію з людей, яким вже це все набридло та скоро ввірветься терпець.
05 липня 2014, 21:00  Переглянув відкриття. Дякую організатором сайта. Зробили містечок, коли вже річка пересохла, що тут ще говорити. Знаю як ви можновладці той мільйон витратили!! та чи мільйон був виділеній, теж знаю, навряд чи, впевнений що більше. Куди наші гроші діли владо?
05 липня 2014, 21:00  Боровика на палю! не гриб, а керівника РВ)
05 липня 2014, 21:00  Та ні хто той офіс не палив. Придивіться на фото, Дудка сам пройшовся з зажІгалкою) прикаптив двері і все. Мета? спросити мене, гаразд, - щоб гнів у народа збити. Хто так палить!? Пригадайте як згорів на майдані будинок профспілок, ото палять, а це) не смішіть.
05 липня 2014, 21:00  а дудка містечки через річку, яка висохла з владою відкривають, танцюють та співають під фанеру)а війська воюють. Рибалко - молодець!
05 липня 2014, 21:00  не комарик уже допищался) нет его)
05 липня 2014, 21:00  Погоджуюсь з коментами! Я ж говорив, помідорами їх закидати. Країни воює, біженців не має куди селити, а вони містки відкривають урочисто. Більше чим впевнений, що жодного біженця не розселили в Г.полі. Да, і чому не було таких заходів при відкритті блок.посту?!
05 липня 2014, 21:00  Ці начальники РВ, тільки шарити по карманам можуть, а не професійно виконувати свої обов′язки! Які реальні заходи той Покутній зробив, щоб упередити приїзд нібито злочинців?! Тільки й можуть, попереджувати бог зна про що, та паніку сіяти. Покутнього теж на палицю) Впевнений що завтра, після моїх ком. вийде стаття, що на Покутнього готовиться замах в інтернеті)ще й Боровика сюди припишуть)
05 липня 2014, 21:00  Тепер розумію, навіщо Дудка місточок відкрив) щоб щури зі Слов′янська, по ньому в місто забігали)
05 липня 2014, 21:00  Бачу що на всіх вил не хватить)значить остальних на палю)
06 липня 2014, 21:00  Шановні відвідувачі, Ви молодці! Гарні коментарі написали, ні чого і добавити. А ні, є, засранці вони всі ті, хто самі собі дякували та вручали подяки. Всіх на палю. Вже скоро і Дудка буде в розшуку, часи то міняються чи знову як той продажній пес, найде свої місце)
06 липня 2014, 21:00  Та ні греця, вони ті що з міліції не вміють робити, тільки попереджувати! Ось чому довіра народу до правоохоронних органів близька нулю! Толку з них, толку! Гайців в Донецьку бахнули, так дивись вони всі обісра-ь та відмовилися виконувати свої обов′язки в Донецьку. Ось і вся присяга, ось і вся сміливість закінчилася. Громада, не має з них толку, не має!!!
06 липня 2014, 21:00  Так так, Майдан! і до дудки посилити всіх охочих, як до Царьова) тим більше їх тих дудок аж два) і у кожного свій маленький будинок)
06 липня 2014, 21:00  Вірно - newskaya14, ні чого і добавити)
06 липня 2014, 21:00  А наша влада з цілим нардепом дудочкою) кладочку відкривають, в долоні плескають та вітають самі себе). Збудувати церкву, це дуже похвально!Молодці!
06 липня 2014, 21:00  Lisenok, ось тепер я бачу дійсно позицію, тепер розумію, тяжко дуже тяжко, але все рівно потрібно вставати з колін. А на рахунок Невской и Сергея, то я вже говорив, ми одне ціле) Невская - підтверди?
06 липня 2014, 21:00  Досить людей водити в оману, ми одне ціле) і крапка, все до цього більше не вертаємося.
07 липня 2014, 21:00  Да, місто дійсно змінилося, тільки не на краще а на гірше. На рахунок фонтана, то в мене на городі зі шланги кращий фонтан ніж той що збудували. Давайте згадаємо стільки разів закопували а потім розкопували оті труби біля першої школи, що по технології так потрібно? закопати, а потім ще раз викопати? нагадаю, порушили технологію, труби почали вдавлюватися під тиском піску та землі. Ну а нашим можновладцям до того діла не має, бабки то відмивати потрібно якось) Про ями на дорогах міст, чому мовчите, чому мовчите про побори в дитсадках? Висновок - ні на що вони не здатна "ота тіпа" влада!
07 липня 2014, 21:00  Без суду та слідства в рівчак та землею засипати!
07 липня 2014, 21:00  Хвонтан) згадали! Добре, добре! Правда завжди не приємна!Як же то спонсор, спромігся на такий фонтан) назвіть його прізвище, хоч буде в кого пальцями тикати! Про кримінальну відповідальність, нам тут нагадали, взагалі ні чого коментувати, радянські часи, а саме ком.партія, скоро кане в лету, відповідний позов Мінюстом та СБУ вже подано до суду. А на рахунок відповідальності, то вже скоро, я з однодумцями буду приймати у всіх можновладців -нероб, знання закону про корупцію та корупційні діяння, ото буде весело!
07 липня 2014, 21:00  Трішки не забув, залишилося аналогічний позов відносно партії регіонів подати, і все буде гаразд. На дачу до Ахметова в м. Києві, сьогодні автомайдан вже виїхав, результати будуть скоро. Громадо, а до кого ми будемо їхати? Дудка старший, менший, неміч, гура, боровик, хто ще? Я не даремно тих представників влади пишу з маленької, ну не поважаю я їх, не поважаю!
07 липня 2014, 21:00  І на рахунок того, про що я вже зазначав раніше, вони ті нероби з влади, вже читають цей сайт, дивись покаються) а якщо ні, то вже скоро ми прйдемо до вас!

Автор alexandrusik, а ну, видай тут суб. обєк. злочину в моїх закликах?!) дивись і в юр.відділ візьмемо, коли сформуємо свою адміністрацію та району владу!
08 липня 2014, 21:00  Позиція РДА, мені як раз зрозуміла, робити вид, що щось робимо та створювати повний мороз)
08 липня 2014, 21:00  Працівники того "композиту", вже і забули що їм гроші винні! ні мітингу ні плакатів біля прокуратури та міліції ні спаленого композиту, я так і не побачив! навіщо рабам платити?
09 липня 2014, 21:00  За хабарі!
09 липня 2014, 21:00  Я вже давно писав, Боровика, Неміча, Гуру на палю! нам такі керівники району не потрібні! Не бійтеся їх називати по прізвищам, пишіть про них все! родина, бізнес, хабарі..! Що мало в Г.п. знають про хабарі Боровика? знають, шепчуться і мовчать. Здається що тільки тим сміливим людям, які прийшли з плакатами до РДА, потрібний мир та спокій що роблять остальні громадяни?
09 липня 2014, 21:00  Як вирішується питання, щодо залучення до подібних заходів ЗМІ? тільки не нашої продажної районки! а журналістів по призванню!
09 липня 2014, 21:00  Гура - я сказав Боровику не треба цього казати людям! і та тому все! А чи сказав той Гура в присутності громади тому Боровику, що йому потрібно робити та як! і чому останній ще не там на блок пості? а... розумію там хабарів не дають)
09 липня 2014, 21:00  Все вірно Шацького на пенсію. Прийшов на крові мітингуючих, а розслідувати злочини які скоїли працівники так званого БЕП області, при святкуванні свого проф. свята - не хоче!
09 липня 2014, 21:00  Я так розумію не довіряють районці, мабуть є вагомі підстави! Я вже писав, з цього приводу, що потрібно зробити ЗМІ нашої районки...
Добре, шановні представники сайту, інші, зверніть увагу, місцеві ЗМІ, прагнуть працювати на громаду, дайте їм ще один шанс! запрошуйте їх на такі заходи.
09 липня 2014, 21:00  А вже писав, всім цим неробам з влади, для того щоб прийняти будь яке рішення, потрібно щоб вийшли люди з плакатами і звернули увагу на проблеми! у жителів міста та і в цілому у всієї України, тільки один інструмент, це мирне зібрання! і чим більше людей тим краще!
09 липня 2014, 21:00  lisenok, не вчиться обманювати, тим більше мені) я бачив вас на тому заході, з блокнотиком) В районці, викласти все так як говорили люди, сам перевірю!
13 липня 2014, 21:00  А я ж говорив, що скоро робочий день у нероб з влади, буде починатись з цього сайту! Бачу вже громада, впізнала одного з представників влади, який назвався нашим славним містом!
13 липня 2014, 21:00  Повірять, тільки не я. Знаю я того дудку) та як гроші він заробляв, стільки колгоспів положив!
13 липня 2014, 21:00  Не зрозумів, який там плюс з приїзду дудки!? що скоїв Янукович, я не забувта скільки бабла вивіз! де дудка той був? відмовчувався коли на Майдані вбивали хлопців! який там плюс, один позор! гидко дивитись на нього, продажня скотина! так йому і передайте! добре, скоро, сам скажу!
13 липня 2014, 21:00  Не зрозумів, який там плюс з приїзду дудки!? що скоїв Янукович, я не забувта скільки бабла вивіз! де дудка той був? відмовчувався коли на Майдані вбивали хлопців! який там плюс, один позор! гидко дивитись на нього, продажня скотина! так йому і передайте! добре, скоро, сам скажу!
13 липня 2014, 21:00  Вихід є! везіть під двері РДА, та міської ради і паліть разом з їх керівниками, від них все рівно толку не має)
13 липня 2014, 21:00  Всіх звільнити, ні викинути в берег)і забути. Ось потім, Г.поле почне жити по новому. Керівники всіх рівнів по країні змінилися, а наші, затаїлися! все ми йдемо до вас, будемо вас в берег викидати) Про які зміни, може йти мова, коли всі керівники одні нероби!
13 липня 2014, 21:00  Хто як на Ви! Молодці!
13 липня 2014, 21:00  І не забудьте як буде їхати той дудка, та не зупиниться на знак, кинути йому в салон коктейль молотова! а то у нього там в салоні працює кондиціонер прохолодно, нехай відчує трішки і тепла)
13 липня 2014, 21:00  Пане путін, на красній площі, бруківки більше чим у нас в Києві) Побійтеся бога!
13 липня 2014, 21:00  Викурити їх з України!
13 липня 2014, 21:00  приїхали мабуть поїсти польової каші)
13 липня 2014, 21:00  мабуть не тільки сімейні, останній любить погуляти на стороні)
13 липня 2014, 21:00  Хлопців з посту відпустити до дому, картоплю скоро пора копати) а Боровика на пост)
13 липня 2014, 21:00  Я вже писав. Чим більше ми будемо вести себе як раби, тим більше таких фактів буде. Панове, рішучіші потрібні дії, рішучіші.
13 липня 2014, 21:00  ні чого і сказати)
14 липня 2014, 21:00  Погоджуюсь! вже вчора потрібно було починати вставати з колін! Дехто, як бачу, вже це почав робити, а далі як сніжний ком, головне не здаватися та прагнути жити краще! Це саме ми, громада, найняла отих нероб з влади, для покращення саме нашого життя, а не їхнього! Це саме ми, платимо їм зарплату, саме з наших податків... Всі ми, не достатньо контролюємо їхні дії, які вони видають за щось неймовірне, нагадую, що влада устроїла) при відкритті місточка, а що було при відкритті турнікового комплексу! потрібно радикальні зміни! Цей сайт влада, вже почала читати, це добре. Дивись соромно їм стане, та почнуть дійсно працювати)
14 липня 2014, 21:00  Будемо ворога ламати голими руками! читай Кобзаря...
Добре, дуже добре!
14 липня 2014, 21:00  Діло не в дискотеці! а втому, що всі ті хто повинен займатися дозвіллям молоді, профілактичні заходи проводити не працюють. От вам для інформації, на днях знайомий мені каже, що його друзі, просять у нього 50 грн., щоб отсаній вділив для купівлі піску на ту волейбольну площадку яку хлопці самі викопали на стадіоні Сельмаш та про яку на цьому сайті була інформація. От вам і влада! хлопці самі копають, самі пісок куплять... Не здивуюся якщо на відкриття, після того як хлопці пісок куплять, приїде дудка та стрічечки буде з немічом та собі подібними перерізати та медалі вручати друг другові. Ото і все на що вони здатні!
15 липня 2014, 21:00  Тільки такими методами, можна тих пердунів заставити працювати, другого метода не існує!
15 липня 2014, 21:00  З цього приводу, я вже писав що потрібно робити. Погоджуюсь, за посадою нардеп, знаходиться простий чолов′яга, в якого така сама кров як і у нас всіх, дудка і йому подібні нам не авторитети!
15 липня 2014, 21:00  на 102 був здійснений телефонний дзвінок, ДАИ зафіксувала даний випадок, складено адм.протокол на водія комбайна?
15 липня 2014, 21:00  Поки ми будемо сидіти по домівкам, доти так і буде! Будуть люди розбиватися, влада буде вручати самі собі медалі, боровик буде розказувати куди сховати мисливську зброю, дискотеку будуть розбирати в ночі... і багато чого іншого. Громадо вставай, тяжкі часи наступили, потрібно битися за своє майбутнє так заповідав нам Кобзар!
15 липня 2014, 21:00  Мобільний напишу пізніше. Користуючись нагодою, пропоную, після можливого вирішення питання з піском, зробити наше ШОУ, всі хто причетний до завезення піску, запросити пресу, зрозуміло що не нашу районку, висвітлити захід в ЗМІ, і головне, під гаслом - ТАКА ВЛАДА НАМ НЕ ПОТРІБНА! ми самі маємо змогу вирішити наші питання! а потім всім разом, вирішити питання з ямами біля хіміку, і знову з гаслом ТАКА ВЛАДА, НАМ - НЕ ПОТРІБНА! Впевнений що по "теліку" покажуть пару сюжетів, до владу підуть журналісти, зададуть декілька питань, дивись і соромно їм стане, почнуть працювати. І найголовніше, ми почнемо змінювати свідомість громадян, після таких заходів ми всі зрозуміємо в кінці кінців! що вони нам не потрібні оті нероби з влади!
15 липня 2014, 21:00  ні чого правильно той Боровик не каже, це точно, вже провірено.
15 липня 2014, 21:00  Оце приємно здивували! оце влада наробила для міста, прочитав чуть зі стільця не впав! Хоть іди і грамоти та медалі видавай їм) Хоча, вони собі й самі видають без мене і грамоти і медалі) а робити так і не починали, тільки вид роблять. А на рахунок піску, добре! цілий зам неміча зайнявся цим питанням, і то завдяки тому, що сам грає у волейбол. Пане Ярмак, спасибі вам, що хоть ви цим питанням займаєтеся та не створюєте з цього перерізання стрічечок!)та співі під фонеру, остальним неробам з влади пока ні за що дякувати! Працюйте гарно, і буде вам подяка від народу.
15 липня 2014, 21:00  І на рахунок футбольної площадки біля налогової, так вона була построїна під вибори. Жодної копійочки з бюджету не було на неї виділено, тим більше що ті гроші з бюджету, це НАШІ гроші, гроші громадян. І не потрібно за НАШІ гроші робити, відкривати кладочки, позорні фонтанчики строїти і видавати це - за УРА, егей подивіться, це ми влада для вас подачку зробила, щось вам построїла! Робіть мовчки, і не створюйте з цього показуху! перерізання стрічечок чи ще щось подібне, хвате позоритись.
16 липня 2014, 21:00  Коли вже ті ракети, полетять на Кремль?!
16 липня 2014, 21:00  Все вірно, групу чи дільничного на місце, опитування громадян и адм. протокол на громадянина який підпалив! Борітеся і поборете...
16 липня 2014, 21:00  А коли вже наші ЗСУ почнуть атакувати таким же способом російські літаки, та робити вид що нам про це ні чого не відомо, хай йому грець! Вила Ляшка, тут не допоможуть) потрібні більш рішучі дії. В кінці кінців, викуріть їх з України! як поганих шершнів.
16 липня 2014, 21:00  Все, аргументи на захист влади закінчилися!? Отож, нічого тут писати що вони, ті нероби з влади, щось для нас роблять. Бо як вони роблять, ми вже знаємо та бачимо. Ганьба!
17 липня 2014, 21:00  Враг будет разбит, Победа будет за Нами!
17 липня 2014, 21:00  можливо і так)
17 липня 2014, 21:00  Оленка, це камінчик в твою пісочнецю, а ну відповідай, що і ви продажні?)
17 липня 2014, 21:00  Тепер у нас, якщо так можна сказати, - є друзі по біді. Всіх родичів, того збитого літака сюди, а ще краще в Росію, та дати їм всім гуртом пижа!
17 липня 2014, 21:00  Захід про який я зазначив, дуже актуальний, вже +1. Чому +1, запитаєте Ви?, а той водій на скутері як вже пролив кров в тих ямах про які я пишу. Скільки ще пани нероби з влади, вам потрібно +, для того щоб ви вирішили питання з ямою біля хіміку?
17 липня 2014, 21:00  красиво!
17 липня 2014, 21:00  Дозвольте добавити, а скільки ще смертей на совісті наших можновладців, скільки їм ще потрібно згубити народу, щоб МИ НАРОД, їх викинули у вікно з насиджених місць, і гнали як отих собак позорних, їх і їхні сім′ї! Нагадую, а скільки автобусів останні відправили на антимайдан! про наслідки ми вже всі на жаль знаємо.
17 липня 2014, 21:00  Ті коментатори від влади, затаїлися, їм страшно! я це відчуваю! Скоро ми прийдемо до них і запитаємо про все! про всі ті покращення, про всі ті медалі, про весь ой пафос та той позор, який вони утворили біля себе, видаючи що вони щось роблять, перетруджуючись для нас, за наші гроші! Розумію, влада допомогла втратити їм свідомість, прив′язку до реальності. Вже скоро все закінчиться. Народові увірвався терпець.
17 липня 2014, 21:00  Завтра Росія на чолі з фашистом Путінин, заявить що це Українська армія з рогатки збила той літак! Цинізм, дійшов свого апогею. Невже світ не бачить що Путін це зло, якого треба знищити, в інакшому випадку він знищить нас.
17 липня 2014, 21:00  Ось таких журналістів як - newskaya14, нам і не вистачає! Оленка - молодець. Все завтра буду говорить з твоїм редактором, про відправку тебе в в зону АТО. Тримайся автомат видамо)
17 липня 2014, 21:00  Я сам удивился, что Ленка, стала такая смелая. Ну что ж, ни когда не поздно исправиться) Да Леночка?)
17 липня 2014, 21:00  Навищо йому жити? і ті ями не просто так! Все на совісті зазначених осіб.
18 липня 2014, 21:00  Красавчик! Надо и себе так повеселиться) Занимаюсь вопросом, представление етой песни к награде! Здорово, правда здорово)
18 липня 2014, 21:00  Я вже давно писав, що неміч це падлюка, притом ще і стара. Ну який з нього толк шановні? ви його бачили як він себе веде з громадянами? як спілкується? як вирішує питання міста? Можете не відповідати, я і сам знаю, НІ ЯК! І підмічу, хто саме того неміча вибрав, так-так саме ми! Нам його і у відставку відправляти, все його час настав! місце його принаймі на звалищі нашого міста, як сепаратиста поганого!
18 липня 2014, 21:00  Посмотрел еще раз, блин, а ж настроение поднялось еще раз)))
18 липня 2014, 21:00  Подивимось до чого це приведе! хотілося б до кращих часів)
18 липня 2014, 21:00  До задниці той антикорупційний комітет! Повірте, пишу з власного досвіду. Всі ці факти,не тільки про дудку, всі знають, от тільки діла не має. Скільки дудка грошей не виплатив банкам? і це тільки ті факти які вдалося дізнатися, а скільки отримав неправомірної вигоди (по нашому хабар) будучи вже при владі, ось і будуть всі ті кошти на відкуп.
18 липня 2014, 21:00  Забув, автору статті спасибі! ще раз нагадали хто такий дудка і йому подібні злочинці в районі та не тільки. Підтримую,здаватися за рано, потрібно різними засобами розповсюджувати інформацію і гнати їх на звалище нашого міста, де і залишити разом з немічем, для роздумів.
18 липня 2014, 21:00  Притула не погано, но вот єтот черт, еще круче. http://mahnograd.com/buratinnaya-versiya-putin-uylo.html
19 липня 2014, 21:00  Ні чого тут базікати! Представники Gromadи, все вірно підмічають!
19 липня 2014, 21:00  Все щас телефоную на лінію СБУ, здам Неміча та його прихильників! За що?, а за те що останній фігньой займається та нічого в місті не робить) одним словом гад! людей вбиває! (де? біля хіміку, в ямі розбився дід), дискотеку розбирає) пісок хлопцям на стадіон не завозить, блок посту ні чим не допомагає.. Все, воронок вже виїхав, до вас владо)
20 липня 2014, 21:00  Блін тому немічу і його свиті, ще один рік знущатися над громадянами та містом. Треба прискорити його кончину, маю на увазі вихід на пенсію за власним бажанням.
20 липня 2014, 21:00  Читаю коментарі і бачу, починається створюватися колектив, це дуже добре. Тільки вмісті ми сила! Настане час, знімемо маски, назвемося справжніми іменами, обміняємося телефонами і підемо виносити тих хто називає себе влада! Потрібно змінювати свідомість, не забуваємо, саме МИ вибираємо владу! і неміча саме більшість міста вибрало, що всі задоволені його роботою, точніше його паскудним відношенням до всього!? Ні! і це добре, у кожного свій час, час неміча вже закінчився ще вчора, потрібно йому це нагадати. Пригадую секретаря Київради Герегу,та в якої у власності сеть гіпермаркетів "Епіцентр". Теж всякими методами держалася за владу, і чим закінчилося, прийшов кличко і про герегу ні хто навіть в новинах не згадує. При тому що остання не бідна жіночка. А хто такий неміч, падлюка та і все.
20 липня 2014, 21:00  Не вже путька планує воювати про ти України. та ми його винесемо у домовині, хай тільки приїде до нас, а не посилає найманців.
20 липня 2014, 21:00  Добрий захід! А отець святий, це діло освятив?)
20 липня 2014, 21:00  Ні я не забув! теж часточку відніс. + ще 5 грн. на смс. А ви?
20 липня 2014, 21:00  Що там хорошого! Ну, добре, по тексту, все вірно, відчувається мозок викладача, інтелігента, це я про Патріота. Ось тільки це ні до чого гарного не приведе. Не потрібно їх боятися! Якби воїни Майдану, вирішували свої кроки через призму кримінального кодексу то і діла не було б! Коли ми громада міста, прийдемо в достатній кількості зі своїм кримінальним кодексом, і надамо їм час для збирання речень і щоб більше ми їх не бачили, ото буде діло. Я вже заморився їх боятися, я вже заморився дивитися як вони ні чого не роблять... Потрібні рішучіші дії, всіх геть! Другого випадку не буде.
20 липня 2014, 21:00  А на рахунок себе! то я вже вирішив давно! Саме я, винесу всіх засранців з влади міста Г.поля. Саме я організую тих, хто почав пробувати писати, говорити, в будь який спосіб, про те що нашим містом, районом керують засранці, від яких вже почало смердіти.
20 липня 2014, 21:00  Назватися PATRIOT, а боятися їх тих з влади, як чорт ладану! Потрібно змінити свій псевдонім, а то діла не буде. Не ображайся, ну який з тебе патріот, якщо ти всього боїшся та все аналізуєш! Потрібно буди біль рішучим. Росія сильна, її і бояться, весь світ тільки в сотий раз попереджує Путіна, а зробити ні чого не може. А от України, слабенька військами, але не духом, розумієш про що, патріоте?
21 липня 2014, 21:00  Чудово, значить все в порядку)
21 липня 2014, 21:00  А скільки вже викликів було зроблено саме вами Leonsiya? я погоджуюся, треба реагувати, тим більше що ця тема вже піднімалася, коментарі давали, але дій не має. Половина жителів, готові давитися димом, щоб бодай боже владу не потривожити, ще когось там. В котре пишу, потрібно перестати їх боятися, а діяти, діяти...
21 липня 2014, 21:00  Чому дивуватися, дебіли їх діагноз. Хто з нормальних людей буде таке робити, як оті бомжі. Прийшли на нашу територію, і говорять тепер ми вас будимо різати і вбивати, а Путін зі своїми головорізами з влади, потрібен діалог, потрібно припинити каральну операцію. Я вже свій телевізор заплював коли путін виступає, одне бажання, зробити це йому в морду, (бо обличчя, для нього дуже коректно).
21 липня 2014, 21:00  І найманців винесемо теж! ви ж сидите, тільки патріотами називаєте себе, а потрібно діяти, діяти, виносити, викидати, бити, можливо і вбивати за те що вони роблять з нашими громадянами, а чи я не прав? Ми тут говоримо, пишемо, а як їм тим у кого сина війна забрала, батька, дружину...
22 липня 2014, 21:00  Да, лихі часи настали панове.
22 липня 2014, 21:00  Піду та вріжу їм) з них такий же толк, як із нашого Неміча)
22 липня 2014, 21:00  newskaya14, повертайся в Г.поле, і почни відбілювати своє ім′я. Бачиш який за тобою шлейф тягнеться ?!і заміть не дуже добрий.
22 липня 2014, 21:00  Погоджуюсь з написаним PATRIOT! Вірю тобі, тільки не підведи в потрібний час. Залишаю за собою право, врізати отому Немічу, за такі балачки та ще і добре! і не говорити за що, хай сам міркує!
22 липня 2014, 21:00  А якби згоріла хата в Чуба та Горпинича, дивись і ні куди людям не потрібно було б виїжджати. Слабі духом ті громадяни, от їх і гонять світ за очі, за те що вони пану не сподобались. І ні хто навіть в сні не подумає, що пану можна врізати, і показати йому що в нього така сама кров, як і у нас!
22 липня 2014, 21:00  сужу на стільчику, а пишу в неті з телефона. Все держіть мене, бо точно щас вріжу)
23 липня 2014, 21:00  Да, Ленка, ну ти і насолили в моєму місті.
23 липня 2014, 21:00  Я ж говорив, дудка ху-ло, ла-ла-ла-ла... То меморіальні дошки відкриває вмісті с авганцями за їх кошт, то він кладочку відкриває, то ще якась херня від того дудки. Це ми його породили, нам його і знищити. Це в нашому районі, він напхав свої кармани баблом, нам його і розкуркулювати...
23 липня 2014, 21:00  чекаємо, чекаємо!
23 липня 2014, 21:00  Забрали та й годі, нічого в нашому районі фігньой займатися. Без суду та слідства... самі знаєте що потрібно з такими зробити.
23 липня 2014, 21:00  Не ображаюсь, все гаразд. Вже скоро стане все зрозуміло, хто є хто, чекати залишись не довго. Більше в нас шансу не буде. В народі, зріє думка, що цілі Майдану не досягнуті! а для цього потрібно ще один, послідній Майдан, а за ним і ще один і іще... доти поки Ми тих гадів не викинемо на свалку їхнього політичного життя і не заживемо краще, без них. Зміни чекаю нас, гуртуймося!
23 липня 2014, 21:00  Покидьок той Неміч, покидьок. Час настане, останній дасть пояснення по суті, для всієї громади.
23 липня 2014, 21:00  Та це ми нормальні, не дуже нормальні, якщо допускаємо так з собою вести, всіх отих дудкуів, немічів, гур. і т.д. саме ми і за свою низьку позицію до того що відбувається, дали їм зелене світло, використовувати нас як рабів в же багато років, все спущено на тормозах, хто що хоче той те і робе, закони не працюють! Тільки коли почнуть горіти їхні хати, автомобілі, офіси, тоді вони задумаються, а що не так, можливо потрібно по іншому жити та до людей відноситися!
23 липня 2014, 21:00  На даний час, мені потрібно зберігати анонімність інколи писати інформацію яка веде в оману тих гадів, які вже починають встановлювати хто я такий, той який готовий врізати їм як слід. Я, на зазначеному заході був, але для зняття з себе підозр, приходиться інколи імпровізувати. Говорив і буду говорити, що тільки збереться дієвий кістяк громадян, які не будуть боятися влади, втратити робочі місця, і таке інше, Ми відразу почнемо діяти. Немічаку, Гуряку та Дудяку на гіляку)
23 липня 2014, 21:00  Чому Боровик мовчить? де його дільничний інспектор, оперативник, які закріплені за тим селом. Де їхні оперативні позиції? жодних дій на упередження, тільки по факту працюють, бумажечки пишуть, ледарі. Гнати таких міліціонерів потрібно, гнати!
23 липня 2014, 21:00  Погоджуюсь, нічого тут про мера(Неміча)неробу говорити. Оце наробив! Лавочки та урни встановив та лампочки вкрутив, та ще і за наші гроші! Гнать його в шию і його свиту теж, за таку роботу!
23 липня 2014, 21:00  Оленка Оленка, оце ти наробила в м. Гуляйполі... це що ж потрібно було робити, що про тебе такі коментарі пишуть. Чув, ну щоб таке) я так і не зрозумів ти з дудкою чи бірюковим? чи і там і там напакостила та як бачу ще й і добре)
23 липня 2014, 21:00  Не знаю як на рахунок кричати, а от збиратися потрібно! Мені сподобався той захід біля РДА з плакатами на тему оборони міста. Підмічу, Гура зі свитою зібралися, і начебто щось вирішили, зачитали з папірця, поїзд пішов, побільше реклами про захід, і все буде гаразд. Бачу в нас потрошку більшає штиків, хоча і влада не спить, активізувалася в коментах. Так це добрий знак, я вже писав, що скоро їхній день буде починатися зі "сводок" з цього сайту. Тремтіть гади, час ваши закінчується, ВР розпускають, скоро і ви туди ж.
23 липня 2014, 21:00  Краще до ситуації в Країни і не згадаю - Пани чубляться, а в холопів чуби тріщать. Ні з того ні з чого ворог прийшов в Країну. Ні в якому випадку не захищаю головорізів путіна! але і їхня появи після втечі януковича не випадкова і фінансується вони з його грошей, які останній заробив на наших горбах, от і будуть у нас чуби тріщать...до того часу коли ми їх на вилах не винесемо з влади та не проведемо націоналізацію іхнього бізнесу. Пишу і самому не віриться що таке колись буде.
23 липня 2014, 21:00  Відпустити його, діждатися коли той забіжить в "сортир", і там в жанрі Путіна - МОЧИТИ!
24 липня 2014, 21:00  Дончани та Луганчати в кого бабло є, відпочивають в Криму і чекають поки наші хлопці захистять їх бізнес.
24 липня 2014, 21:00  Gulyaypole не здавайся, я в тебе вірю! Ось я, тебе не клював) навіщо? ти такий же громадянин мого міста, як і я, от тільки тобі подобається що в місті коїться, а мені ні. Ти з нами чи ні?
24 липня 2014, 21:00  Боровик вже давно на мушці! Ходе по місту лащиться до всіх.
24 липня 2014, 21:00  А синку той що у старшого дудки, прийшла повістка?
24 липня 2014, 21:00  Питання до всіх, а менти чим будуть займатися, що і далі хабарі брати?! Що в країні робиться, не розумію, поясніть?
24 липня 2014, 21:00  Це точно, наш прокурор напрацював на 4, от тільки не плюс, а на МІНУС! Нагадую, чи вжив той прокурор дієвих заходів реагування, що до питання по виплаті заборгованості по зарплаті працівникам "композиту"!? Ні! А чи притягнув знову той прокурор до кримінальної відповідальності всіх тих нероб з влади, які за наші гроші нібито покращують нам життя в районі? знову - НІ! Через яке один вже біля хіміку на мопеді розбився та пішов на той світ! А що, було зроблено тим прокурором, щодо зменшення злочинності в місті?! Знову нічого! Тільки квартири отримують у власність, не вспівши на посаду призначитись! Далі годі і писати...
24 липня 2014, 21:00  Добре, дякую за стійку позицію громадянина! Не жартую!
Питання таке, за якою статтею КУпАП, був складений протокол, і головне, чи було встановлено особу, яка здійснила підпал листя? та чи було відібрано від останньої пояснення по суті? Дайте відповідь, обіцяю, далі буде цікавіше!
24 липня 2014, 21:00  А також, в своєму поясненні, завжди добавляйте фразу, прошу відповідь про прийняте рішення надати адресату письмово. Як завжди відповідь з міліції не прийде, от тоді потрібно відповідь витребувати та вивчити, і в разі не прийняття рішення у відповідності до діючого законодавства, звернутися до вищестоящого керівництва або до прокурора, хотя від останнього я маю на увазі прокурора, діла буде як з козла молока! Головне не здаватися, та надавати питанню масовий характер, тоді і результат буде.
24 липня 2014, 21:00  Оленка, я тебе розумію! В тебе стійка позиція, і це добре. З дудкою та бірюковим розібралися. На рахунок щось там написати в газетці, я вже зазначав, спочатку всіх представників влади міста з їхніми підлабузниками, вистроїти на площі та врізати останнім як слід, дати добу на написання заяв на звільнення за власним бажанням, і все щоб ми їх і не бачили, за те що вони так покращили наше життя, хай їм грець.
24 липня 2014, 21:00  Оленка можливо потрібно написати, щоб більшість заспокоїлася, що вони ті дудка та бірюков були твоїми коханцями?) ну добре, жартую, можеш не відповідати, не ображайся.
24 липня 2014, 21:00  хабарі чи до АТО?
24 липня 2014, 21:00  Да який він хозяїн той дудка, засранець а не хозяїн! В господаря, район не був би в руїнах як після дудки.
24 липня 2014, 21:00  Я вже давно пишу, Немічаку на гілляку! Лайкує він у соцсетях, містом потрібно займатися, а лайкувати! Лайкуй на пенсії будеш і хай тобі кожної ночі сниться місто яке ти довів до ручки зі своїми однодумцями, які тебе тут захищають та пишуть що лампочки вкручені та лавочки стоять в місті.
24 липня 2014, 21:00  Ну з Боровиком все понятно, мент, пятки зведені руки по швам, а з Дудкою що ен получається) чому останній струнчить як в армії, мабуть в зону АТО проситься, зараз випиушу йому повістку до військомату.
24 липня 2014, 21:00  Врізати їм потрібно як слід.
24 липня 2014, 21:00  Вигнали його з нету, далі виженемо його з району!
24 липня 2014, 21:00  Ні якої брехні тут не має, тут живе одна правда.
24 липня 2014, 21:00  Ти дивись, куди не плюнь одні генерали та майори, а влада в третє мобілізацію оголошує, та хлопчиків від 18 до 25 років набирає на смерть! Де справедливість чорт його забирай! Чому оті товстопузі козаки, які один одному грамоти вручають, не йдуть на передову ? Чому наші дауни з влади, в десна з ними цілуються? а з тим хто дійсно на посту стоїть, ні греця не допомагає? Предурки... вони насміхаються над нами!
24 липня 2014, 21:00  Дивлюся кожний день новини та на тих хлопців які лежать в домовинах, їм від сили то 21 та 22 то 25 років! а ці срані козаки, в нагладжених білих рубашках, начищеному взутті, з другими підбородками, засідання устроїли! Гнать їх в шию тих козаків застранців, вмісті з тією владою,не хватає матюків!
25 липня 2014, 21:00  ні, він і є сатана!
25 липня 2014, 21:00  Продажні скоти, біля батька Махна фоткаються, а як би той живий був, то повісив би останніх на дубі тому. Гнати їх потрібно, гнати в шию.
25 липня 2014, 21:00  Мені цікаво, що про це все думає Боровик. Не дурний же чоловік, а присутній на таких заходах.
25 липня 2014, 21:00  Жах.
25 липня 2014, 21:00  Погоджуюсь, що по другому як дебіл того дебіла який пиши про георгіївське ленточки і не скажеш!
27 липня 2014, 21:00  Все пез-ець йому)
27 липня 2014, 21:00  Тоді бажай від всього серця, як я!
27 липня 2014, 21:00  Тоді за Боровика я спокійний, все таки не поганий хлопець.
27 липня 2014, 21:00  та в нас не всі українську мову знають)
27 липня 2014, 21:00  Та не мабуть пора! а вже ще вчора пора. Я ж писав, неміч той падлюка редкая) подивіться на його харю, він же готовий громадян міста рвати на кусочки, якщо ті прийшли до нього з будь якого питання.
27 липня 2014, 21:00  Все їм мало грошей! скоро розірве! а за БМВ, то в мене сьогодні свято, якщо це правда! Чому дивуватись, януковичу в його Хонці, держава за наші кошти кабінет винаймала, де янукович? ото і дудці там місто, паскуда.
27 липня 2014, 21:00  краще по дудці з немічок стрельнули!
27 липня 2014, 21:00  Та ні греця, в тюрму їх, вони і там свої душі продадуть, а хлопці і далі будуть гунути за таких покидьків.
27 липня 2014, 21:00  Точніше сказати, саме ми допустили, що такий як Неміч, керує нашим містом! Вдумайтеся, у нього навіть прізвище неміч, тобто не вдоба, немічний... і ми йому доручили керувати містом, і хто ми після цього? він же не сам взяв на себе відповідальність!?
27 липня 2014, 21:00  Ось і вся робота, відповідд від автора годі і чекати, що тоді говорити про можновладців.
27 липня 2014, 21:00  Ось і вся робота, відповідь від автора годі і чекати, що тоді говорити про можновладців.
28 липня 2014, 21:00  Яке там море, війна на вулиці, всі на фронті.
28 липня 2014, 21:00  Кому ще як не громадянам армію кормити. В держави та олігархів, зовсім інші цілі, вони дуже добре заробляють на війні, от тільки гинуть наші хлопці, а не їхні діти, тих гадів хто це все зав′язав та допустив.
28 липня 2014, 21:00  Напишіть мобільний дудки та гури з немічом! а краще ідіть до них на прийом та вимагайте відповідного реагування, а ні то в адмін. та міськараді місця для всіх вистачитьт, лягайте та спіть у них в кабінетах, хоть якийсь толк буде, хабарі в кабінеті брать не будуть, будуть в туалеті)
28 липня 2014, 21:00  і не у відставку йому пора, тому немічу, а на нари!
28 липня 2014, 21:00  Другого сина, який добре охарактеризований як чмо, у депутата продажного і бути не може!
28 липня 2014, 21:00  Боровик, тобі задали питання, відповідай? чому мовчиш?
28 липня 2014, 21:00  Тоді вони дічь, і їх потрібно відстрелювати, якщо вони себе не клюють.
28 липня 2014, 21:00  а що і такі є?) хотя якщо неміч знайшовся, то чому і ні)
28 липня 2014, 21:00  не з наю как с АК, а вот дермом облить, в самий раз.
29 липня 2014, 21:00  а что по твоему Лена должен делать прокурор если не ходить по базару, как по твоему, он обязан реагировать, сидя в кабинете, бумаги перебарать и взятки брать? Нероба той прокурор як і інші. Якби він реагував у відповідності до закону то і неміч би не лайкував та і гура не зустрічав ряжених кожачків, а справами міста займався до своїх обов′язків, і дороги були в порядку, і прийняті мірі по тому факту що дід розбився на мопеді, саме із за бездіяльності місцевих засранців з влади, і по дискотеці яку ти так захищала, менти не писали б не має факту злочину, що за двойні стандарти Оленка, коли ти почнеш правду бачити і говорити про неї як є. це друге.
29 липня 2014, 21:00  Дело власти дороги. Та ні Оленка, розкрию тобі таємницю, що саме прокуратура повинна реагувати на факти не цільового використання грошей, саме тою владою, яка ні хрена не робить в місті та розкрадає кошти з бюджету. Ти що з луни звалилася?!
29 липня 2014, 21:00  Як раз за те і борюсь, що говорю всю правду і про прокурора теж, який ні греця не робить, атрофувався там в кабінеті. Приїдьте до себе до дому в місто Г.п. і візьміть інтерв′ю в тих працівників яких "композит" кинув по виплаті за.плати, і запитайте що їм говорила та хвалена вами Олена прокуратура, а потім наберіть смілості і напишіть статейку, впевнений що духу забракне. Повторюю, ні греця прокурор не робить!
29 липня 2014, 21:00  Пише Оленка, передаю вам их же слова: "Внимательный, человечный, всегда придет по первому зову", він що собака що йти по зову. Що за лобизаня прокурору одне місце, так представнику ЗМІ не годиться себе вести, все Оленка проінформую про це вашого редактора, якийз ваших слів дуже "вумна" людина.
29 липня 2014, 21:00  Все вірно, куди ще ті продажні менти захищають та кого. Захищали б так Донбас від терористів, а то як простого люду так знову вистроїлися.
29 липня 2014, 21:00  А якщо по суті, то мобілізацію потрібно проводити саме з дітей народних депутатів та олігархів, а не з простого люду. Їхні дітки вже давно за межами України знаходяться, ми все воюємо.
29 липня 2014, 21:00  Та ваш Оленка Баранов, тільки говорить, а коли робити почне? То туди ви з ним їздите то сюди, а коли реальне робота буде видно. Щось це мені нагадує, вашу співпрацю з дудкою, то чуть не молилися на нього то тепер гад послідній, що так і з Барановим буде?
29 липня 2014, 21:00  Начебто це баранова заслуга, що м. запоріжжі порядок. Не його фун. обов. порядок наводити, тим більше попереднік) вже пробував навести порядок, що тепер разом з сербою викликають до прокуратури по факту розгона мітингу в січні.
29 липня 2014, 21:00  Оленка, який там футбол, коли війна в державі. А прокурор, брав і буде брати, як же без цього. Скажіть що і боровик з Немічом та Гурою ні чого не бере. Як тоді пояснити позицію прокурора, моя хатинка з краю, ні чого не знаю. Ні не піде, потрібно виконувати покладені державою на нього обов′язки і не бути ковбасою! за таких нейтральних прокурорів які не належним чином виконують свої обов′язки, нашу Країну оті фашисти як ви висловлювалися раніше, по швам рвуть!!!
29 липня 2014, 21:00  Треба захищати, це факт, але і діткам депутатів і бізнесменів також потрібно призвати. А ще, цю війну, якраз народ і не розпочинав, а розпочали такі гади з влади як і у нас у місті, а чи я не прав? Тим більше, що крім роботяг, в державі існує маса інститутів, які повинні були передбачити все те що зараз в нашій державі кається. Де було те хвалене СБУ, де була та контррозвідка? А їм з бюджету добру зарплату платять, а вони штани протерли на жопі і нічого не упередили! А тепер хай народ відувається за злочинні дії влади як нинішньої так і попередньої.
29 липня 2014, 21:00  Оленка, все я правильно зрозумів, тим більше що і в футбол граю, та й до політики маю відношення. Важливо те, що довести факт корупційних діянь влади, а тим більше рпокурора району, це з області фантастики. Пригадую, ситуацію з представниками Дорожнього контролю, (які фіксують протиправні дії ДАІ), так от і одному сюжеті, активіст зняв на дві відеокамери, які були встановлені в його автомобілі, як цілий керівник районного ДАІ бере взятку в розмірі 200 грн. В рішенні суду, гроші впали в руку начальнику самі! Так це якийсь крахабор керівник ДАІ району. Думку розумієте, що буде з тим, хто реально зафіксує хабар прокурора? Так що не розповідайте, що вам там мама заповідала, не ті часи. Проти мами не маю ні чого проти, але зрозумійте мене, прокурор ще той, як і всі остальні, і крапка.
29 липня 2014, 21:00  Наші хлопці йтимуть на смерть, а дудка буде компенсацію за житло в Києві отримувати, за те що гад, один з тих хто дав януковичу країну довести до ручки, та один з тих хто допустив війну.
29 липня 2014, 21:00  А й справді, чому вони тут відсиджуються? я що їхні домівки піду захищати? Оленко, Баранову так і скажи, що громада постановила, що військо з чсисла біженців очолить сам Баранов, а літописець у нього буде, знаєш хто, саме ти! Напишеш як воно там, та тільки правду.
29 липня 2014, 21:00  І я про теж! Ви задумайтесь, містом Г.поле, керує Неміч, від слова немічний, обл. адм. керує Баранов, від слова - баран, містом Запоріжжя керує в загалі який китайос чи кореєць, Дніпропетровськом еврей Коломойський... Коли вже країною будуть керувати УКРАЇНЦІ!
29 липня 2014, 21:00  Оленка, їм не видніше коли працювати, в мене таке враження що вони взагалі сліпі, та не бачать що відбувається. А дудка той, взагалі продажня скотина.
29 липня 2014, 21:00  Оленка не продавайся за кусок хліба, чи гарного місця для взяття інтерв′ю. Знаємо які вони хороші всі ті, з ким Оленка тобі прийшлося працювати. Багато вже тут було написано та не дуже лесного про вашу співпрацю з дудкою та іншими. Тепер баранова хвалите. Я не одноразово був в м. Бердянськ, з відкіля той баранов, слів не находжу від такого керівництва, свалка а не куротне місто! Тепер він до області добрався...
30 липня 2014, 21:00  До сраки все це! Позов до адмін. суду про спростування м′яко сказати брехливої інформації. І ті жилети які дудка злочинець нібито подарував, зав′язати йому на шиї і в ручку кинути.
30 липня 2014, 21:00  cokol24 ще пару коментів, і на базарі будеш ти торгувати, точніше дань збирати, у зв′язку із твоєю не пригодністю за станом здоров′я. Захищати продажніх депутатів та таку ж владу, не гоже, буде тобі кара.
30 липня 2014, 21:00  Тоді нахрена всім тим державним органам СБУ, розвідки ще якимсь пастухам ми зарплату платимо з наших податків, геть всіх, якщо від них тільки одна назва.
30 липня 2014, 21:00  Оленка, який там телефони, журналіст по призванню повинен бути там де людей ставлять на коліна!
30 липня 2014, 21:00  СБУ ні як не реагує на корупційні діяння, повірте перевірено особисто. Більше, на мою думку, в державі взагалі ні хто не реагує на корупцію! це все показуха для громадян. Той хто краде вагонами, в тюрмі не сидить!
30 липня 2014, 21:00  Оленка, нічого вибачатися, спілкувався з працівниками "композиту" вони вже всім все пробачили, працюють в інших місцях, і не бажають стати людьми, рабами краще.
30 липня 2014, 21:00  а чи готові ви йти за жінкою? Прийшов час зняти маски, але не повністю. Це в мене такий псевдонім Сергй, а насправді я маленька жіночка, яка не можу терпіти все те що коїться. Здивовані?
30 липня 2014, 21:00  Все вірно, шановний журналіст Олена Муха, не обов′язково вам телефонувати, як ви вже зазначали раніше. Ми пишемо вам еле. листа, на цьому сайті, де ви все бачите, читаєте та коментуєте. Допоможіть? Почніть писати правду!
30 липня 2014, 21:00  Хоч як мені той неміч не подобається, в зимку автобуси набивав на антимайдан, але ні він ні той воєнком, до призову ні якого майже відношення не мають, вони тільки виконавці і все. Ні діти депутатів, ні їхні рідні, близькі служити не будуть. Своє життя будуть віддавати прості громадяни за тих можновладців яких ми вибрали, яких ми називаємо владою, які допустили все те що сьогодні коїться в нашій державі. Тримайтеся воїни і приходьте живі до своїх рідних.
30 липня 2014, 21:00  Хто той свідомий громадянин який на 4 хв. перегляду, в голубій футболці, говорить про громадську долю? про долю всіх тих які пішли на війну, яку не вони розпочинали і загинули? Цікава думка, треба поміркувати!
30 липня 2014, 21:00  І хто поясне отій дівчині, яка не відпускала свого батька? хто їй поясне, що її батько повинен йти і загинути за країну та війну яку допустили ті політики яких ми вибрали? які своїми діями допустили цю війну, до яких причетний і наш "герой" дудка? як їй пояснити, що це не громадська доля, ні її батьки ні інших громадян, йти і вмирати за свій обов′язок захищаючи державу? Хто поясне???
30 липня 2014, 21:00  бачили, але війни не було!
30 липня 2014, 21:00  Всі вони йдуть вище, щим більше накрали тим і місце в курятнику вище. А головне, що вони після себе залишать? Що залишив дудка коли до РДА пішов, потім до обл. ради, а потім до ВР України? Розвалені колгоспи, які збанкрутували щоб не виплачувати кредити, в РДА як працював, взагалі ні чого не зможу пригадати, крім сплетень які останній полюбляв розводити на робочому місці, а в Обл. раді, теж саме, що і на попередніх посадах, а ось у ВР, той дудка наробив багато, один із тих хто війну допустив в країні!
30 липня 2014, 21:00  Соколе24, ти це точне пусте місце, якщо тебе, мої думки зачепили. На ворові шапка горить. Про більшість мешканців Г.п. я нічого погано не говорю, хіба що за низьку позицію та за те що потрібно перестати їх боятися та врізати їм як потрібно, всім тим які допустили розвалля в місті та війну в країні.
30 липня 2014, 21:00  І це їм не буде зайвим! Потрібно, розвернути танки та вибити тих депутатів з ВР, які війну допустили. Їм та заробітня платна і нафіг не потрібна, яку ще і врізала аж до 6.500 грн. Задумайтесь, хто у нас в місті отримує таку зарплату? і вони це підносять які ми молодці, ми допомагаємо державі.
31 липня 2014, 21:00  Отож, і я про це) Взагалі коли я починаю говорити, всі сильні мужчини, махають рукой і говорять, ти жінка вари борщ на кухні), а ми якось розберемося. Так і получаеться, що до сіх пір розбираються та не можуть розібратися. жінок до влади!
31 липня 2014, 21:00  Шановний Сергій 69, ще не час зняти маски! Запевняю, вже скоро, все стане зрозуміле. А чи готові ви піти за жінкою?
31 липня 2014, 21:00  Оце дійсно, сильна позиція журналіста, Оленка вітаю! Чекаємо! Віримо! Не здаємося!
31 липня 2014, 21:00  Ця стаття автора, має право на вічне життя, краще сказати на безсмертя! І ганьба тим продажнім дудкам і йому подібним депутатам які так себе ведуть, життя не обманеш все рівно помреш, от тільки чи гадом чи героєм, вибір за кожним з нас! Настав час жити по новому, не змарнуймо його!
31 липня 2014, 21:00  Ви подивіться на того мера, зимою на антимайдан автобуси з людьми відправляв, а позавчора при відправці хлопців на службу, говорить, що потрібно ворога виносити з Донбасу. А чи не той неміч одна з тих паскуд яка допустила все те що називається війною, а чи не та то скотина, яка лайкує в соц.сет. та підтримує Росію? а чи не та то скотина, що ні чого в місті не робить? (скотина це не образливе слово, а тому не потрібно мій коментар видаляти та блокувати мене))
31 липня 2014, 21:00  Не зрозуміла?
31 липня 2014, 21:00  а чим сипати будемо Meshkanec? та чим будемо оборонятися, тими броньжилетами що нібито дудка купив?
31 липня 2014, 21:00  Как вижу я ты большой всезнайка уголовного кодекса sergey69, это только по одной причине, пока тебя, сидящего за компом, не призвали, и пофиг ты мужик или женьщина. Посмотрела я б, как бы ты потом рассказывал про уголовные нормы! и про СБУ. Где твое СБУ было когда война начиналась, почему на упережение не сработало, а сейча тела солдат как дрова носят, не знают куда деть, все переполнено.
31 липня 2014, 21:00  СБУ начало работать в интересах Украины? засранци как и ты который защищает то СБУ. Мы уже как не зависимы 23 года, а они только начало работать, позор тебе автор - sergey69, живи с этим всю свою жизнь. Я за свою позицию, в любое время могу выйти и сказать людям в глаза не боясь за то что меня помидорами закидают, а вот за твои слова, я бы первая тебе врезала!
31 липня 2014, 21:00  НЕ нарешті дочекалися, а змусили їх виконати свої обов′язки. Всі ті коментарі, які тут були написані, донесли нашим можновладцям, от вони і наклали в штани, знайшли кошти, ремонтують. Кому будемо ставити плюс громада?
31 липня 2014, 21:00  козаки що з Гурою радилися та грамоти роздавали, принесли хоть що не будь?
31 липня 2014, 21:00  І кошти найшлися, при такій тяжкій ситуації в країні!
31 липня 2014, 21:00  З цього приводу, мною було зазначено таке, дивитись тут http://mahnograd.com/blog.php?idblog=249
31 липня 2014, 21:00  З цього приводу, мною було зазначено таке, дивитись тут http://mahnograd.com/blog.php?idblog=249
31 липня 2014, 21:00  З цього приводу, мною було зазначено таке, дивитись тут http://mahnograd.com/blog.php?idblog=249
31 липня 2014, 21:00  Вже давно пишу, говорю, гнати їх за горизонт. Сидять пуза понаїдали, і палиць об палиць не вдарили щоб реально щось зробити. Ви бачили по телевізору хоть одного солдата з зони АТО в білій рубашці та з таким пузом? от і я не бачив! Ганьба їм і їхнім дітям! і тим хто їх приймав та до цього причетний.
01 серпня 2014, 21:00  А ми прийдемо з плакатами та фото, розбитого дідуся на мопеді, та крові на асфальті! Не зліть народ влада!
01 серпня 2014, 21:00  При можливості, я тобі не дам таку можливість, мій помідор в тебе полетить не задумуючись, коли я тебе вичислю! Що піднімеш руку на жінку?
01 серпня 2014, 21:00  Всі ті хто перекинув на плечі простих громадян війну, матеріальне і інше забезпечення армії, будуть горіти в пеклі! Більше того, такий правильний дописувач perstorp, взбодрися! саме держави обов′язок допомогти всім тим солдатам які постраждали на війні яку ми не розпочинали, ми прості українці! Наш обов′язок,допомогти ближньому, ми виконуємо! а чи виконує той обов′язок держава? яка відбудовує за наші гроші адмін. будівлі,які зруйновані війною, а хлопці лежать без ніг та рук та відповідного фінансування! Тобі ще писати, що ми, в тому числі я повинна робити, краще напиши що ти зробив!
01 серпня 2014, 21:00  І до теми, саме з моєї зар.плати відраховують податки, якими держава повинна дієво розпоряджатися, та піднімати тих поранених хлопців, а не будувати собі маєтки та втікати в Росію з камазами доларів! Більше того, ще окрім загальних податків, ми ті хто працюємо, ще додатково будемо сплачувати додатковий податок в розмірі 1.5 відсотка, названого на встановлення миру в країні. При януковичу, теж були такі як ти дописувач perstorp, які теж писали, що ні чого не зміниться, і чим закінчилось? Що зробив саме ти, запитую в послідній раз?
01 серпня 2014, 21:00  Даже сумнів не має що будуть виконувати грязну роботу, Gromada. Чомусь вони не їдуть в зону АТО, а плескають язиками. На їхні пуза, форми не шиють та розмір БТРа не розрахований. Їздять та в стрічаються з тими хто був при тій владі та і при цій затаївся, горіти їм в пеклі!
01 серпня 2014, 21:00  Та що ж це коїться, знову дудка? пташка заспівала - дудка, дощик пішов, знову дудка. Карма якась)а про те, грошей то накрав багато, хай вину скуповує перед народом за все те що робиться в країні!
01 серпня 2014, 21:00  Дякую за комплімент! Краще не ображай мене, а то знаєш як воно буває,не має нічого гіршого ніж розлючена жінка! Тим більше, що ви мужчини ні чого хорошого не можете зробити вже як 23 роки в Країні, а жінок не підпускаєте до важелів влади, боїтеся як отого чорта лисого, що прийдемо і наведемо порядок. Де ви бачили, щоб у своїй оселі мужчини наводили порядок, ні де, цим займається саме жінка! Обов′язок чоловіків заробляти кошти, а наша наводити порядок!
01 серпня 2014, 21:00  Про який ти говориш долг автор дописувач perstorp?! про яку провокацію з твоєї сторони, про яку совість і в кого вона чиста, якраз не тобі писати, більше того навіть думати! взбодрись и успокойся! знайди своє місце, і не займайся тріпанням!
01 серпня 2014, 21:00  А на рахунок копійочних налогів, все зрозуміло хто ти і що ти, більше кого ти представляєш! в більшості громадян за.плата мінімальна, а це 1218 грн, і для них той копійочний збір, як ти виразився, погоди не зробить це правда! суть не в цьому. Збір потрібно брати з тих хто на наших горбах, набив собі кармани та продовжує їх набивати, а не перекласти все на народ, і говорити це ваш обов′язок! ми грабували країну всі ці 23 роки, а ви платіть раби, бо так потрібно, бо це ваш обов′язок платити за цю війну, яку ми розпочали, влада країни! Засранцем ти perstorp, став тоді, коли впустив в свій мозок думку ту і як ти написав набрався смілості написав її тут.
02 серпня 2014, 21:00  Думка має право на існування, тим більше якщо вона дійсно розкриває суть,чому влада тягне все до посліднього!
02 серпня 2014, 21:00  Де син Дудки? Писали що займається пошуком нового БМВ в салоні, який останньому татусь купить за наші бабки які ми за рахунок дер. бюджету компенсували останньому за винаймання житла в Києві! От несправедливо, виплачуємо за те що останній, зі своїми нардепами війну допустили!
02 серпня 2014, 21:00  І це тільки офіційно, а скільки ще хабарями взяв?! Потрібно порахувати та труснути того мера, а краще виставити рахунок і всі гроші відати тим хлопцям які прозиваються з міста.
02 серпня 2014, 21:00  Без сумніву підтримую. Винести тему на обговорення громадськості.
02 серпня 2014, 21:00  Головне найти порядного та самотнього чоловіка, і можна винаймати безоплатно)
02 серпня 2014, 21:00  Значіт як збір з громадян, так за добу приймають!, а як броники купити солдатам, так то у них тендер то ще якась гадость мішає, місяці потрібні!
02 серпня 2014, 21:00  Головне, щоб дудку не повісили, я маю на дошку пошани фото)а то ще не так зрозуміють та порушать карну справу за готування до вбивства нардепа)
02 серпня 2014, 21:00  ну да, а ті хто без броніка там залишився, спишемо та забудемо. Не вірю, що вони там щось накупляють, в кармани вони більшу половину положать.
02 серпня 2014, 21:00  пишіть хто вони? вишлемо їм чорну мітку. Своїх антигероїв потрібно знати в лице.
02 серпня 2014, 21:00  Дописувач Optimist, напиши, що зробив саме ти, для біженців? Чи прийняв хоть одного чи допоміг знайти житло? Житлом для біженців повинна займатися саме влада міста, той Неміч с Гурою, повинні на роботі жити, поки не розселять всіх хто цього потребує, а не козаків ряжених приймати та цукерки їсти! А ми, всі остальні жителі міста в поміч, і приймемо і нагудуємо. А то як кармани баблом набивати так там вони самі, а як горе так допоможіть громадяни.
02 серпня 2014, 21:00  Тема з дошкою пошани, гарна тема! Потрібно розвивати і на оптимістів в лапках - не звертати уваги.
02 серпня 2014, 21:00  Наше місто теж зачекалося віче!
02 серпня 2014, 21:00  А не боїться влада тої сліпої феміди в лиці прокуратури, тільки тому, що прокуратура вже давно втратила свої функції наглядового органу, і снує тільки для шкурних питань та для робочих місць діточок батьків з баблом! Вже зазначав, що прокурор міста ні греця не робить! його ще питалися тут захищати, але всевидюче око народу ні хто не обманить!
02 серпня 2014, 21:00  Все вірно, нам єдиному носієві влади - НАРОДОВІ, не потрібно ні які дозволи від влади, тим більше для таких гарних справ. Це влада, буде у нас дозволу питати! Перестаньте їх боятися, вони такі ж люди як і ми, і кров у них така ж сама, маю на увазі представників влади! тим більше що яничар втік з ганьбою! гарно підмічено автором Gromada!
03 серпня 2014, 21:00  я зрозумів, вони тільки цукерки поїли та по домівкам роз′їхалися.
03 серпня 2014, 21:00  В Пологах цим питанням займається влада, стадіони урочисто відкриває, а у нас молодь! А ні відділ молоді та спорту, теж добре працює, базікає на зборах що щось робить! Молодці юнаки, за вами майбутнє нашої країни! Добре хоть Ярмак у волейбол грає, а то якби не грав і допомоги б не дочекалися!
03 серпня 2014, 21:00  Optimist, я тебе зрозумів! Завтра йдеш до РДА та міськраду, дивишся на стенд в фоє при вході, де написано прийом громадян керівництвом, і вимагаєш зустрічі з тими керівниками хто здійснює прийом громадян, і говориш їм, що ти можеш допомогти реально а не на словах. Про отриманий результат напишеш. Я на сьогоднішній день, з тобою зустрітися не зможу, надто багато правди пишу про нашу владу! ще потрібно почекати. Але зверни увагу, що можливо ми знаємо друг друга.
03 серпня 2014, 21:00  Теж добре підмічено!
03 серпня 2014, 21:00  Виконуйте свій обов′язок по совісті, з честю! але не забувайте про свої права, які можуть бути порушені владою.
03 серпня 2014, 21:00  Повірте в місті, я не мовчу, але трішки дозую інформацію! Вже скоро зустрінемося,обіцяю. Пишіть свій моб.тел. зателефоную. Забігаючи на перед, повідомляю, що план по зміні керівників вже обговорюється, на вищому рівні. Ось чому вони почали рухатися та створювати вид що роблять, а як роблять ми все бачимо, ні як!
03 серпня 2014, 21:00  І на той рахунок що, многие хотят узнать, кто вы, и чем дышите? Пояснюю, дихаю повітрям) кров у мене червона, громадянка України. А ті многие которые хотят узнать.., хай трішки зачекають, скоро час настане. Я особисто кожному покладу на стіл аркуш паперу та особисто проконтролюю написання заяви за власним бажанням, я особисто, і ті хто зі мною прагне дієвих змін, вже скоро виразимо всім керівникам недовіру та відправимо їх на свалку політичного життя! а також запитаємо за цільове використання коштів і все інше.
03 серпня 2014, 21:00  НЕ бачу телефона? хвате базікати.
03 серпня 2014, 21:00  Оптіміст, проходь по ссилці, і побачимо чи хватить в тебе духу! http://mahnograd.com/blog.php?idblog=293
03 серпня 2014, 21:00  Красиво написано, верховенство право! От тільки ця норма для рабів. Назвіть мені хоть одного середньостатестичного громадянина, який би вивіз за кордон 100 міл. грн., або купив так звані вишки Бойка по завищеним цінам в тричі! або який би збанкрутував колгоспи щоб банкам не платити як наш дудка! Більше того всі ті служби, це атрофований орган як і міліція! Завдання їх, не дати нам піднятися та на сонце подивитеся, прошиті корупцією до кісток!
03 серпня 2014, 21:00  Де була прокуратура як громадян вбивали на Майдані, де була міліція? де були вони всі, колиобіглий президент зі своєю свитою країну грабували? Всіх зібрати, звільнити, заборонити і їм і їхнім дітям до 10 коліна займати дер.посади, і на завод відправити працювати, щоб служба не виплачувала допомогу по безробіттю. Яке там правова держава питання до тебе KeGeBe. Майдан і піднявся з колін, щоб хоть крок зробити до правової держави.
03 серпня 2014, 21:00  Я подивився на обличчя того викривача, і все стало зрозуміло. Морда єхидна мабуть як і у тебе автор KeGeBe. А на Путіна не тільки потрібно було какнути, а пробачте за слово і обіср-ти за те що робить гад з нашою країною.
03 серпня 2014, 21:00  Читаю коментарі, а за моніторам бачу обличчям Неміча з Гури, зареєструвалися під Optimistом та KeGeBe і здригають повітря! Панове представники та захисники діючої продажної влади, не вийде у вас ні чого гарного, бо горіти вам в пеклі.
03 серпня 2014, 21:00  Gromada, перший етап по плану досягнутий, далі буде цікавіше! Представники нероб з влади, та як і сама влада міста почала читати наші коментарі та нібито почали виконувати свої обов′язки. Не підмажетесь, залагодження ями біля хіміку та вкручені лампочки вас не спасуть, від народного гніву. Вас вже не переносять разом з вашими шоу які ви устраюєте по відкриттю кладочки, турнікового комплексу, зустріч з ряженими козачками і таке інше.
03 серпня 2014, 21:00  І головне, те що стосується особистої зустрічі, запевняю, буду вас особисто гнати з міста за таку позицію.
03 серпня 2014, 21:00  KeGeBe, не сій паніку! паспорт перевіряють тільки при в′їзді в Бердянськ.
03 серпня 2014, 21:00  Мені вірять на слово! така я є. А вам?
03 серпня 2014, 21:00  Так, вони ж депутати) Хто затіяв війну, ті у війні не приймають участь та і не забувайте ,саме вони закони приймають.
03 серпня 2014, 21:00  Похвально. В районі щось починає працювати для молоді. Не вже всі ті хто відповідає за дозвілля молоді почали працювати!? Саме ми задаємо темп всім тим хто до сьогоднішнього дня протирав штанці в кабінетах райради та міськради. Ви влада, почали працювати, щось організовувати. Все вірно, ви почали відчувати гнів жителів, до вашого правління, гнів вже переповнив чашу терпіння. Працівникам які організовують дозвілля молоді подяка!
03 серпня 2014, 21:00  Мені наприклад, дуже важко буде не реагувати на продажного пса влади! але потрібно спробувати! Більше того, що той пес, приносить всю ту інформацію та ті теми, які саме ми тут піднімаємо.
03 серпня 2014, 21:00  Забув, пес то той продажній - KeGeBe.
03 серпня 2014, 21:00  Оптіміст, де та інформація про яку ти писав, що знаєш хто і як там дихає з РДА та міськради? Знову одне базікання від тебе. Яка там в тебе позиція! коли ти тільки бакланеш та бажаєш зустрітися зі мною, нібито для вирішення якихсь там питань. Знай своє місце, і хвате писати, що ти простий там чоловік, та запитувати що щось не те ти зробив і таке інше. Тверезомислячий, це ти сам собі діагноз поставив?
03 серпня 2014, 21:00  Оптіміст і на рахунок того бреда, що нібито я несу, не читай, бо правда, вона не завжди приємна та на свідомість давить не посильним тягарем. От і ти не справився і почав гадості писати. Тримайся, зміни вже близько.
03 серпня 2014, 21:00  Я вже висловлював думку, оптіміст,почни працювати а не розповідати який ти гарний та розумний! Хто тобі не дає прийняти біженців? більше того ти до відома поставив наших керівників що бажаєш житлом допомогти? висновок оптіміст - базікало! І зверни уваги, мені все рівно хто ти, не оправдуйся, все і так зрозуміло. Йди з миром.
03 серпня 2014, 21:00  Сезон той херовий як виразився автор KeGeBe, тільки за того, що Бердянск став свалкою,а не курортним містом. Влада тільки в кармани бабло напихає, а місто не приводить до порядку. От у вас і хреновий сезон. І не відмазуйся що ти з Бердянску, мені вже відомо хто ти.
03 серпня 2014, 21:00  Тоді автор KeGeBe, ви багато чого досягли в житті) Такий розумний, факти перевіряє, а де ти працюєш, якщо такий молодець? чи життя марнуєш перед монітором?
03 серпня 2014, 21:00  Ми, дали Оленці шанс виправитися, тим більше що вона сама писала про це, щось там на кшталт, з ким не буває...! Хай виправляється, і нічого її чіпати. Вона пообіцяла зазначену статтю передрукувати. Я вірю в тебе Оленко не підведи.
03 серпня 2014, 21:00  Хочеться матюком написати, але буду стримуватися. Той автор KeGeBe, говорить ні про що! Його дивує той факт що за 40 грн, за добу можливо житло зняти, розповідає про повні та пусті пляжі і все таке. Такий вумний) Ти б хотів, щоб з нас в три дорога дерли за житло? ні не получеться)
03 серпня 2014, 21:00  KeGeBe тепер ти зрозумів що ти засранець?
03 серпня 2014, 21:00  Яке розоблачение? не маю часу на продажніх та з низькою свідомістю громадян. Пиши свої гадості, які заманеться, хто тебе з повагою сприймає, ні хто! Так, хочь і усрися на своєму стільці, тобі від цього не відмитися. Ганьба по твоєму позор!
03 серпня 2014, 21:00  Не повторюй, те що я сказав тобі, і те що безпосередньо стосується тебе оптіміст.
03 серпня 2014, 21:00  І духу як раз в тебе оптіміст і забракло! Визнай це! Ганьба тобі, помічник, який ні чого не зробив, а розпинається який він класний!
03 серпня 2014, 21:00  Оленка Муха, без жартів, ти сильно дівчина! Дозволю собі писати на ти, як як ми з тобою знайомі. І всі ті хто пишуть гадості про тебе, це всі ті продажні з РДА та Місьради, іншого варіанту не має, їх видно по зависті.
03 серпня 2014, 21:00  В нас теж сім′ї, і це не означає що потрібно лягти під владу і не виконувати служ. обов′язки, не доводити до людей правду! я це по факту А. Клименко. Наскільки мені відомо, вона ще й представляє осередок партії Батьківшини, і всього боїться, куди дивляться лідери партії? За таких слабеньких керівників районного осередку партії, вибори не виграють. Нехай вдома сидить і дітей няньчить, якщо духу забракло працювати чесно. Хочу звернути увагу, я ні чого особистого не маю проти Ганни Клименко як жінки, а от як керівника та редактора питань дуже багато!
03 серпня 2014, 21:00  Уходи та більше не повертайся) ну не має з тебе толку, не має - KeGeBe!
03 серпня 2014, 21:00  Завтра напишуть, що це все дудка зробив) та і він сам особисто ліцензію отримав) Оленка молодець, гарна новина.
03 серпня 2014, 21:00  KeGeBe і Optimist, чоловік з роздвоєною психікою, зареєструвався під різними назвами і травить сам собі, сам себе хвалить, сам у себе щось запитує, смішний) смішний)...
03 серпня 2014, 21:00  троли, троли, ти KeGeBe пусте місце, одна назва не більше.
03 серпня 2014, 21:00  Ти на себе дивись KeGeBe! на свою свідомість, на свої як ти там зазначав аргументи, аналіз, факти. Тобі і не буде невтямки зрозуміти, що містом керує саме продажна влада, яка кармани набиває, і не робить ні чого для розвитку міста. Звикли ні чого не робити, та втри дорога дерти з відпочиваючих, за отой срам на набережній, за не скошену траву як по набережній так і по всьому місту, за не вивезений мусор який по вулицях на дорозі лежить.
03 серпня 2014, 21:00  Так у кого там аргументи подівались в одне місце KeGeBe? ти хоть одну цікаву тему написав, обговорив? займаєшся тільки тролем, і базікаєш про ні що.
03 серпня 2014, 21:00  П′ятірочника автору! Читав, сміявся, плакав. Бо все що написано, це чиста правда! Сама не раз бачила, стоїть і підпирає той паркан, ну що він за керівник міста? пора йому на відпочинок, ось тільки не заслужений.
03 серпня 2014, 21:00  Це Попович в летаргічний сон впаде і вся верхівка в місті, будь думати, голову ломати, як відмазатися. Але в нас теж є гарний варіант, це Оленка Муха! Я в неї вірю, вона розіб′ється, але дасть статті друге життя. Gromada повністю підтримую Вас! Пишіть "жарені" теми, будемо їм темпу задавати, щоб неміч в кінці кінців від забору відірвався біля якого цілий день стоїть та куре)
03 серпня 2014, 21:00  Розкажи своїм дітям, які там в тебе аргументи на всі випадки життя, якщо вони в тебе є кгб. От вони тобі тільки і повірять, і то коли маленькі будуть, а як підростуть, так відмовляться від рідні, та підуть геть з сім′ї з ганьбою, вину за тебе скуповувати.
04 серпня 2014, 21:00  Ти как всегда супер обєктивний KeGeBe! Як було сказано заступником міністра МВС, садисти в міліції не потрібні! Тим більше що Ані дійсно продалася та ще і за бабки! Гнати її потрібно за таку продажну позицію. На черзі ще одна певичка, це Тая Повалій, яка ще і депутат, дідько б їх побрав.
04 серпня 2014, 21:00  Я думаю ти все зрозуміли оптиміст разом з кгб? Підтримуйте друг друга, коли буде в загальному туалеті) там з вас обох, більше толку буду.

Автор Кozak та Gromada, дякую за стійку та сміливу позицію.
04 серпня 2014, 21:00  І тут знову ці два товариша, по громадському туалету оптиміст та кгб, хвалять себе,діагнози ставлять, спілкуються між собою. Ідіть краще працюйте, оптиміст і кгб, вже і забув хто там з вас писав, що людей буду приймати, допомагати. Краще вас обох, ні хто не вміє так добре язиком плескати. Вітаю!
04 серпня 2014, 21:00  Що будемо робити?
04 серпня 2014, 21:00  Гарний лист! Дозвольте запропонувати авторам, дописати та повторно надати до канцелярії РДА, наступне, розглянути звернення на сесії РДА та дати письмову відповідь адресатам. Більше того, потрібно копію листа направити наступним, Гуляйпільсьикий РВ, Прокуратура, Райрада, Міськрада, і обов′язково до відома вищестоящому керівництву в область, Баранову і т.д. Головне поставити всіх тих базікал до відома, про дійсний стан речей в місті! Дивись ще хтось і відреагує, а ви вже напишете хто. Ще раз дякую, за стійку позицію. Ви герої, саме ви задаєте їм жару, тим товсопузам і неробам з влади нашого міста.
04 серпня 2014, 21:00  Забув дописати, і хай вони горять в пеклі, за те що ні чого не роблять в місті, маю на увазі владу і всіх хто її захищає, та махає язиком що біженців готовий приймати, автомобілем допомогти, ті хто аналізує всі факти, фейкові вброси в ЗМІ, про курортний сезон Бердянску і багато іншого. А ну відізвіться, ті про кого я написав, а-у...
04 серпня 2014, 21:00  Якраз потрібно так робити, Оленко. Хай Баранов і всі по нижче рангом, на блок пост тепер виставлять отого Гуру з Немічем та Поповичем, а також отих ряжених козачків, яких останні приймали та цукерки в них запихали, щоб останніх не зморило від базікання! І Боровика ту да теж, останній же говорив, що не можна з вог.зброею нести службу, а державою йому дозволено пістолета) мати. І прокурора тудаж, щоб дивився за дисципліною останніх, а то вони чи з горя чи з радості там як понапиваються та розоряться начнуть)
04 серпня 2014, 21:00  Батерею на шию і в Дніпро.
04 серпня 2014, 21:00  PATRIOTе, після такого листа, в них не тільки сесія появиться, а і бажання змитися та побистріше! От тільки куди вони будуть втікати, хто їх чекає в Росії? От і будуть ходити по місту, як пси помийні.
04 серпня 2014, 21:00  Gromada, я в Вас, не сумнівався! Молодці. Дайте знати про відповідь, якщо надійде, іншого шансу в них не має. Гура, Попович, Неміч, і їхня свита, яка прикидається тут з самостійною думкою, не такою як у більшості, ГОТУЙТЕСЯ червоніти знову та розповідати Баранову, які ви файні керівники району та як у вас все добре! Зазначу, лиж на всіх не хватить! А ще краще,коритсуючись нагодою, звертаюся до Гури, запрошуйте отих ряжених козачків, яких ви приймали та з якими популізмом та плесканням язиками займалися,в той час коли країна у вогні. Дуже хочеться подивитися на ті білі рубашечки козаків, які вони будуть після одного дня несення служби на Г.п. пості!
04 серпня 2014, 21:00  Міліція горіла, за свою преданність злочинцю, який втік з ганьбою, а вони ті менти як були мусором за таку позицію так і залишилися - мусором! А прокуратура, взагалі слів не має, всі ті карні справи які остання підтримувала в суді, визнали політичним заказом та всіх звільнили по амністії. Що з Павліченками, випустили, що з "Ніженськими робінгудами" випустили, що з паномарями в Запоріжжі, які нібито церкву підірвали, знову випустили, далі продовжувати?! Ні одні, ні другі маю на увазі міліція та прокуратура ні чого не зробили для захисту як було саме тобою зазначено правової держави, вони тільки кармани набивали баблом.
05 серпня 2014, 21:00  Боїться народного гніву, от і їздить на інших номерах. Мешканці Г.п., його знають і без номерів),а от гості що приїхали, ні.
05 серпня 2014, 21:00  Розумію гнів народу та розділяю його! Я вже писав, що танки потрібно розвертати на столицю, там де сидять оті гладкі пердуни генерали.
05 серпня 2014, 21:00  Optimist, а де твій товариш по розуму кгб? ти один тут не справишся, тим більше що тебе ні хто не сприймає в серйозно! Я вже писав, де ваше обох місце! З такою позицією як у вас двоїх, вас вже потрібно було громадянства Укр. позбавити та в Росію відправити. Погоджуюсь з думкою Сергей69.
05 серпня 2014, 21:00  Gromada, не звертайте увагу, все Ви правильно робите, підтримую! І якби не було, як було тут зазначено Дикуна та Левченко, містом ходили б одні шакали та підлабузники Гури Неміча та Дудки. Дехто з народу прокинувся і не бажає жити на колінах та в ганьбі, яку нам нав′язують керівники міста та їхні заднолизи.
05 серпня 2014, 21:00  Optimist, ти тільки бакланеш! цитую: скоро я виложу статтю та повне описання. Я нагадую, що все що ти написав на цьому сайті, грош йому ціна, як і тобі! І не потрібно буде після мого коменту, як завжди оправдовуватися та писати, краще сказати плакати тут, що ви за люди, я ж так хотів допомогти, я ж так мріяв біженців прийняти, автомобілем допомогти, а ви всі хто мені правду тут написали, цього не дали. Чеши з відси, і займайся своїм основним ділом, лобизай одне місце всім тим кого ти тут пробував представляти, прикидався він тут простим мешканцем міста! Мені і навіть моїй дочці, яке читає ці коменти, соромно жити в одному місті з таким гадом як ти Оптіміст!
05 серпня 2014, 21:00  Оlesya, це всім зрозуміло, що редактор це підконтрольна людина, але відповідальності це з редактора не знімає за той позорний лист, який останній підписав під диктовку своїх шефів. Ганьбу не відмити, буде вона з цим жити все своє життя.
05 серпня 2014, 21:00  lisenok, дякую що цитуєш мене! Я розумію, більше сказати відчуваю, що тобі дуже болить, те що я написала, ми жінки дуже важко переносимо все те що стосується наших сімей! Хотіла я б, вибачитися перед тобою за написане, але не можу, написано від серця і правду, як за неї вибачення просити?! Я чекала цього коментарю, саме від тебе, і зверни увагу, приблизно такого змісту. Що потрібно зробити Ані, щоб відмитися від ганьби, я писав, вибрати гарну заробітну плату та лобизати одне місце керівникам району, чи відмовитися від цього, і зайняти свою громадянську позицію, це діло тільки її особисто! Я можу тільки вказати напрямок не більше. Тільки їй особисто вирішувати як і скільки їй жити з ганьбою! І ще, я особисто принесу свої вибачення Ані, якщо вона мене правильно зрозуміє і займе правильну позицію.
05 серпня 2014, 21:00  nata1981, а тепер і їх не буде! Що виходить, ви разом з гурою та його свитою, будите варту на блок пості нести? чекаючи росіян з хлібом та сіллю? Яка різниця, скільки відсотків, головне позиція до того що коїться в державі!
05 серпня 2014, 21:00  Яка там робота, їхня робота це козачків в біленьких рубашечках зустрічати в РДА та курити біля паркану,разом з немічем)
05 серпня 2014, 21:00  Gromada, а відео того що відбулося буде? І чому дудку не будуть чіпати? що останній вже спокутав свою провину перед народом України?
05 серпня 2014, 21:00  І я про це! Тролять вони, бо вже відчувають свій кінець. Ми йдемо по ваші грішні душі)
05 серпня 2014, 21:00  Більше ні чого і не потрібно казати! Нехай я буду дорослим та розумним чоловіком, (бо пишу те, що не кожний чоловік зможе навіть подумати), а не жінкою, але з ганьбою не ходжу по місту, та і дітям моїм не соромно за мене! Та й ні хто мені не скаже ні в обличчя ні за ним, що я така слабка та схожа на медуза! Зарубайте собі на носі, я не лобизаю одне місце своїм працедавцям, як остання!
05 серпня 2014, 21:00  І на рахунок позиції головного редактора, читайте уважно відповідь за її підписом, там все про її позицію зазначено. Я продажня мала дівчинка, отримую зарплату і плачу вдома в подушку, за те що не можу висловити свою позицію, яку вони мені не дають ті мужчини.
05 серпня 2014, 21:00  Шкода, дуже шкода. Вище підмічено гарно, погоджуюсь! Дозвольте підмітите ще, що мені та моїй сім′ї, не потрібно чекати виборів, щоб дізнатися хто такий дудка.
05 серпня 2014, 21:00  Багато питань, не знаю з чого і почати?) Почну на мою думку з самого цікавого, а що було зроблено дудкою в місті, будь ласка, тільки по порядку.
05 серпня 2014, 21:00  На рахунок Дикуна, а чому і не мер? Чоловік зі своєю стійкою позицією, яку виражає не сидячи в неті. Я за нього віддам свій голос. І про Неміча, який тільки і робе що курить біля забору на своєму робочому місці, так замідьте це ж чистої води правда! і не тільки я про це пишу, а й інші також підмітили цей факт.
05 серпня 2014, 21:00  lisenok, ну хватить вже прикидатися, що ні чого ви не розумієте. Читайте по тексту, там все в подробицях написано. Як було зазначено автором Gromada, жити з ганьбою чи ні, це власне та невід′ємне право кожного. І говорити чи писати, що вона маленька жінка, найдіть роботу і все таке, то пішли ви під три чорти, значить як лобизати керівникам вона молодець, я як правду про себе прочитати, так вона слабка маленька жінка! Яка вона жінка, якщо така продажня? і яка там в неї друга позиція, побійтеся Бога! позиція в неї одна - по більше вислужитися! а там як получеться. І позор той що Аня своїми діями створила для своєї сім′ї, батьків не відмити мабуть ні коли, а ще в неї Мама вчителем працювала? що Мати їй привила сепаратиста в голову чи що? вона саме вибрала для себе такий шлях!от хай і спокутує вину.
05 серпня 2014, 21:00  Да пішот ти кгб)
05 серпня 2014, 21:00  Гнати так, розстрілювати це не моя позиція кгб. На мою думку, цього робити не потрібно, хай живуть все життя з ганьбою!
05 серпня 2014, 21:00  Та не стартонули, а буксонули) так оптіміст?
05 серпня 2014, 21:00  На місті Дикуна, я б вже врізала тому отімісту, так він ховається за монітором) опітміст твоє місце з кгб памятеш де? в гром. туалеті! ну не має з тебе толку, ну не має) хоть розбийся, ні я ні інші думку свою не змінять. От дивись як не виписує Лісьонок про Аню Сакун, як не стелиться, а думка у громадян не міняється! зроби висновки.
Шановні, все в кабінет зайшов керівник, буду робити вид що працюю, вони ж думають що мені зарплату платять). Зпишемся пізніше.
05 серпня 2014, 21:00  Вітаю, двох товаришів по громадському туалету кгб та оптіміста! ви знову активізувалися) А вже розчарувалася, думала, що ви вже все визнали себе пустим місце) де ви обоє смілості набралися у неміча в кабінеті чи у гури?
05 серпня 2014, 21:00  Вітаю, двох товаришів по громадському туалету кгб та оптіміста! ви знову активізувалися) А вже розчарувалася, думала, що ви вже визнали себе пустим місце) де ви обоє смілості набралися у неміча в кабінеті чи у гури?
05 серпня 2014, 21:00  Блін) знову начальник зайшов, я пас, буду пізніше.