завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
14 грудня 2016, 19:20  Що буде відбуватись на сесії восьмого скликання:
- Неміч і більшість....- "Ми не будемо слухати ваші пропозиції. Ви повинні сидіти і голосувати за наші програми. Ми не будемо враховувати ваші пропозиції. Якщо вам не подобається, що ми не враховуємо ваші" хотілки ", ви займаєтеся політикою. Якщо ви не хочете слухати наші програми без обліку ваших пропозицій, ви - неконструктивні депутати. Якщо ви конструктивні депутати, ви повинні сидіти і голосувати за наші програми. Мовчки!!!!!!!"
16 грудня 2016, 09:47  
Diyach З вами важко не погодитись... але якщо бути повністю чесними, то почати варто з ...
1. Diyach, Законом передбачено місцевий референдум,

дійсно передбачений, але є маленький нюанс ... його насправді не існує!!!! минулий втратив чинність, іншого поки що НЕ МАЄ! Є лише проект, але ж ви розумієте, що проект, це лишень - проект!
2. Diyach, загальні збори, органи самоорганізації населення. Чому громадяни не реалізують свої права? Чому в нас така бездіяльність та байдужість?

Я можу надати відповідь, як я це розумію... люди не бачать перспективи у "постійній боротьбі" з органами "влади", вони не бояться як ви кажете "відірвати дупу від дивана" це не правда!!! Вони опустили руки, бо будь яка ініціатива людей, закінчується "посиланнями" від однієї двері до іншої! і так по колу, по колу, по колу... а на останок ти розумієш, що боровся з вітряком, як Санчо Панса... бо вся система створена на те, щоб як умога надалі відсунути людей від втручання в управління бюджетом і власністю громади!
16 грудня 2016, 09:52  
Atty, Почніть з себе, коли немає поваги до головуючого,

Головуючий в першу чергу має виконувати ЗАКОН! А якщо його грубо порушує і ще й намагаються зробити з себе "жертву" то ви розумієте, що він не додає до себе підтримки...
16 грудня 2016, 10:05   Diyach До речі, Виключно місцевими референдумами у відповідних адміністративно-територіальних одиницях вирішуються:

- питання про найменування або перейменування сільрад, селищ, міст, районів, областей;

- питання про об′єднання в одну однойменних адміністративно-територіальних одиниць, які мають спільний адміністративний центр;

- питання про зміну базового рівня місцевого самоврядування у сільських районах;

- питання про реорганізацію або ліквідацію комунальних дошкільних навчальних закладів, а також дошкільних навчальних закладів, створених колишніми сільськогосподарськими колективними та державними господарствами.

Рішення про наділення міських рад правами щодо управління майном і фінансовими ресурсами, які є у власності територіальних громад районів у містах, приймається на місцевих референдумах відповідних районних у містах громад. У разі якщо територіальна громада району в місті внаслідок референдуму не прийме рішення про передачу права управління майном та фінансами відповідній міській раді, а територіальна громада міста або міська рада не прийняла рішення про створення органів місцевого самоврядування районів у місті, міська рада здійснює управління майном та фінансовими ресурсами, які є у власності територіальних громад районів у містах, та несе відповідальність перед громадою відповідного району у місті.

А що робить наша "влада" ??? Без будь якого референдуму об*єднує в купу території поза Конституційними нормами? І не пручається! Бо поспішає виконати ЗЛОЧИННІ накази з "гори"!
Я думаю, що ви як освічена людина розумієте, що в нас ще з 1996р. держава існую поза рамками ОСНОВНОГО ЗАКОНУ країни "Конституції".
16 грудня 2016, 10:28  
fredfrumos, Конкретні факти є, чи тільки припущення?

Вибачте, але я не бачу в цьому сенсу... вже стільки фактів, а вам все замало...
Вони вам не потрібні! Просто є такі люди, яким подобається сам "срач" а не суть дискусії. Тому розмова з вами безперспективна, не варто і розпочинати.
16 грудня 2016, 12:41  
Diyach, Але мені не зрозумілі протиріччя двох коментарів.

Абсолютно ніяких протиріч! Це у нашої "влади" протиріччя. Пояснюю: Був закон "про місцевий референдум" - його роблять не чинним, потім приймають закон "про об*єднання" але навмисно не приймають закон про референдум!
В Конституції ст.Стаття 69. Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії.
також, ст. 133. Систему адміністративно-територіального устрою України складають: Автономна Республіка Крим, області, райони, міста, райони в містах, селища і села.
Тобі ж, йде зміна тереторіального устрою держави! Без референдума, без думки людей! За них вирішують органи "влади"!
А взагалі йде дуже багато суттєвих порушень - злочинів, проти українського народу! Більше, якщо бажаєте, можете прочитати за посиланням http://terhromady.info/yak-pid-vyhliadom-detsentralizatsii-uzurpuiut-vladu/
16 грудня 2016, 13:54  
Diyach, тому, що немає в Україні сурової відповідальності.

Навіть не це є ГОЛОВНОЮ причиною, це питання важливе, але другорядне! Корінь усього зла - це ПРАВДА- що громадяни України , НЕ є власниками Національного багатства України ,що і обліковується,і зберігається і ПРИМНОЖУЄТЬСЯ в територіальних громадах юридичних особах публічного права ВЛАСНОСТІ!
Які потім об*єднується в державу,яка є РЕСПУБЛІКОЮ ( лат. спільну справу громад) і юридичною особою пубілчного права власності цих же громадям, що і породжує НАЦІОНАЛЬНУ економіку і як наслідок забезпечує НАЦІОНАЛЬНУ БЕЗПЕКУ українській нації , НАЦІОНАЛЬНОЇ Унітарної республіки Україна.
Як думаєте , чого немає НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ української нації, яка ЗОБОВЯЗАНА забезпечувати її не тільки собі ,а і іншим націоальним меншинам і корінним народам, що проживають на території України ?
Ми просто НАЦІЯ ,яка дозволила собі зависнути в БРЕХНІ.
Враховуючи те ,що маємо НАЙБАГАТШЕ НАЦІОНАЛЬНЕ БАГАТСТВО в світі , можемо дозволити собі побути найбагатшими "жебраками" СВІТУ.
Дві брехні між якими "підвісили" цих ЗАМОЖНИХ громадян України,що вони :
1 фізичні особи і ніхто не зобовязаний оформлювати на них Національне багатство , тобто раби олігархів ,які і користуються неоформленим і створюють для рабів НЕБЕЗПЕКУ майданами , війною , щоб недай Боже не щзрозуміли ,що вони ГОСПОДАРІ найбагатшої держави СВІТУ;
2.корінний народ ,без власної назви , без власної землі , без власного національного багаства і як наслідок без ВЛАСНОЇ ДЕРЖАВИ!!! (Белоцерківська Р.Ф.) підтримую на всі 100% !

Що більше до вподоби із брехні ,обирай і вперед сперечатись аж до війни , хто за: перших;а хто:за других.

Всього навсього ,обрати треба правільно-ПРАВДУ!
19 грудня 2016, 11:54  В мене питання інше... В чому полягає інтерес Громади міста?
20 грудня 2016, 10:51  
Diyach, Якщо так все погано, чому ж нам не наводять конкретних фактів негативного впливу в конкретному регіоні

я думаю, що ми побачимо і почуємо про це у наступному році...
20 грудня 2016, 11:10  Ви вважаєте, що це цікаво слухати на провладному каналі провладних зацікавлених представників? і жодного опонента? хіба ми це вже не проходили? вже були часи коли все було на УРА! а в дійсності?
Невже не набридло дурити самих себе?
22 грудня 2016, 08:55  З таблиці видно хто самий продуктивний.
То може за це на людину спустили усіх собак? Навіть місцева преса свої 5ть копійок "незаангажованих" вставила.
Не люблять в нас "білих ворон", ти маєш бути як усі - сірою масою і бажано з закритим ротом!
22 грудня 2016, 09:03  У ненаситності дві сестри - Давай, Давай...
"У разі погіршення роботи, не якісного виконання функцій міським головою, заступником ..... може бути зменшено з відповідним рішенням ради" - а де механізм виявлення погіршення роботи? І чому зменьшення а не взагалі скасування? І чи проголосують "любі друзі" за неробство міського голови?
І да, коли буде ЗВІТ?
Ось програма Неміча... що виконано? Загибайте пальці!
КАНДИДАТ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
НЕМІЧ Олексій Григорович
Народився 6 жовтня 1953 року в селі Антоновка Розівського району Запорізь¬кої області. Освіта вища. Після служби в Радянській Армії закінчив в 1979 році Ждановський металургійний технікум. Працював у місті Бендери Молдавської PCP. З 1980 року працював на дослідно-експериментальному заводі сільгоспмашин в м. Гуляйполе на посадах технолога, начальника цеху, начальника виробництва за¬воду, голови правління ВАТ “Гуляйпільський завод “Сільмаш”. З 2001 року приват¬ний підприємець, одружений, має дорослого сина. Член ВО “Батьківщина”.

ДОБРОБУТ ДЛЯ ВСІХ - ЧЕРЕЗ ПРАЦЮ КОЖНОГО
Я за місто, в якому працюють підприємства та установи.
Я за місто, в якому є робота.
Я за місто, в якому отримують заробітну плату та пенсії.
Я за місто, в якому розвинута інфраструктура, високий рівень комунального обслуговування, медицини, культури, сфери послуг.
Я за добробут ветеранів та гідне до них ставлення, за допомогу мало захищеним та багатодітним.
Я за патріотичне виховання молодого покоління, за його право на працю, освіту, відпочинок.
Я за тепло в оселях, чистоту вулиць, зелень парків, світло на вулицях.
Я за місто, в якому вільно дихати, добре працювати, щасливо жити.
Я проти здирництва та хабарництва.
Я проти чиновницького беззаконня, бюрократії та свавілля.
Я проти банкрутства та розкрадання підприємств та установ.
Я проти злочинності, наркоманії та проституції.
Я за верховенство Права, диктатуру Закону.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ПЕРЕДВИБОРНОЇ ПРОГРАМИ
1. В своїй роботі керуватися Конституцією України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
2. Ретельно проаналізувати структуру та роботу місцевої ради, адаптувати роботу відділів і постійної комісій міської ради на розв’язання проблем міста.
3. Зробити роботу міської ради більш прозорою, наблизити її до виборців для чого:
- започаткувати звітність голови ради та голів постійних комісій перед виборцями (наприклад 2 рази на рік);
- залучити до прийняття важливих для міста рішень широкі верстви населення, шляхом обговоренні) в місцевій пресі, на зустрічах з виборцями, проведенням опитувань, тощо;
- висвітлювати роботу місцевої влади в пресі та по місцевому радіомовленні. Започаткувати в районній газеті сторінку міської ради;
- формування міського бюджету проводити з урахуванням побажань та зауважень виборців після широкого його обговорення жителями міста. Звітувати про виконання бюджету перед виборцями;
- Створити при міській раді громадську раду з представників найбільш поважних та авторитетних жителів міста. Пропозиції та зауваження громадської ради враховувати при прийнятті рішень міської ради.

4. Спільно з районною радою та районною адміністрацією розробити міську програму економічного роз¬витку, в якій передбачити:
- надання необхідної допомоги діючим підприємствам в пошуку замовлень та інвесторів;
- створення привабливого інвестиційного клімату в місті:
- відновлення роботи заводу “Сільмаш”, з яким пов’язане життя та доля багатьох тисяч гуляйпільців;
- подальший розвиток малого та середнього бізнесу в місті, для чого: «

а) найближчим часом провести зустріч з підприємцями, працюючими на ринку, з метою оптимізування цін за торгові патенти, єдиний та фінансовий податки, ринковий збір;
б) спільними зусиллями розробити заходи по покращенню умов праці, створенню робочих місць;!

в) для більш якісної співпраці міськради та бізнесових структур створити при виконкомі міської ради раду підприємців;
г) подальший розвиток комунальних підприємств та створення нових таких як:
- якісна автостоянка з послугами мийки та автосервісу;
- комунальне підприємство по газифікації з виконанням робіт “під ключ” за державними тарифами;
- ремонтно-будівельне підприємство по ремонту житла, будинків, квартир, систем тепло та водопостачан¬ня та інші.
5. Покращити житлово-комунальні умови громадян міста шляхом:
- привести у відповідність якість комунальних послуг з їх тарифами;
- перевести теплозабезпечення міста на індивідуальне та за рахунок будівництва міні-котелень на кожний мікрорайон з використанням для цих цілей коштів громадян та місцевих бюджетів;
- покращити систему водопостачання, відремонтувати, а де необхідно установити нові водорозбірні колонки;
- взяти під контроль міської ради роботу по газифікації міста, впровадити юридичну та цінову експертизи проектів на газифікацію;
- залучити для цих цілей кошти з місцевого та державних бюджетів;
- відновити освітлення вулиць міста з використанням енергозберігаючих технологій;
- відновити роботу існуючих в місті лазень, а при необхідності відкрити нову;
- підтримувати дороги в місті в належному стані шляхом своєчасних ремонтів та зміни транспортних податків;
- покращити санітарний стан в місті за рахунок покращення роботи комунальних служб міста, ліквідувати на території міста звалище сміття та пустирі з бур′янами;
- сприяти подальшому розвитку молодіжного житлового будівництва шляхом розвитку іпотечного кредиту¬вання.

6. Розробити міську програму допомоги хворим, інвалідам та малозабезпеченим громадянам, сприяти розвитку закладів охорони здоров′я, для чого:
- покращити роботу міських ФАПів за рахунок збільшення фінансування з місцевого бюджету та коштів бізнесових структур;
- відкрити ФАП на території колишнього колгоспу ім.. Енгельса;

7 Разом з районним відділом по роботі з молоддю, міліцією розробити та втілити міські програми по бо¬ротьбі з наркоманією, проституцією, злочинністю, в яких передбачити:
- відновлення роботи клубів на території міста;
- подальший розвиток спорту та патріотичне виховання молоді;
- пропаганда здорового способу життя та загальнолюдських цінностей;
- виконання на території міста Законів України, направлених на боротьбу з наркоманією та алкоголізмом.

8. Провести інвентаризацію землі та комунальної власності, яка належить місту, недопущення нераціонального їх використання.

Шановні виборці міста! 26 березня день виборів міського голови.
Запрошую вас віддати свій голос за мене - за своє майбутнє, за добро-бут для всіх через працю кожного.
З повагою О. Г. НЕМІЧ.
22 грудня 2016, 09:14  На жаль, але не думаю, що щось суттєво змінено...
22 грудня 2016, 12:29  
fredfrumos, а якість, якої немає

Яким чином ви це встановили? Можна повний аналіз, будь ласка!
22 грудня 2016, 13:28  
fredfrumos, ніхто не бачив

ЧИ не хотів бачити?
22 грудня 2016, 14:12  
fredfrumos, ознайомте мене

Ознайомлюю - http://mahnograd.com/blog.php?idblog=3185 - та усіх бажаючих жителів міста!!!
Можливо ви були за кордоном? можливо хворіли? можливо відпочивали? чи працювали? можливо не знали? можливо не хотіли знати? можливо ще була якась причина, але ви мабуть-таки не попали не ту зустріч?
То щоб ви знали... не має закону, який би забов*язував депутата дублювати свій звіт перед КОЖНИМ який не найшов свого дорогоцінного часу, щоб прийти на зустріч...
22 грудня 2016, 14:22  
fredfrumos, Зі звітів,

До речі, суть цього посту не в звітах, якщо ви помітили. Суть у роботі, а саме про внесення проектів рішень. Якщо ви беретесь критикувати їх якість, то будь ласка проаналізуйте, спираючись на законодавство, викладіть ваші міркування і доведіть присутнім на цьому сайті, що робота Дикуна є не якісною, у чому саме полягають його помилки і в чому він не правий!
Усе інше це "базарна демагогія" - вибачте.
22 грудня 2016, 14:29  
Diyach, Коли?

Мені здається, можливо я помиляюсь поправте мене, але заходити на сайт міськради у якості адміна не кожен має право, депутати не виключення. Можливо це має зробити секретар міськради? Тоді б варто поставити інше питання, більш коректне: "Коли, пан Дикун, надасть свій письмовий звіт секретарю, для того, щоб його виклали у публічний доступ?"
22 грудня 2016, 14:33  
fredfrumos, Ще, чому Дикун має віддуватись за остальних депутатів. Він що, цап відбувайло? Де звіти других депутатів?

О, оце вже щось дійсно конструктивне. Ви можете почати задавати ці питання власне "своєму" депутату! Зробіть запит на ім*я свого депутата, якщо треба зразок надам. Тоді викладіть на сайт відповідь і обговоримо. Це і буде конструктивна дискусія, а не балаган.
22 грудня 2016, 14:35  
fredfrumos, не приховує свій звіт

Мені здається ви навмисно! "Заграй та заграй!"....
Ну де він його приховує?????
22 грудня 2016, 14:36   fredfrumos А де вашого депутата звіт??? Чи хоча б анонс, що він буде?
22 грудня 2016, 17:07  
Diyach, Хто на що вчився.

Мда, добалакались... я бачу що вчились в нас тільки чиновники вищого рангу а зараз ще й слідчі з начальниками поліції.... а вчителя, лікарі, прості робітники так лишень потилицю чухали...
А взагалі-то, що б красти, багато вчитись не треба!
23 грудня 2016, 06:45  
23 грудня 2016, 08:05  
Diyach, Без публічного звіту

Дякую, мені дуже сподобались ваші зауваження! То з вашого спічу логічно випливає, що - пан Неміч також НІЧОГО не робить!!! І ніякого результату у його роботі просто - НЕ МАЄ! Бо його публічного звіту теж ніде не було! Навіть не було проанонсована зустріч з Тергромадою! І на сайті - нуль! http://gpmrada.gov.ua/zvit_miskogo_golovi/
23 грудня 2016, 08:10  
Diyach, Ви Дикуна так яро захищаєте,

Вибачте, ніде не заборонено в нашій країні висловлювати свою думку! А захищає адвокат, я не адвокат.
23 грудня 2016, 09:55  
Diyach, Ч.8 ст.16 висвітли звіт у засобах масової інформації, так же само як ти висвітлював у ЗМІ про час його проведення.

А якщо ЗМІ запросити, а вони не прийдуть, тоді також депутат винен? Чи хто?
23 грудня 2016, 09:56  
fredfrumos, не переживайте

А чого мені переживати?
23 грудня 2016, 10:00  

fredfrumos, тоді не встявай

Ого, я не роблю те, що ви щойно озвучили, я висловлюю свою думку, на яку маю повне право!
23 грудня 2016, 10:06  
Diyach, Зараз мова йде про депутатів,

Мій депутат - Рибалко В’ячеслав Олексійович, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Не те що не вивчає думки і проблеми 365 своїх виборців, ай взагалі не збирається це робити... Питання навіщо він треба на депутатській посаді? Його функція? Руку підіймати за премію? І все?
Дикун єдиний, хто підняв питання ЗВІТУ перед громадою. До цього я не пам*ятаю подібних розмов.
За його прикладом декілька депутатів анонсували свої звіти, чи були ці звіти - не знаю, також нічого ЗМІ не написали!
23 грудня 2016, 10:07  
fredfrumos, робіть, що хочете

Дякую! Те й роблю.
23 грудня 2016, 10:10  Можливо, суспільство тільки починає розуміти, що воно має велику силу! Що саме воно за конституцією - є ВЛАДОЮ! а органи (по ЗАКОНУ) ЛИШЕ виконують вимоги людей!
23 грудня 2016, 10:10  
fredfrumos, буде прикладом у цьому питанні сам

Здається мені, то так і буде.
23 грудня 2016, 10:12  
fredfrumos, результат нульовий

"Стучите - і отворят, просите - і дано будет вам"
23 грудня 2016, 10:23  
fredfrumos, замилити очі і тільки

Можливо ви і праві, поживемо-побачимо, кожен ( і ви не виняток) отримує свої оцінки!
23 грудня 2016, 10:36  
махноградl0000, приміщення КСК належить районній раді

А це вже дуууже цікаве питання! Чому це ПУБЛІЧНА ВЛАСНІСТЬ ТЕРГРОМАДИ належить районній раді?
23 грудня 2016, 10:43  
Роза, нше майно міста не його а чіє вого

Це В-Л-А-С-Н-І-С-Т-Ь Тергромади! Просто її не оформили належним чином! Тому, що треба залишити місце для шахрайських схем! Все просто...
25 грудня 2016, 13:58  
vinyakpyanyy, являється просто активістом та прагне стати громадським діячем ?

По-перше, "Громадський діяч - це творець, він породжує ідею і реалізує її. Громадський діяч знаходиться в постійній зміні та пошуку. Неможливо розібратися з тим, кого насправді вважати діячем суспільним, якщо не вникнути в суть його творення. Справа в тому, що будь-яка людина приходить у світ творити..." - не мої думки, але підтримую їх суть, тому назвати себе на даному життєвому етапі свого життя «громадським діячем» я не можу. А не байдужою, спрямованою до захисту своїх прав, активною у суспільному житті - ТАК.
По-друге, якщо ви цікавитесь історією, як наукою, читаєте біографії відомих людей, якщо слово «література» для вас не пустий звук - то ви б абсолютно не загостряли своєї уваги на «освіті», хоча я і не принижую її вагу.
Після усіх подій, що стались в нашій Державі, мій світогляд кардинально змінився. Я не погоджуюсь, з тим щоб мої діти жили у своїй державі - рабами, людьми, які позбавлені права на власну думку, слово, волю, вибір. Я бачу, що вина цього колапсу полягає не тільки у "вищих ешелонах влади" ми також винні, ми - це суспільство, яке знаходиться у подвійних стандартах, погрузло у лицемірстві. Бути чи не бути активною людиною, не байдужою до життя свого міста, держави - вибір кожного! Ні ви, ні будь хто інший не вправі це мені заборонити!
До речі, я не брала на себе відповідальність «відстоювати ваші інтереси», але чи можете ви заборонити МЕНІ відстоювати інтереси моєї Держави, мої національні інтереси, мої принципи ??? Думаю, що НІ.
Я не приховала і не поклала подалі від очей наші погляди і наміри (які поділяють вже тисячі людей в державі) навпаки, ви їх читаєте у відкритому доступі! Але по суті даних тез ви не написали, а ні слова! З чим ви не погоджуєтесь? Запрошую до роздумів….
25 грудня 2016, 14:06  Diyach, Треба щось з цим робити поки не пізно. Чи вже пізно?
Ми робимо!Приєднуйтесь. "Чи пізно?" - думаю, що все ще попереду...
25 грудня 2016, 17:27  одні і ті самі політтехнологи...
27 грудня 2016, 20:20  
vinyakpyanyy, бо потрібні відповідні знання[/citata

Керували нами і "проффесора" і керують англомовні освічені особи... але грабують однаково, навіть з більшим розмахом! Але Держава вже навіть не на краю виживання! Вона тотально ГРАБУЄТЬСЯ і ЗНИЩУЄТЬСЯ!
Я зрозуміла ваші застереження, дякую, але впевнена, що тих самих "відповідних знань" не навчають навіть у самих найвищих навчальних закладах... вони або є у єстві людини, або їх нема... і вони не в освіті, вони з народження!
І до речі, Конституція моєї Держави написана моєю рідною мовою, то чому ж мені її не зрозуміти?
Ви ж розумієте Біблію? А якщо "батюшка" не виконує духовних законів, то хто винен? Я? Він не вищий за мене, він мені слуга...це зі слів святого письма... чому люди від свого "гнилого" нутра поробили з них "божків"??? Чи не вони винні в цьому???

Якщо проводити паралель, то те саме написано в Конституції! чиновник то є виконавиць волі НАРОДУ! 5 ст. "Єдиним джерелом влади - є НАРОД" то чому люди зробили з них "божків" чому "б*ють чолобиттные"?
Ще для прикладу, візьмемо сучасних суддів... чи є знання? - Є! а чому так мало порядності? совісті? честі?
Мабуть не навчили в унівєрі? То може не у "великих знаннях" справа?
29 грудня 2016, 07:25  "Ну нагреццяки мені посадові обовязки працівників??? Ну хоть один довід?"
- Дозвольте з вами не погодитись в даному питанні. Це якраз дуже важлива інформація, ви маєте знати, що входить в обов*язки посадової особи, також має бути прописані не лише обов*язки, а й відповідальність! Навпаки, дуже мало цих посадових обов*язків... де вони для секретаря? для депутатів? для виконавчого комітету? для комунальних очільників? Можливо я просто не можу їх знайти? (((
Інакше, як ви дізнаєтесь, що мають робити чиновники? Що входить до їх обов*язків та ПОВНОВАЖЕНЬ?
ст. 19 КУ "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов′язані діяти ЛИШЕ на підставі, в межах ПОВНОВАЖЕНЬ та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Якщо чиновник перевищує свої повноваження це - злочин. А як ви дізнаєтесь, що вони їх перевищують, якщо не знатимете цих повноважень?
Щодо іншого, так частково погоджуюсь, дуже багато важливої інформації просто відсутня на сайті.
30 грудня 2016, 18:00  
LittlePony, Дякую вам і таким як ви.

А мені за що? Я закони не пишу, я не займаюсь сайтом міськради я навіть не її депутат...
30 грудня 2016, 18:05  
vinyakpyanyy, хотять її зпекатись

Чому ви так думаєте? Нехай усі живуть, просто живуть в рамках законів.
30 грудня 2016, 18:09  
vinyakpyanyy, пакостити втіхаря

У всесвіті є таке поняття - карма - працює.
30 грудня 2016, 18:26  
vinyakpyanyy, їй надокучатимуть гельмінти

ви зробили мій вечір, у порівняльних хар-ках ви дійшли до того, що ті люди які вимагають від них діяти інтересах людей з*явились не в кращому вигляді.... думаю, що паразитують на суспільстві якраз вони...
30 грудня 2016, 21:07  Відповідно до Статті 143 Конституції України територіальні громади села, селища, міста БЕЗПОСЕРЕДНЬО або через утворені НИМИ органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності...
Але, утворення "органів" не відбулося! Просто змінили вивіски, з "Ради народних депутатів" на "Міськраду"

"Загалом прийняті закони 1990-х рр. не змінювали суті діючої системи організації влади; при який місцеві Ради народних депутатів були низовими органами держави, але вже розширювали самоуправлінню! засади їх діяльності. Проте, не дивлячись на спроби реформування, в незалежній Україні, практично не спостерігається відхід від радянської моделі організації та діяльності місцевих органів влади, радянської ідеології тощо."

"Всі розуміють, що для успіху Україні недостатньо змінити керівництво. Треба змінити систему. Проте мало хто знає, що саме міняти і на що. Ми знаємо. Відповідно до ст. 5 Конституції України, носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Відповідно до ст. 140 Конституції України, місцеве самоврядування є правом територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Отже все, що нам треба, це гарантувати, щоб територіальна громада набула свого конституційного права." - РКГУ
31 грудня 2016, 15:47  
махновец357, ЦИТОВАНІ ЛЮДИ БОЯТЬСЯ СОНЦЯ І НАМАГАЮТЬСЯ ТРИМАТИСЯ ТІНІ

))) а я думаю, що якраз ви у тій самій тіні і ви боїтесь...
31 грудня 2016, 19:13  
махновец357, ДО РЕЧІ,КРОВ ЛЮДСЬКУ НЕ ПЮ

Тай я не вживаю... і від сонця не втікаю, і в тіні не тримаюсь. То може не варто так стверджувати? ))
03 січня 2017, 16:18  
Diyach, У нас у державі не все добре

Ви неймовірно лестите нашій державі... (((
03 січня 2017, 19:07  З повноважень випливає, що на данному етапі "розвитку" держави їх може виконати тільки Бог...
"Основною проблемою України, на даному етапі, є криза системи управління." (Андрій Хома)


04 січня 2017, 10:35  В Гуляйполі, міськрада - юрособа, засновників не існує, хоча... Згідно ст..143 Конституції України «Територіальна громада села, селища МІСТА безпосередньо або ЧЕРЕЗ УТВОРЕНІ НИМИ органи самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності …»
Тобто ЗАСНОВНИКОМ мала б бути ТерГромада... але так не сталося, тому на даний час ТерГромада не є ЮРОСОБОЮ! Цією юрособою є РАДА. Балачки про те, що громада є власником - просто абстрактні.
У нашій державі є три форми власності - приватна, комунальна, державна.
"Суб′єктивне право власності — це ЮРИДИЧНО забезпечена можливість власника ВОЛОДІТИ, КОРИСТУВАТИСЯ і РОЗПОРЯДЖАТИСЯ належним йому майном на свій розсуд і в своїх інтересах шляхом здійснення щодо свого майна будь-яких дій, які не суперечать законодавству і не порушують права та охоронювані законом інтереси інших осіб, а також можливість захисту від будь-яких протиправних втручань до свого волода­рювання над належним йому майном."
З усього цього можна зробити висновок - ТерГромада насправді НІЧИМ не володіє! Це треба усвідомити! Громадян Держави Україна - пограбовано!
Тому, ми не можемо вирішувати як витрачати міський Бюджет, яке підприємство закривати, а яке ні, як використовувати землю, водні ресурси, надра та ін..
А ви ведете дискусії про посади... невже ви дійсно думаєте, що будь-яка ПОСАДА буде дбати про інтереси держави? Ні вона буде дбати про інтереси свого БЕНЕФІЦІАРА! А хто володіє Гуляйполем? Думаю, що здогадуєтесь...
04 січня 2017, 10:39  
TyutyunnikJulia, про інтереси держави?

вибачаюсь, про інтереси Г Р О М А Д И!!!
09 січня 2017, 07:53  
12 січня 2017, 08:06  
murka, не треба платити

Це маніпуляція, хто закликає не сплачувати? Для добування газу існує компанія Укргазвидобування, з усіма видатками і податками газ кінцевому споживачу обійшовся б у 85-100$ але на томість нас примушують сплачувати 250$ на яких таких підставах? Поясніть, що виробляє, чи може видобуває прокладка Накнафтогаз???
Далі, газотранспортна система Гуляйполя, є власністю громади міста, питання, чому я маю сплачувати за її обслуговування, якійсь приватній фірмі, яка до речі отримала дозволи безоплатного користування від органів "місцевого самоврядування"!??
Знаєте, усю ситуацію в країні доволі влушно описав Сашко Лірник (тема його спічу була інша, але суть дуже влучна)
"Є страшний і правдивий анекдот.
Коли чоловік приїхав із відрядження і заситав свою дружині в постелі із великим амбалом. Той амбал взяв чоловіка за шкірку поставив в коридорі і намалюав крейдою коло навколо нього. І каже: "Поки я буду розважатися із твоєю жінкою, то ти стій в колі рівнесенько і не подумай вийти!"
Через пів години дружина в постелі чує радісний сміх свого "благовірного" : " Поки ви там розважаєтеся, я вже два рази ногою за коло заступив!"
Завжди було гидко слухати цей анекдот. Співчуваю тій жінці- у неї за чоловіка раб.
Який не має права на сім′ю, родину і дітей.
Помилка природи і генетичний виродок...."
Одне тільки можна змінити, на місці жінки - наша країна, на місці чоловіка - усі ми... прикро!
12 січня 2017, 11:19  
Dikun, якоїсь газової організації.

Ми також проводили газ за власні кошти, але ніякої заяви не писали! Але недавно приходив якийсь представник і пропонував підписати договір з якоюсь приватною організацією на обслуговування нашої власності. Я думаю, що люди просто навіть не намагаються вникнути у ці справи, а "хтось" вдало цим користується, а потім з*являється ще один мільярдер, а держава залишається при своїх інтересах...
12 січня 2017, 11:21  
Diyach, Звідки така інформація? Чим це підтверджується?

Дізнайтесь самостійно, не все ж отримувати на блюдці з блакитною кромочкою.
13 січня 2017, 18:35  
Diyach, але я за те, щоб оперували офіційною інформацією.

І я за це, але думаю, що насправді (якщо серйозно) вами рухають інші мотиви.
Що до інформації: на жаль на сайті міськради ми знаходимо рішення сесій тільки сьомого скликання ради, інших просто не має. Тому перевірити які були голосування попередніх сесій не є можливим, тільки через запити.
Але ось рішення Запорізької міськради http://meriazp.gov.ua/test/?id=42&pid=13607
у Дніпрі - аналогічне.
Зробила логічне припущення, що наша міськрада не чинила опору "розпорядженням" зацікавлених осіб...
13 січня 2017, 20:10  До речі, є продовження цієї історії... https://www.youtube.com/watch?v=HixvTrhG6Rk
Як ви вважаєте, це мабуть чемні, чесні, ЗАКОННІ представники газової служби???
Ми живемо у страшні часи, коли беззаконня роблять ЗАКОНОМ!
14 січня 2017, 16:50  
vinyakpyanyy, Це для Вас чергове нове откровення Господнє

Ні, не для мене...це просто намагання донести іншим...а ще, показати що є інший шлях,направлений на збереження і примноження, а не на руйнацію і занепад.
Руйнується держава...усі "реформи" направлені саме на це.
(Тільки не кажіть, що це моє відкриття, ні, сподіваюсь, що ті хто проголосував за це життя, вирішать що варто все-таки мислити не критеріями "желудо-кишечного тракту", а дещо вищими категоріями!)
14 січня 2017, 19:17  Ще цікава інформація з приводу газа.
https://www.youtube.com/watch?v=ZxLYqEZWzV4
15 січня 2017, 16:58  
Ingvar, учебниками истории, написанными под указ националистов.

от хоч би один такий підручник мені показали....(((
16 січня 2017, 08:35  Продовження!
16 січня 2017, 14:52  
svetaohota, А ще підождіть, що буде в нас...

Та нічого доброго!
Прикладів "завалу" вже більше ніж досить! Зігнать - зігнали, а як клінч розірвати прописати забули...
Жителі села Устеріки Верховинського району мають намір вийти зі складу Білоберізької територіальної громади, однак законом такої процедури не передбачено. Про це вже не вперше йшлося на засіданні постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування, на яку завітали й мешканці Устерік.
Пастка ОТГ: Громада Устерік проти об’єднаної територіальної громади
16 січня 2017, 15:43  А ось ще...

А ось наші об*єднання:
"РІШЕННЯ № 1
Гуляйпільська міська рада
12 жовтня 2016 рік
ВИРІШИЛА:
1. Об’єднатися з територіальними громадами:
- м. Гуляйполе, с. Веселе, с. Затишшя, с. Зелений Гай, с. Марфопіль Гуляйпільської міської ради;
- с. Дорожнянка Дорожнянської сільської ради;
- с. Гуляйпільське Комсомольської сільської ради;
- с. Мирне, с. Загірне, с. Чарівне Мирненської сільської ради;
- с. Святопетрівка, с. Зелене, с. Староукраїнка Петрівської сільської ради;
- с. Рівнопілля, с. Яблукове Рівнопільської сільської ради;
- с. Червоне, с. Степанівка Червоненської сільської ради
в Гуляйпільську міську територіальну громаду з адміністративним центром у місті Гуляйполе."

Цікаво, а люди в курсі, що їх об*єднують?
А чи є у наших "об*єднальників":
1. Протоколи загальних зборів кожної Тер.громади, яку планують об*єднати?
2. Або підписи 50+1% від усіх громадян тих Тер.громад, що вони прагнуть "воз*єднання"? адже референдумом "об*єднальники" не можуть скористатись, бо закон то не чинний, а нового навмисно не приймають! Бо зганяти не зможуть!

18 січня 2017, 21:34  Практика європейських країн наповнення міського бюджету відбувається наповненням - 60% - це господарча діяльність органів місцевого самоврядування, 40% - податки від громадян-підприємців. А в нас?
В Польщі - органи місцевого самоврядування працюють на ЗБЕРЕЖЕННЯ і ПРИМНОЖЕННЯ! А в нас?
Яким чином захищені громадяни м.Гуляйполя, які потребують соціального захисту? (сорі за тавтологію)
20 січня 2017, 05:47  Конституція України

Стаття 73. Виключно всеукраїнським референдумом вирішуються питання про зміну території України.
07 лютого 2017, 09:29  "А про банальну несправність ніхто не подумав?" - дуже хочеться вам вірити! Тому чекаємо на усю видалену інформацію. Вам як адміну сайта, треба дістати дані з сервера, що впав, то візьміть їх з бекапу. Хостинг провайдери тримають щоденні бекапи на інших серверах. Я сподіваюсь ви маєте бекап сайту в себе на комп′ютері.
Тож чекаємо.
07 лютого 2017, 09:47  Може тому недовіра оправдана? Надто "щекотливая" тема була піднята, надто невдобна для місцевих "божків"! Тому це дуже б*є по репутації сайту! І привязка аккаунтів дивна річ...адже і там можна бути інкогніто.
Люди шукатимуть альтернативу цьому сайту, де не буде раптових "падінь"...
07 лютого 2017, 19:57  На пленарному засіданні п*ятого скликання це питання доповідав Неміч, називалось воно: "Інформація міського голови про створення депутатських фракцій" - прийнято рішення № 46 за - 26 деп. але ось рішення цікаве, у нас у міськраді що тільки одна фракція? солідарність? А де ж інші фракції?
Гуляйпільського району Запорізької області
Сьоме скликання
Перша сесія

РІШЕННЯ
№ 46


24 грудня 2015 рік
Про створення депутатської фракції Політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Заслухавши інформацію міського голови про створення депутатської фракції та відповідно до ст.27 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» , Гуляйпільська міська рада

Вирішила:
1. Взяти до відома інформацію голови Гуляйпільської міської ради про створення депутатської фракції Політичної партії «Блок Петра Порошенка «Соліддарність» у складі :
1. Карнаух Інна Дмитрівна - член Політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
2.Опара Сергій Дмитрович - член Політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
3. Дикун Андрій Іванович – безпартійний.
Депутат , уповноважений представляти депутатську фракцію Політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» , голова депутатської фракції у Гуляйпільській міській раді вибрана Карнаух Інна Дмитрівна.

Міський голова О.Г. Неміч
08 лютого 2017, 16:30  Вразило цікаве формулювання: "Кримінальний кодекс і Кримінально Процесуальний кодекси - не відповідають менталітету суспільства" - це про що???
08 лютого 2017, 18:38  
AlexZ, а з твоїм мозком всілякі чиновники та інші "ділові" намагаються вступити в статеві стосунки?

Так все-таки було...
Навіщо тоді про роботи в Дата-Центре...
08 лютого 2017, 18:39  
AlexZ, Писати з аватарками-картінками усі мастаки.

Це ви про себе?
08 лютого 2017, 19:29  
AlexZ, Ви намагаєтеся загрібати жар чужими руками.

Ви про що? Про який жар?
08 лютого 2017, 21:07  
AlexZ, В общім, гундіть не сайт содєржать

"Взявся за гуж, не кажи, що не дуж"
І ще, так і не зрозуміло в чому мій "жар"???
08 лютого 2017, 21:27  Їх попереджали... не дослухались!
10 лютого 2017, 12:17  Усе що сказано в сюжеті це - не прихована, пряма, звичайна МАНІПУЛЯЦІЯ! Для нормально мислячої людини це очевидно!
А от у шановних АТОвців хочеться запитати:
Цитата Мартиненко В.В. - "Наша ініціатива зібрати "круглий стіл" - заключалася в принципі звернути увагу на проблеми в районі, а не зовсім добросовісні політики хочуть скористатись цим, як піар акцією, в нас не виникало питань конкретно до начальника поліції, до голови адміністрації, нас цікавила системна робота,яка проводиться, а нами хочуть скористатися, як політичні сили, не в тому руслі, просто за всю громаду, за всіх хто б це не був....
Живодченко М.Г, - " І була зроблена заява, що ми прийшли на круглий стіл, не захищати якусь партію, партія не важна для нас, головне спокойствіє громадян, які проживають разом з нами...."

1. про яку саме партію йде мова?
Особисто я не бачила ні одного натяку на якусь партію, ні одного лозунга, прапора, промови від політичної сили...
2. яким чином і на якому моменті стався піар???
"ПІАР - Практика створення і впровадження в свідомість людей привабливого образу кого-,чого-л.
Чорний ПІАР - Дії спрямовані на створення вкрай негативної думки про конкурента"
Я не бачила ніякого піару....
3. Якщо у вас не було питань до нач.поліції і до голови адміністрації, НАВІЩО ви їх запрошували?
4. Якщо вас цікавить лише система роботи поліції, то про неї можна дізнатись з Вікіпедії....
5 Хіба усі люди, які виступали, не волали про свої БІДИ???? хіба хоч одна людина була не з Гуляйпільського рай-ну???? хіба хоч одна людина заікнулась про якусь партію, чи про якусь "системну роботу"???

Мені дуже не приємно так казати, але це схоже на "блєяніє ягнят"...
Справжніх мало... може їх і не має? Сумно... і соромно...

"Вся ваша правда — лжа! Брехня брехні.
О краю мій! Наруго революцій,
потворне посміховисько катів!
І рай, і пекло — все тут під′яремне,
тут навіть мертвих сором спопелив би,
якби раніше кат не спопелив.
Ти фарисеїв царство. Суддукеїв
страшне багно, мій краю огняний!"

13 лютого 2017, 15:02  
14 лютого 2017, 07:50  Статтю видалили з Форпоста, за чиїм наказом не відомо, пояснення не надали...
З її змістом можна ознайомитись за посиланням в блозі.

14 лютого 2017, 13:49  
sergiy pritula, А розізлили не людей, а одну політичну силу, яка дуже рветься до влади

sergiy pritula, Перестаньте писати плітки без фактів.


Факти в студію!
14 лютого 2017, 15:51  
sergiy pritula, А спитайте у представників спілки

Я спитала у вас... у вас факти, я так розумію, відсутні...
14 лютого 2017, 20:51  
sergiy pritula, А ось іще факти.

Трохи не вдалі "факти" бо також надто яскраво змальовують бездіяльність органів... Бо як би вони були "бойовим" підрозділом, то зазначені вами особи сиділи б за гратами... а у деяких "бойових" одиниць не були б такі липкі долоні.
А висновки кожен робить згідно свого світогляду, і він у кожного свій.
16 лютого 2017, 18:37  svetaohota
16 лютого 2017, 19:16  Згіднo з пп. 284.1 ПКУ органи місцевого самоврядування встанoвлюють ставки плати за землю тa пільги щодо земельного податку, щo сплачується на відповідній території.

Згіднo пп. 12.3.4 ПКУ рішення прo встановлення місцевих податків тa зборів офіційно оприлюднюється дo 15 липня року, щo передує бюджетному періоду, в якoму планується застосування визначениx місцевих податків та зборів.

Дo 25 грудня року, щo передує звітному, органи місцевогo самоврядування повинні подавати контрoлюючим органам рішення щoдо ставок земельного податку тa наданих пільг iз сплати земельного податку юридичним тa/aбо фізичним особам (згідно aбз. другoго п.284.1 ПКУ)
міни дo зазначеної інформації надаються дo 01 числа першого місяця кварталу, щo настає зa звітним кварталом, у якoму відбулися такі зміни.

Якщo органи місцевого самоврядування нe оприлюднили та не нaдали y встановлені чинним законодавствoм терміни відповідному контролюючому органу зa місцезнаходженням земельної ділянки рішень щoдо ставок земельного податку тa наданих пільг зi сплати земельного податку юридичним тa/aбо фізичним особам, плата зa землю (як це, наприклад, сталося в 2015 році справляєтьcя відповідно дo пп. 12.3.5 ПKУ iз застосувaнням ставок земельного податку 2014 рокy, враховуючи коефіцієнт індексації 1,249.
16 лютого 2017, 19:18  
svetaohota, якщо вимога Закону не дає можливості

Надайте статтю закону, згідно якого сформована ця вимога???
16 лютого 2017, 19:29  Рекомендація це не є вимога...
16 лютого 2017, 19:34  Не проблема що нам щось нав′язують...
Проблема що ми погоджуємось без супротиву.
17 лютого 2017, 05:43  
Yakovenko,  Yakovenko

Дякую за роз*яснення, проте...
Ну, почнем з першого... "Інвестиційний клімат — це сукупність політичних, соціально-економічних, фінансових, соціально-культурних, організаційно-правових і географічних факторів, які притаманні певній країні і визначають привабливість її для іноземного інвестора.
Не розумію, яким чином податок на землю привабить інвесторів, роз*ясніть будь ласка!
По друге... ви дуже гарно, роз*яснили геть усе!

Але, "ці зміни безпосередньо вимагають від органів місцевого самоврядування внесення відповідних змін" БЕЗПОСЕРЕДНЬО вимагати МАЄ ПРАВО УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД! А не купка бездієвих, нахабних, корумпованих, бариг у ВР!!!
Згідно ст. 5 КОНСТИТУЦІЇ України!
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу БЕЗПОСЕРЕДНЬО і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
А ви, шановний, і єже з вами, дієте так, як нещодавно сказав один нікчемний депутат:

"- Треба негайно змінювати Конституцію, бо вона не відповідає законам!"
17 лютого 2017, 06:11  А чи знаєш ти Конституцію?
18 лютого 2017, 18:40  Тут нічого не порушено. Вносите свій запит на початку сесії, в усній чи письмовій формі, депутати більшістю голосів включають його до порядку денного, якщо запит принят до розгляду, тоді проводиться його обговорення і приймається рішення. (така процедура)
18 лютого 2017, 19:24  До речі, в Регламенті Гуляйпільської ради http://gpmrada.gov.ua/reglament_miskoi_radi/
взагалі не прописана процедурна робота ради.Як приклад:
http://www.shostka-rada.gov.ua/government/miska_rada/reglament_roboti_shostkinsko_msko_radi_vii_sklikannya

Може тоді б депутати більше орієнтувались у своїх правах та здійсненні своїх повноважень?
Але це вже інше питання...
19 лютого 2017, 06:13  Вибачаюсь, так і є, в "Законі про статус депутатів місцевих рад" Стаття 22. Порядок розгляду депутатського запиту

1. Депутатський запит може бути внесений депутатом місцевої ради або групою депутатів попередньо або на пленарному засіданні ради у письмовій чи усній формі. Запит підлягає включенню до порядку денного пленарного засідання ради.

Думаю, що наша влада просто спонукає людей до вивчення законів, ну щоб знати де вони нас .... дурять
19 лютого 2017, 06:30  
TyutyunnikJulia, Запит підлягає включенню до порядку денного

але потім має бути "підтриманий радою"
19 лютого 2017, 17:42  
Yakovenko, Закони регулюють приватну і публічну сфери суспільних відносин.

А яку сферу відносин представляє міськрада? Приватну, чи публічну?
20 лютого 2017, 09:26  
svetaohota, Зібрати якомога більше податків - це мета створення держави, принаймні, нашої.

svetaohota, Податковий кодекс має вищу юридичну силу


Тоді все, ми безправні раби цієї держави, який конструктив ви хочете? Погоджуємось мовчки...
21 лютого 2017, 15:22  
anastasiya velikaya, рішення приймають щоб привести його у відповідність до ПКУ

Питання до дуже гострих... А за якою нормою законодавства з працючих громадян, а також з ПЕНСІОНЕРІВ! в нас "збирають" військовий збір???? в нас що війна????
21 лютого 2017, 16:48  До речі! ст. 48 Конституції України " Стаття 48. Кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім′ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло." Так от, держава матиме законне і моральне право на податки, лише тоді! коли виконає цю статтю!!!!
Я вже мовчу медицину, необхідне соціальне обслуговування, який є необхідним для підтримання
здоров′я і добробуту її самої та її сім′ї, і право на забезпечення на випадок безробіття, хвороби, інвалідності,вдівства, старості чи іншого випадку втрати засобів до існування через незалежні від неї обставини. (що прописано в загальній декларації прав людини)...
21 лютого 2017, 17:04  "Батьківщина" не голосувала за цей "клімат" подивимось на місцевих депутатів, представників партії

Батьківщина наполягає на скасуванні цього "клімату"
21 лютого 2017, 20:44  Ідентифікація за Конституцією - громадянин - власник національного багатства - власник держави - власник органів державної влади та органів місцевого самоврядування !
Тому згідно ст 5 Конституції , ми громадяни здійснюємо владу безпосередньо ТА через органи державної влади і місцевого самоврядування, зверніть увагу не органи здійснюють владу, а ми через них !!! Тому статтею 19 Конституції ми визначили, що наши органи не можуть завдавати громадянам шкоду ! Бо повинні діяти лише на підставі, у спосіб, та в МЕЖАХ !
22 лютого 2017, 06:27  
fredfrumos, вперше за три роки?

та ні, то наша влада звідти не вилазе! А ви навчіться читати нарешті )))
22 лютого 2017, 17:10  Яка ганьба... як можна не любити СВОЮ ЗЕМЛЮ аж так....????
07 березня 2017, 11:52  Дуже корисна інформація!
А ось їх дані в ЄДР до речі, щоб у вашому домоволодінні сторонні люди проводили якісь перевірки, ви маєте (крім зазначеного вище) ще й укласти договір про надання послуг. (його не ІСНУЄ)
07 березня 2017, 20:09  До всього ще трішки... Це ТОВ порушило ст.90 Цивільного кодексу України п.5. Юридична особа не має права використовувати найменування іншої юридичної особи.
09 березня 2017, 19:15  Ну і.... А де сама заява? А де сам підписаний проект? А де вказані "правки"? А на які статті Кримінального кодексу ви посилаєтесь, ну які порушив Дикун?

Те, що ви виклали..."пісюлька" ні про що... давайте нормальну інфу.
13 березня 2017, 20:30  В якомусь розумінні Неміч прав... бо "Гуляйпільська міська рада" - юридична особа приватного права. То чому б й йому не пристроїти собі усе що забажає?
18 березня 2017, 12:35  
21 березня 2017, 13:02  
Yakovenko, Отже, звідки взята вказана інформація та чи є вона офіційною?

Як ви вважаєте це офіційний документ?
21 березня 2017, 18:50  
Yakovenko, «форма собственности» - ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ

згідно ст.80 ЦКУ в нас дві юр.особи - приватної власності і публічної власності іншого не дано. Міськ.рада бути юр.особою публічного права бути не може... тоді якого?
25 березня 2017, 17:06  "Ви хочете бачити його таким? Я ні…" - ваші пропозиції?
02 квітня 2017, 11:17  Не першоквітневе...

Я все-таки зрозумів, що мене так насторожило в цій "абонентській платі", яка насправді ніяка не абонентська.

Це - договір типу "take or pay", нав′язаний населенню. Ага, того самого типу, який Газпром нав′язував всім своїм контрагентам.

Суть наступна. Є певний обсяг газу, який наші "нафтогазівські" ділки хочуть реалізувати по максимальній ціні. Скажімо, 52 мільярди кубів на рік (саме стільки значилось в сумнозвісних протоколах Єханурова-Івченка).

Однак населення стільки НЕ споживає, і всіма силами намагається економити - від постановки лічильника до переходу на електроплитки. А реалізувати дуже хочеться, і дуже хочеться величезних надприбутків "як в Газпромі". В Европі, само собою, по таким цінам вони нічого не продадуть.

То вони зробили дуже просту річ: вони порахували кількість газу, який споживає населення реально, і порахували кількість газу, який у них лишиться надлишково нерозподілений. І ось цю вартість нерозподіленого газу поділили на всі домогосподарства, і назвали абонплатою.

Саме так і виглядає економічний сенс "абонплати", яка складає в середньому 80-90 грн. додатково до вартості спожитого газу в 30 грн.

Ви просто платите їм за той обсяг, який вони на вас "розписали", але ви не спожили. Само собою, цей обсяг вони реалізують наліво, і отримають подвійний профіт.

Називається такий договір "take or pay".

А ніякої абонентської плати за підключення до мереж, в природі не існує. Є плата за розподілення і транспортування газу, і становить вона максимум 15% від обсягу спожитого газу.
Вячеслав Ільченко
03 квітня 2017, 14:12  Ой, шо делается!
Теперь "обоснованность" решений НКРЭКУ становится очевидной всем.
Нам пока эти "компромиссы" ни к чему!
Мы должны разобраться по всей структуре тарифа и цены на газ.
И самое главное - почему мы должны платить офшорам Фирташа за подключение к государственным и нашим трубам?!
А все потребители должны понять:
Вовков бояться - в лес не ходить!
Пусть они сами нас боятся!
Мы идём до конца - отмена "абонплаты" и отставка всех "членов"!
По случаю праздника буду толерантен:
Клоуны. Вы не хотите со специалистами посоветоваться, наконец?!
Ведь снесут вас скоро всех! Курченко Алексей
03 квітня 2017, 14:13  Главная — Политика — 3 апреля 2017, 12:56
НКРЭКУ предложила компромисс по абонплате за газ
https://lb.ua/news/2017/04/03/362898_nkreku_predlozhila_kompromiss.html
28 квітня 2017, 15:56  Мдаааа... оце самовпевненість... вчепились намертво, як воші кожуха...
03 травня 2017, 12:13  
fredfrumos,  fredfrumos

Це у вас стереотип, який нав*язан вузьким колом користувачів інтернет спільноти.
Зазвичай стереотипи починають діяти ще до того як вмикається розум.
05 травня 2017, 04:05  Бойтесь равнодушных! С их молчаливого согласия происходят самые страшные преступления на земле.
18 травня 2017, 17:33  1. Що б ви хотіли змінити в місті?
2. Що б ви хотіли запровадити в місті?
20 травня 2017, 04:26   це пропозиції і побажання направлені на розвиток, а нас на жаль планують "знищувати"....
21 травня 2017, 05:32  Если неправильно управлять страной, все умные люди уедут.
Ли Куан Ю, первый премьер-министр Сингапура
Письмо несущимся в жопу.
Я вам, граждане Украины, один умный вещь скажу, только вы не обижайтесь. Вы прямо сейчас теряете свою страну. Каждый день. И с каждым днём всё больше и больше. Потому что каждый день из Украины уезжают те единственные, ктНо рабочие места создаёт не государство, их создают предприниматели. И зарплаты платит не государство - их платят предприниматели. И даже если вы бюджетник или пенсионер, и зарплату или пенсию вы получаете якобы от государства - оно платит её вам из тех денег, которые оно собирает в виде налогов с предпринимателей. А не будет предпринимателей - не будет и налоговых поступлений. Не будет налоговых поступлений - не будет денег на зарплаты бюджетникам и пенсий для пенсионеров. Единственный способ при этом для государства выплатить зарплаты бюджетникам или пенсии - напечатать деньги. Но в этом случае деньги обесценятся, и купить на них вы сможете чуть больше, чем ничего. о способен вытянуть страну из жопы, в которой она оказалась - предприниматели...Артур Вельф далі... https://site.ua/arthur.welf/3516-pismo-nesuschimsya-v-jopu/

21 травня 2017, 11:01  
fredfrumos, Вам не подобається те,

НІ мені не подобається, що НІХТО не празнує Конституцію і закони!
06 червня 2017, 14:03  
Taras,
Я не зрозумів, де автор знайшов прояви Геноциду?Ну звичайно, всім відомо, що ПФУ виплачували пенсії "мертвим душам" та фіктивним переселенцям, обкрадуючи таким чином держ.та пенс.бюджет. А де тут геноцид? Кого замучили ці дії?Автор мабуть погано розуміє лексичне значення слова "геноцид", або просто банальний юлебот-зрадофіл.

Навпаки, чудово розумію! може чогось ви не розумієте?
06 червня 2017, 14:11  
Taras, І як ви думаєте, на що здатна така компанія?

А мені цікаво, на що здатні ви?
07 червня 2017, 12:23  Коли знаєш, що за Конституцією та Законом владою в Україні є народ, то фрази типу "ми обираємо владу", "влада вирішила" і т.п. - просто дратують. Не влада вони, вони "органи влади", тобто наші органи, і діяти не можуть від власного імені, а лише від нашого імені. А те що ми даємо нашим органам нами заправляти то ми самі винуваті. От скажіть що буде якщо дозволити нашому шлунку керувати нами?

А ще гірше, що ми навіть органів своїх конституційних не створили. Ще більш менш нормально з державними органами, але за відсутності конституційних місцевих органів влади, державні органи розпухли і працюють з великими порушеннями.

Що робити? Відчути себе народом-власником, вчитися бути владою - створювати будинкові, вуличні, квартальні комітети (Органи Самоорганізації Населення), що є частинами територіальної громади, яка в свою чергу є частиною громади держави. Починати наводити лад зі своїх будинків та вулиць, а потім у селах та містах. І коли в наших будинках та містах буде лад - буде лад і в державі.
07 червня 2017, 12:24  
Taras, прошу пояснити мені.

Пояснюю ...
Суть геноциду полягає в умислі злочинців будь-яким способом знищити окремі групи населення чи цілих народів.
Геноци?д (од грец. ????? — рiд, плем′я та лат. caedo — убиваю) — цілеспрямовані дії з метою знищення повністю або частково окремих груп населення, до таких дій належать:
c) навмисне створення членам групи життєвих умов, які розраховані на повне або часткове знищення групи;

Коли в пенсіонера пенсія 1200, а комуналка 1300 - то я це розцінюю як ГЕНОЦИД. Ваше право залишитись при своїй думці.
09 червня 2017, 04:53  Я думаю, що ви говорите про це так спокійно, бо у вас дуууже гарна зарплатня і ви сплачуєте до держаного пенсійного фонду і є держслужбовцем, або "олігархом" (де вклади захищені державою) а не до другого пенсійного фонду (бо в нас їх таки два) який скоро оголосять банкрутом. Вам звичайно не знайомі ситуації коли людина проробивши 40 років отримує від держави 1400 пенсії )))
про що говорити? якщо законність і справедливість в нашій державі поняття абстрактні???
09 червня 2017, 18:41  Завжди подобався вислів "середня зарплатня" - один їсть капусту, інший м*ясо, а разом голубці.
За накопичувану систему згідна, але з нашими ворюгами це лише мрія....
24 червня 2017, 09:50  Знищення села - ось їх мета! А не ваше "благополучие"... об*єднати, позакривати школи, і продати землю! А за Запорізьку обл. вони так яро взялись, лиш тому, що в нас надто багато земель...їх земель.
https://www.youtube.com/watch?v=xPf_WmgQZkU
18 липня 2017, 18:20  "Згідно будівельним нормам на 1 тис. населення - 1 вбиральня"
до теми...
14 жовтня 2017, 08:40  "КП «Комунсервіс» Гуляйпільської міської ради запрошує мешканців м. Гуляйполе для обговорення"

Згідно цієї постанови...
2.3. Суб’єктами господарювання, що надають комунальні послуги (послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого опалення, послуги з централізованого постачання холодної води, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем)), до відома споживачів доводиться така інформація:
загальний розмір тарифу та його структура (плановані витрати за елементами, прибуток, податок на додану вартість);

обґрунтування причин зміни тарифу (зазначення розміру діючого тарифу та відсотка відшкодування затвердженим тарифом собівартості, планового економічно обґрунтованого тарифу, дати, коли тариф востаннє переглядався, причин перегляду тарифу, зазначення відсотка зростання основних складових тарифу (заробітної плати, електроенергії, паливо-мастильних матеріалів), визначення відсотка підвищення тарифу тощо);

інша додаткова інформація, визначена суб’єктом господарювання та/або органом, уповноваженим встановлювати тарифи.
Зазначена інформація доводиться до відома споживачів шляхом розміщення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування в мережі Інтернет (за наявності), у друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження (перевага надається друкованим засобам масової інформації органу місцевого самоврядування), веб-сайті суб’єкта господарювання (за наявності), за необхідності, та шляхом розміщення на інформаційних стендах біля адміністративних будинків органів місцевого самоврядування в населених пунктах, де споживачі отримують відповідні послуги.

Прошу зауважити! Не просто запрошення має висіти на сайті а все, що перелічено в п. 2.3!!!

А так про що розмовляти? Як можна обговорювати те - чого немає?
06 грудня 2017, 17:41  Зі святом СПРАВЖНІХ!!!
14 березня 2018, 18:50  Не буде ніякого "майдану" в Гуляйполі....
Ви ж перший " MahnoGrad.com " знову якоби "зламаєте" свій сайт, щоб нічого не писали "невдобного" )))))
як зробили перед неконституційними виборами
18 березня 2018, 11:26  Запрошенный URL не может быть получен
30 вересня 2018, 18:17