завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
01 липня 2016, 15:04  Депутатами фракції укроп в Гуляйполі було зібрано 320 підписів. Крім цього, вже два пленарні засідання депутати намагаються провести рішення щодо звернення міської ради до президента про пониження тарифів. Проте під всякими приводами міський голова не ставить це питання в порядок денний.
30 липня 2016, 08:26  Міський голова зізнався в тому, що після того, як депутати виділяють кошти, комунальні підприємства просто підганяють документи під потрібну суму
16 серпня 2016, 13:13  На 1 пленарному засіданні 2 сесії міський голова повідомив, що запросить директора КП «Благоустрій сервіс» і з’ясує обставини. Депутати нашої фракції надіслали запит з проханням повідомити які заходи вжив міський голова з приводу підробленого акту списання. Подивимось на відповідь...
21 вересня 2016, 03:44  Так, напишемо. Крім цього, результати по кожному голосуванню доступні на сайті міської ради в розрізі депутатів. Головне щоб голова поставив проект рішення на голосування…
14 жовтня 2016, 07:35  Для скасування підвищення місцевих тарифів потрібно дві речі: 1) Щоб міський голова поставив на голосування наш проект рішення, 2) Щоб депутати, за яких голосували люди, підтримали це рішення.
Щоб їх переконати це зробити потрібна підтримка людей у вигляді підписів.
29 листопада 2016, 13:59  Більшість проектів рішень готують фахівці виконавчого комітету. Ініціатива змін до регламенту йде від керівництва ради. Депутатам роздали таблицю в лівій частині наведено те що планують виключити з регламенту в правій те що планується включити. Автора змін в таблиці не наведено. В порядку денному зазначено, що доповідач з цього питання є голова регламентної комісії Карнаух І.Д.
01 грудня 2016, 09:37  Так, дійсно ці норми містить закон України. Проте, більшість статей регламенту просто скопійовані слово в слово з закону про місцеве самоврядування. І чомусь саме норму про оприлюднення поіменного голосування вирішили прибрати з регламенту…
01 грудня 2016, 10:14  Повторюю. Більшість статей регламенту слово в слово переписані з закону. Чомусь саме цю, а ніяку іншу вирішили видалити з регламенту. Спочатку видалять з регламенту, потім перестануть публікувати результати голосування на сайті. Лише оприлюднення цієї інформації може зупинити правопорушення.
13 грудня 2016, 08:15  З приводу звітування перед громадою наші депутати зверталися до міського голови ще в березні цього року. Також, просили повідомити - дати та місця проведення звітувань за попередні роки. У відповідь міський голова повідомив, що він постійно звітує перед громадою. Про час та місце звітів промовчав.
13 грудня 2016, 16:31  На пленарному засіданні міської ради наші депутати запропонували включити в порядок денний питання щодо скасування нових тарифів. Міський голова наполіг на тому, що це питання має бути вивченим тимчасовою комісією. На пленарному засіданні членів комісії обрано не було. Яким чином депутати стали членами комісії нам не відомо. Про час та місце проведення комісії секретар ради повідомила депутатів в телефонному режимі. На самій комісії був присутній міський голова. Ініціатором створення комісії, організатором її проведення є виконавчий комітет міської ради. Виходячи з цього, виконавчий комітет міг би потурбуватися про ведення протоколу засідання. А так, питання просто забалакали.
14 грудня 2016, 08:00  З приводу членів комісії - на сайті міської ради є рішення міської ради №17 від 26.10.2016 року. В цьому рішенні наведений перелік депутатів, які є членами комісії. Також, на сайті розміщено протокол поіменного голосування - Рішення №17 21 депутат за. Дивимося відео самої сесії, ні поіменного голосування ні визначення членів комісії не було. А рішення таке є. Саме тому нам не відомо яким чином визначено членів комісії. До речі рішення міської ради підписує голова - Ось ще один приклад роботи влади, коли рішення ухвалюються без голосування депутатів.
15 грудня 2016, 15:06  Додано відео засідання комісії
21 грудня 2016, 19:43  

Премію хотять встановити на весь рік 50%. Чи хоть десь таке буває? На будь якому підприємстві чи установі розмір премії визначається помісячно і залежить від досягнень працівників. Зверніть увагу на п.4. Дуже цікаво хто і по яким крітеріям буде визначати позитивні зміни.
21 грудня 2016, 19:43  [url=http://img-host.org.ua/?v=2tnt.jpg][/url]
21 грудня 2016, 20:07  Вибачте, не вдалося додати зображення в коментарі. Проект рішення виставлено в блозі!
23 грудня 2016, 10:30  Шановні читачі. По перше кск це не відповідальність міського голови. Приклади по збору підписів були наведені з метою показати дієвість такого заходу. 2 щодо дахів інших приміщень їх також потрібно перевірити і робити. На даний час до нас звернулися люди саме з питанням по кск. 3. Процес ремонту не запущено бо немає підрядника, який буде його виконувати. Підписи надішлимо зверненням до всіх гілок влади для встановлення додаткового контролю.
23 грудня 2016, 15:46  Шановний Diyach. Ваша позиція збігається з позицією влади, коли найкращий депутат, той, хто мовчить і нічого не робить. До речі, міський голова, також як і Ви, на кожен наш запит каже, що ми піаремося… А тепер до діла. Так склалося в нашій країні що влада майже завжди на звернення, відповідає банальними відписками. До наших депутатів звернулися громадяни нашого міста. Легше за все було б сказати, що КСК мають займатися депутати районної ради і нічого не робити. В такому разі ми нічим би не відрізнялися від влади.
Найбільше повноваження, надане депутатові законом – це депутатське звернення. Проте на нього також можна отримати банальну відписку. А звернення підкріплене підписами громадян, може зрушити багато діл з міста.
Якщо Вам не подобається така позиція не приходьте і не ставте свій підпис. Але є інша категорія громадян, яким не байдуже, які прагнуть змін на краще. І ми вдячні їм за їх активну громадську позицію.
24 грудня 2016, 11:15  Шановний Diyach. Дякує Вам за те, що Ви виразили свою підтримку щодо важливості питання ремонту КСК.

Що стосується Неміча і міського бюджету. Повторюю міський голова не винен в проблемі даху КСК. Жодним чином, ми не звинувачуємо його в цьому. Якщо хтось так подумав прошу вибачення у Вас Diyach, пана Неміча, і всіх хто прочитавши нашу статтю зробив негативні висновки щодо діяльності міського голови з цього питання.

Приклади попередніх акцій по збору підписів були наведені лише з метою демонстрації дієвості такого заходу. Коли ми по півроку звертаємося депутатськими запитами, зверненнями до міського голови з проханням вирішити якусь проблему в місті, поставити в порядок денний наш проект рішення у відповідь ми отримуємо банальні відписки. Лише підписи громадян допомагають вирішувати питання по суті. Висвітлення таких відповідей (відписок) на цьому сайті також є елементом примусу влади до дій. Якщо цю роботу хтось сприймає як банальний піар просимо вибачення і за це.

До наших депутатів звертаються люди з питань освітлення, водопостачання, дорожнього покриття, екології та з інших питань. По всім питанням ми вживаємо заходи. Звернення щодо даху КСК надійшло нам на при кінці листопада. До цього, нажаль, ми навіть не знали про існування цієї проблеми. – Це відповідь на Ваше звинувачення «де ми були як потрібно було знайти підрядника».

Ви праві, обласний бюджет на 2017 рік на даний час не прийнято. Тому, депутатським зверненням ми надішлемо підписи голові обласної адміністрації, голові обласної ради. Передамо нашим колегам депутатам щоб вони могли лобіювати це питання на засіданнях ради. Якщо буде в цьому потреба підписи будуть направлені президенту та прем’єр міністру України. Я не думаю, що в цьому є щось погане.

І на останок. На мою думку наша з Вами перепалка і взаємні образи не є цікавими читачам цього сайту. Тож будемо толерантні один до одного. Поздоровляю Вас з наступаючим новим роком та Різдвом Хрестовим!
24 грудня 2016, 12:59  
UKROP GPOLE,
Шановний Diyach. Дякує Вам


Вибачте, допущена описка - Дякуємо Вам
24 грудня 2016, 15:39  
22 січня 2017, 07:23  
Dikun,
Так вже виділили наперед цю премію, навіть дві. І це не жарт.

Знаємо що всі депутати відвідують цей сайт. Тож питання до колег депутатів від інших політичних сил, тих 16 чоловік, що проголосували за премію. Чи може хоть хтось з Вас відкрито і чесно тут написати свою позицію за які заслуги Ви виділили премію голові наперед на 1 квартал 2017року?
І ще дуже цікавий пункт в рішенні - вразі покращення роботи премія голови збільшується. Чи існують крітерії оцінки роботи голови? Хто буде приймати рішення про підвищення премії? Що таке "позитивні зміни показників загальних результатів роботи у порівнянні з попереднім місяцем" - (цитата з рішення)?
21 лютого 2017, 12:24  Позиція фракції "УКРОП" щодо підвищення земельного податку:
В 2016 році депутати міської ради встановили ставки земельного податку на 2017 рік. Податковий кодекс України містить кілька статей в яких визначена заборона змін податків менш ніж за пів року до початку нового податкового періоду. Верховна рада України в грудні ухвалила новий мінімум для земельного податку, який в два рази вищий від
того, що прийнятий міською радою. Також, надали змогу міським радам в цьому році нехтувати положення податкового кодексу щодо піврічного строку зміни податків. Тобто, рада має юридичну змогу змінити земельний податок. Та чи
маємо ми моральне право його змінювати? Чи може буде краще все ж таки притримуватися стабільності та змінювати
ставки податку, на стандартних основах, що найменше за пів року до початку нового року? В прийнятих верховною
радою законах немає жодної вимоги до міських рад по зміні ставки податку на землю. Тобто, як ми розуміємо,
з цього питання ми можемо діяти на власний розсуд і не піднімати ставку податку до мінімальної на 2017 рік. А вже
коли будемо розглядати ставки податку на 2018 рік встановимо ставку передбачену законодавством. Зараз люди ледь зводять кінці з кінцями, жити дуже важко і ми не маємо права накладати на них додатковий тягар. Гуляйпільські активісти, для прикладу надали нам лист як з цього приводу діють наші колеги з міської ради Черкаської області.
Так, от в зв’язку з тяжким економічним становищем та з метою попередження спаду розвитку підприємництва в районі і погіршення добробуту населення, вони користуються правом змінити свої рішення 2016 року та понижають ставки
єдиного податку та податку на нерухомість. А в нас навпаки хочуть підвищити податки. В зв’язку з цим пропонуємо
на 2017 рік залишити земельний податок без змін.
21 лютого 2017, 19:41  Шановний Яковенко. В 2016 році міська рада встановила ставки земельного податку на 2017 рік у відповідності до норм податкового кодексу, чинного на той момент. В грудні 2016 року верховна рада змінила межі ставки земельного податку. Приведіть будь ласка статтю Кодексу, яка вимагає від ради в 3 місячний термін змінювати своє попереднє рішення. Крім цього, податковий кодекс забороняє змінювати податки за пів року до початку нового бюджетного періоду. зараз надали радам лише право не користуватися цими нормами кодексу. Проте вимога щодо обов′язковості перегляду ставок відсутня.
25 лютого 2017, 07:11  Коли виділяли кошти на дороги депутати фракції «УКРОП» пропонували прийняти рішення, яке передбачало створення тимчасової депутатської комісії, яка б мала повноваження контролювати дорожні роботи. Неміч і депутати, які гуртуються навколо нього були проти цього. Рішення не прийнято. Так, що не слід ставити всіх депутатів у один рядок!
10 березня 2017, 08:13  Коли ми звертаємося до поліції і кажемо, що сестиматично порушуються закони України - міський голова не надає відповіді на депутатські звернення, поліція не вносить відомості в єдиний реєстр і кажуть немає складу злочину, вони ж не навмисно не дають вам відпові просто забули. А тут найшли найбільшого злочінця міста - браво новій поліції!
21 березня 2017, 06:51  Шановний Яковенко, знайдіть що означає термін "Засоби масової інформації" і ви побачите, що до засобів також відноситься і інтернет. Але це друге питання. Краще скажіть чого так боїться Ваш шеф, що не надає розділ на сайті депутатам для розміщення статей. І чого 21 березня на сайті пустий розділ "звіти депутатів місцевої рад"? Ми свій надали ще в січні, а його там немає. Ось в чому корінь проблеми, а не втому що законодавець не прописав норму конретно про Ваш сайт.
21 березня 2017, 13:49  Шановний Яковенко порушення закону в тому, що Ваш шеф підмінює проекти рішень під депутатськими запитатми. А відповідь Ви все таки не дали - чому нема нашого звіту на сайті? Що страшного в тому, що депутати міської ради будуть публікувати статті про свою діяльність на сайті тої ж міської ради?
21 березня 2017, 16:58  Шановний Яковенко. Знайдіть будь ласка статтю закону в якій сказано, що газета це засіб місової інформації.
Якщо в законах України ніде не сказано, що ялинка це дерево, вона від цього не перестає бути деревом. Так і інтернет сайт не перестає бути засобом масової інформації.
22 березня 2017, 05:21  Яковенко. Дайте краще відповідь на просте питання - газета це засіб масової інформації чи ні? І яким законом це визначено?
Відповідь на Ваше питання: Не всі терміни в нашому житті розтлумачені законодавством україни. Для цього існують термінологічні словнику. Є прості речі, як вода, сонце, інтернет сайт, про які і так всім зрозуміло, що вони означають.
І законодавець, розуміючи істину, не дає додаткових тлумачень в законі, що таке сонце чи забор чи інтернет сайт.
Якщо Вам не відомо то в термінологічному словнику до переліку слів, які відповідають поняттю - засоби мачової інформації не входить слово забор. Тобто, СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС - забор це не засіб масової інформації!
15 квітня 2017, 06:44  Шановний LittlePony! В нашій листівці і слова не сказано, що це заробітна плата Неміча. Йшла мова про його команду. У блогах цього сайту Андрій Іванович Дикун викладав офіційну відповідь виконкому щодо заробітніх плат. Так, заробітна плата секретарів виконкому та міської ради була по 14 - 18 тис. грн. Що стосується самого Неміча, то як би не кліька патріотичних депутатів, які постійно голосують проти того, щоб у нього була премія, його зарплата була б аналогічною!
16 квітня 2017, 04:57  Шановний Якоковенко! Не перекручуйте, будь ласка, факти. Прошу всіх подивіться на таблицю, яку викладав Андрій Іванович. Всі добре знають, як це робиться – розмір допомог, відпускних залежить від розміру заробітної плати за три останні місяця. Розберемо приклад секретаря виконкому (точніше сказати – В.О. керуючого справами) Касьяненко О.В. Листопад 2016 року замість стандартної премії в 2200 грн. отримує премію – 6300 грн. – (Хто прийняв таке рішення хіба не Неміч?). І в результаті зарплата в листопаді сягнула 11000 тис. грн. Грудень – та сама історія з премією у розмірі 6300 грн. плюс 3000 грн. разова премія і зарплата вже 14139 грн. І апогей січень 2017 – по розміру зарплати за останні 3 місяці отримує соц. допомогу розміром 11000 грн., як результат зарплата 18265 грн!
Якщо Ви кажете, що все це по закону. Скажіть, будь ласка, чи рядові працівники виконкому отримали такі заробітні плати? Чи тільки наближені до пана? Чи Ви, як наближена особа – юрист виконкому отримали таку зарплатню?
На нашу думку, коли люди отримують 2600 на місяць (3200 - податки), накручувати собі зарплату в 18000 це просто злочин!
16 квітня 2017, 06:04  В той час, коли люди бідують, а хтось з бюджету отримує такі гроші (нагадаю листопад - 11000, грудень - 14139, січень 18265). По Вашому це нормальна ситуація? Питання про заробітні плати рядових працівників було реторичне - звісно ж ніхто з них не отримував таких шалених грошей. Не потрібно плутати людей, направляти їх до єдиного реєстру. Просто викладіть на сайт помісячну зарплату працівників, всім все стане зрозуміло - виділиться коло самих наближених до Неміча осіб.Викладіть краще тут свою помісячну зарплату в тих місяцях, коли Ви отримували, як Ви кажете законні доплати...
17 квітня 2017, 09:11  ЛИТЛ ПОНІ. Ми Вам чорним по білому написали, що мова йде не про зарплату Неміча, а про зарплату керуючого справами. Навели приклад помісячної зарплати (11, 14 , 18 тис. грн.). Така зарплата видавалася за рахунок премій, які видає особисто пан Неміч. Рада встановлює премії голові. І якщо Ви все ж таки подиветесь на таблицю, яку виклав Dikun. Ви побачете, що завдяки патріотичним депутатам, премія у Неміча відсутня. Як би не вони, то у нього були б аналогічні цифри зарплати! Наша думка наступне - через відсутність премії, Неміч вигадує схему, коли надає максимальну премію наближеним працівникам. А потім вони просто ділять між собою зайво отримані кошти. Доречі пан Яковенко так і не насмілився показати свою заробітну плату в розрізі місяців.
22 квітня 2017, 04:53  Наша надія - молоді реформатори! Дай Боже Вам успіхів і втілення в життя Ваших мрій щодо позитивних змін в нашій Гуляйпільській громаді!
27 квітня 2017, 19:43  Шановні гуляйпільці. Ми навіть і не могли мріяти про таку популярність. Отримати таку кількість антипіару
(у пресі, у виступах наших конкурентів, в інтернеті) не завжди вдається навіть людям з великої політики.

Дорогі «ДРУЗІ» величезна Вам подяка. Ви надали нам натхнення на подальшу боротьбу за кращу долю нашої громади.
Тепер ми впевнені на 100%, що йдемо правильним шляхом!