завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
16 лютого 2017, 16:23  
sergiy pritula, Побиття та грабежі давно були і будуть, це ж залежить від людей

це залежить від вседозволеності та відсутності покарань за злочини. чим наша ,впавша мордою в багно, міліція і займається. лове,та не тих. а декотрі їм діфірамби співають. типа притули .ну-ну .
16 лютого 2017, 16:32  
MahnoGrad.com, чутки можна розпустить, в які у нас народ вірить аж черезчур,

відділяйте зернова від плевел. я того рябчика через день бачу в нижчеопмсаній стадії. за кермом. Діма Шушура теж відкараськався легким переляком. і щуку кинули до річки. і ще. і ще. і так далі. саме відео -макаронні вироби на вуха. слухайте і увіруйте. а може хвате прогинатись,шановний Махноградком під прогнившу систему ?.боїтеся ?. закрийте сайт і спіть спокійно. ХАЙ ЛЮДИ ГОВОРЯТЬ !!!
17 лютого 2017, 15:08  знищити корупцію голими руками - то нелегка задача. гола і боса нацгвагдія на донбасі справно кує гроші олігархії. продажня паліція,суди і прокуратура не заінтересовані пиляти під собою гілку.попробуй кого тронь. свіжий приклад - розборки польотів оборотнів в погонах.і що ?. а нічого . підніметься народ -отут вони себе проявлять сторожові пси влади (а не слуги народу)-наша поліція -дубинками,сльозогінним газом і.т.д. все просочилося липким корупційним соком. всі рівні од простого писарчука в райраді до самих немічівіщенків. як їх знищити ? вот в чем вопрос.
21 лютого 2017, 16:30  
anastasiya velikaya, хочеш щоб мер получав як двірник...

за таку роботу гнать в три шияки,а не премії виписувать і зарплати, як у астронавтів.
коли вже вони понажераються ?? От урветься терпець в народа -не позавидую немічу і йому подобним.
А терпіти вже далі немає сил.
21 лютого 2017, 16:41  
UKROP GPOLE, на 2017 рік залишити земельний податок без змін.

правильна і мудра думка.
23 лютого 2017, 16:30  
sovestnaya sovest, Бажаю йому, його дітям, внукам

той самий напрямок. ті самі відчуття і побажання. особисто до неміча - чи тобі повилазили очі і позакладало вуха ,що ти не бачиш,що твориться з містом ,що говорять про тебе люди ???? коли нажреся ??? я розумію,з такою вагою і апетит відповідний. але щоб так !!!??? подавишся - ніхто й по спині не ляпне.
27 лютого 2017, 17:30  
AlexZ, Фізика 7 класу

приємно,що хтось в школі не даром протирав штани. але спішу тебе розчарувати,Алєкс з буквою Z. Неміч і його посіпаки за час свого царювання повинаходили інші закони ,про які Ньютон і Роквелл навіть не здогадувалися. І вони працюють ті горе закони,перетворючи бюджетні гривні в долари сша чи якою там валютою набиває неміч шкарпетки. І срав він на ваші невдоволені потуги щось змінить і добитися правди. Хочу спитати гуляйпільців :а не прийшов час бити морди отим хапугам і прочим гельмінтам,які так смачно присосалися до народних грошенят ? Я так мислю - пора !