завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
26 вересня 2014, 03:58  Почитав я тут трішки ваші записи. Санта-барбар ціла. У мене питання, Kuchma, що особиисто ви зробили для рідної країни, для підтримкит своєї армії? Що ви зробили окрім постів в інтернеті? Відповідайте!
26 вересня 2014, 08:49  Kuchma, то есть нифига, кроме 45 грн.? Ну, конечно, это просто - кнопочки потыкал и все. Тогда подними свою попу из-за компьютера и идди варить супы и борщи мужу. Нафиг ты тут пишешь про то, что ты большое патриотическое цабе? На вопрос отвечу, если не дошло - в стране война. Придут россияне и сгребут тебя вместе с твоим компом, записями и картиночками.
26 вересня 2014, 08:59  І якщо раніше кралося, що ж ти мовчала?
26 вересня 2014, 10:02  Kuchma, і яка ж у вас місія? Ну-ну, чекаю відповіді!
26 вересня 2014, 10:23  Kuchma, у мене немає часу перечитувати твої коменти та шукати той самий - єдиний. І поглянь, для початку, на свою аву. Так я яка в тебе місія? Де відповідь? Не чую!
26 вересня 2014, 10:30  Для цього необхідне бажання отримати допомогу самих родичів. Місцеві активісти можуть долучитись. Хто зможе допомогти?
26 вересня 2014, 10:31  Або хто володіє ситуацією?
26 вересня 2014, 10:40  Kuchma, та я щось бачив, ніби ти пастир серед баранів. Знаєш скільки маніяків вважали себе пастирями? У них була маніакальна ідея стосовно їх надпризначення. Та це все розмови. Ти, володарка каструльок та борщів, котра на допомогу армії вислала нещасні 5 грн, щось можеш написати окрім бла-бла? У тебе, напевне, як аргументи закінчуються, бла-бла починається. Як з тобою спілкуватися? Влаштуйся на роботу. Розвивайся чи що?
26 вересня 2014, 10:53  Кучма, загалом ідея про допомогу, загалом, прийнятна. Я з цією родиною не знайомий. Якщо хтось може долучитись до допомоги - будь ласка.
26 вересня 2014, 11:16  Kuchma, май повагу до загиблого не флуди.
26 вересня 2014, 11:20  Kuchma, ти що там під новиною про загиблого влаштувала? Ідіотко безмозгла? Йди варити борщ. Як тебе тільки чоловік терпить? Про казнокрадів вона пише. На лобі собі напиши - "я дура". ото буде всім правдам правда?
26 вересня 2014, 11:22  fredfrumos, цю дибілку ніщо не зупинить. Я б таку бабу бив як сидорову козу, доки мізки на місто стануть.
26 вересня 2014, 11:44  Kuchma, ти дибілка? ти не розумієш, що це досить тонкий момент для родичів? Що їх треба не в полі шукати, а вирішити це питання через їх рідних, знайомих? Ти дійсно припарена! Ти так і пиши, я, вдарена на голову, захотіла випендритесь тож понаписувала всякої хєрні. Я не збираюсь виконувати ваші накази, сам знаю, що робити. Через тебе, ідіотку перемкнуту, довелося коменти відключити під блогом.
26 вересня 2014, 11:55  Kuchma, пзц одним словом. Йди вари борщ. Моя тупенька інтернет-героїня. Спілкування з людьми це не для тебе. А взагалі б, на місці чоловіка, я б тебе психіатру показав. Там щось у тебе в голові не все гаразд.
26 вересня 2014, 12:33  Kuchma , та мені по юю, хто я для тебе.
26 вересня 2014, 12:39  AlexZ, ідея з допомогою непогана. Якщо знайде підтримку, в тому числі серед моїх знайомих, то це добре. На жаль, сам буваю в Гуляйполі дуже мало.
26 вересня 2014, 13:19  Kuchma, в тебе склероз? Таки склероз) Ти вже така стара? Вірно користувач написав - краще б допомогла. Та ні, кнопочки леггше на мобілці тицяти.
27 вересня 2014, 05:38  Julia77, я був змушений відключити коменти, так як не можу відключити їх лише для користувача Кучми. Ця тітка без гальм у голові і я не можу бути впевненим, що вона не понаписує там ще дурниць. Хто хоче висловити співчуття нехай приходе на поховання. То буде краще.
27 вересня 2014, 05:41  Оптимист, "Люди хотят видеть, что то полезное, познавательное, и все прочее. А сюда заходят, и видят только всякую х*йню, которая и на хрен ни кому не нужна. Просто засрали такой ресурс одним словом" - вірно. Ок, більше не флудитиму) Намагатимусь))
28 вересня 2014, 00:34  А тепер уявіть, скільки грошей вкидають у це сито, прикриваючи то все ямковим ремонтом. Я вважаю, що ямкового ремонту вже бути не повинно лише капітальній. І чому б асфальт не закуповувати у місцевих заводах, а перти до Бердянську (чи куди там), привозити звідти закутаний, як бабусине сало асфальт та класти в дощ? Бо як тільки негода той асфальт по районам й розпихують. Та ще й низької якості. Дороги - то дзеркало стану країні. До речі, в ГП є асфальтний завод... Чоботарі без чобіт.
28 вересня 2014, 00:41  Щось я не пригадую, що домовлявся ігнорити там якісь блоги. Кучма знов щось навигадувала )
28 вересня 2014, 01:01  Не погодиться він на військовий стан. Та на більшість вимог не погодиться, напевне. Розпочнеться тривале листування. Хоча підхід Ткаченка, як метод відстоювання громадських інтересів, цілком дієвий.
29 вересня 2014, 06:13  Зібратися артбригадою знайти й накостиляти.
29 вересня 2014, 15:13  За дороги відповідає їх балансоутримувач. У місті, цце напевне, "Житло Сервіс" або Міська рада. У районі - райавтодор. тільки одне але - Гуляйпільський райавтодор є філією Запорізького райавтодору. Тобто хлпці в позі зю. Зверху їх "шпілить" ДАІ за погані дороги, облавтодор дає якийсь там матеріал, скільки дасть - стільки й дасть. І гроші приходять - як милостиня бідному. А гроші - немалі. Дуже немалі. Напевне, глибиною, як наші ями. У мене враження, що ми цінним матеріалом ті згадки про дороги латаємо.

Стосовно ям. Оце, думаю, є цікавим. http://auto.investigator.org.ua/law/1614/

Як скаржитись на поганий стан доріг: http://ukryama.info/juristinfo/skarga-na-vs-dorogi-msta.html Загалом, проект "Укряма" є досить цікавою фішкою. Там багато корисного можна знайти.
29 вересня 2014, 15:17  Як писати запит?

Як правильно скласти запит на інформацію
Відповідно до ст. 19 Закону про доступ до публічної інформації під запитом на інформацію розуміється прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Перед тим, як подати запит до певного розпорядника варто з’ясувати, чи є він належним розпорядником інформації, яку ви хочете отримати. Це можна з’ясувати у відповідному законі або іншому нормативно-правовому акті, який регулює діяльність такого розпорядника. У випадку, якщо розпорядник не має і не зобов’язаний мати потрібну вам інформацію він або направить запит належному розпоряднику, про що повідомить вас у 5-денний термін, або надішле вам вмотивовану письмову відмову(п.1.ч.1 та ч.3. ст.21)
Подати запит може будь-яка фізична особа, група осіб або юридична особа незалежно від того, чи стосується інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Обґрунтування вимагається лише при поданні запиту щодо обробки запиту в 48-годинний термін і лише в частині необхідності терміновості обробки запиту (ч.3 ст.20).
Залежно від мети отримання інформації ви можете скористатися будь-яким зручним для вас способом отримання інформації.
Так, якщо особа хоче бути поінформованою про діяльність органу, а саме - дізнатися про ухвалені рішення, плани та розпорядок роботи, адміністративні послуги або звіти розпорядника, він може звернутися до розпорядника письмово, по телефону, факсом, електронною поштою, шляхом заповнення веб-форми чи форм, що розроблені і знаходяться у розпорядника.
Якщо, особа хоче отримати офіційну відповідь на бланку розпорядника, або особі відомо про можливі перешкоди з боку розпорядника, їй варто скористатися письмовою формою запиту, а саме - надіслати рекомендований лист з описом вкладення (заповнюється у 2х екземплярах і візується працівником пошти).
Форма запиту є довільною. Запитувач має дотриматися лише таких вимог щодо реквізитів запиту:
1) Запит має містити ім’я запитувача (для фізичних осіб) або найменування (для юридичних осіб); поштову або електронну адресу, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
2) Текст запиту із описом інформації та/або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо
3) Для письмової форми - підпис і дату.
Якщо особа через обмежені можливості не може самостійно подати усний запит, його оформлює відповідальна особа з питань запитів на інформацію. Такий запит має містити ім’я, контактний телефон відповідальної особи, а копія запиту має бути надана запитувачу.


Міністерства інфраструктури України
Сергієнка Миколи Васильовича
m_serg@gmail.com
+380444123456

Запит на інформацію
Керуючись ст. 3,4,5,19,20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати інформацію про план ремонту та реконструкції автомобільних доріг в Тячівському районі Закарпатської області на 2011 рік.
Відповідь на
29 вересня 2014, 15:19  блін. ща кину окрему схему:


Міністерства інфраструктури України
Сергієнка Миколи Васильовича
m_serg@gmail.com
+380444123456

Запит на інформацію
Керуючись ст. 3,4,5,19,20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати інформацію про план ремонту та реконструкції автомобільних доріг в Тячівському районі Закарпатської області на 2011 рік.
Відповідь на запит прошу надати у встановлений законом термін на вказану в запиті електронну адресу.
З повагою, М.В. Сергієнко

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
1. Ви можете вимагати у належного розпорядника інформацію, яка знаходиться у його розпорядженні або мала знаходиться у його розпорядженні. Розпорядник не зобов’язаний створювати нову інформацію (проводити аналіз, зведення тощо).
2. Заявник довільно обирає спосіб подачі запиту. В несприятливих випадках - надсилайте запит листом з описом вкладення.
3. Форма запиту є довільною. Заявник має дотримати лише наявність обов’язкових реквізитів.
4. Вимога заповнювати виключно затверджені розпорядником форми є неправомірною. Такі форми створені лише для зручності запитувачів.
5. Запит не має містити електронно-цифрового підпису (підпис з використанням криптографічних ключів) - такої вимоги закон не містить.
6. Запит незалежно від способу подання має оброблятися не більше 5 робочих днів. У випадку нагальної потреби - запит має оброблятися 48 годин, але ви маєте вмотивувати таку необхідність. У випадку, якщо ваш запит є об’ємним або вимагає пошуку інформації вас мають сповістити у 5-денний термін про продовження розгляду запиту до 20 робочих днів.
7. Оплата за запит стягується у випадку:
1. якщо відповідь на запит має бути у письмовій формі та
2. розмір відповіді перевищує 10 сторінок та
3. за умови, якщо розпорядник встановив розміри відшкодування за друк та копіювання
4. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується

Взято звідси. http://access-info.org.ua/jak_pravilno_sklasti_zapit_na_informatsiju. Чуваки, є інет. Головне - бажання.
29 вересня 2014, 17:40  MAcK, чувак от ти що зробив? Поїхав дороги нафотав, виклав, інші користувачі доповнили тему. Все зрозуміло та логічно. А та тітка лише тролила й зазнавалася. Знаєш хто такі тролі? Ото Кучма.
29 вересня 2014, 17:42  Доречі, чувак, спасибі за фото. Ти супер
29 вересня 2014, 17:45  Вибори. Свобода піариться.
30 вересня 2014, 10:38  Ось що пише "Обозреватель" - "Ультрас взобрались на постамент и сбросили цветы, которые сторонники вождя пролетариата принесли днем. При этом они бросали петарды и дымовые шашки.Также состоялось несколько драк с людьми, которые попытались им противостоять. В результате одному человеку разбили голову, помощь оказывали волонтеры Красного Креста". А ось що заявляє радник президента Микола Томенко - ""Это должна быть система, люди должны быть подготовлены и эта работа не должна провоцировать какую-либо ситуацию", - считает Томенко. При этом Томенко не считает, что позавчерашнее собрание людей во время демонтажа памятника можно назвать "массовыми беспорядками". А то, что памятник оставался на самой большой площади Европы Томенко назвал недоразумением. Система? Це як?

А загалом мені плювати, як там було у Європі, у мене своя голова на плечах. Особисто мені за цей цирк соромно.
30 вересня 2014, 10:40  Юля, це ультиматум? )
30 вересня 2014, 10:43  Знаєте що він одного разу сказав? У зоні АТО загинуло не більше людей - ніж у ДТП. Не треба мені вірити на слово, я цього не вимагаю. Думайте, за кого голосувати.
30 вересня 2014, 12:02  Я знаю, бо зрівнював офіційні данні. Але то трохи цинічно отак порівнювати. Дтп це ДТП, а війна - то війна.
30 вересня 2014, 12:03  Сенс є, чувак. Завжди є в усьому сенс.
02 жовтня 2014, 20:55  Я б назвав би це відео - як не має діяти ДАІ на блокпосту. Водія не виправдовую, але дайцеві добряче пощастило, що водій був не озброєний. А то все - ховали б дядька. Відео зайвий раз підтверджує - наші даці фігово підготовлені до несення служби у часи війни.
03 жовтня 2014, 08:56  Gromada, от не брешіть. І підіймалося. І засуджують. Що то ви таке кажете?
05 жовтня 2014, 10:25  Юля, ви насправді вірите, що перед памятником Леніну хтось там "пресмыкается"?
16 жовтня 2014, 07:06  Напевне, з цього ))) http://odnarodyna.com.ua/content/hroniki-okkupirovannoy-novorossii-nacistskiy-shabash-v-tance-pokazali-veteranam-v-zaporozhe Заноза намагалась щось сказати проти цієї інфи http://zanoza-news.com/?p=32290. Але повного відеомені знайти не вдалося. У кого є таке відео - скиньте.
16 жовтня 2014, 09:01  ну очільник він тимчасово. хто зна, що далі буде
20 жовтня 2014, 09:22  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K6FlaIetVwQ
24 жовтня 2014, 07:50  Супер, мені все подобається. Стало сучасніше! Адмін, ну ми тобі дякуємо! Да. Так чи інакше ти круто попрацював.
24 жовтня 2014, 07:51  Я так розумію дизайн був червоним, а чорний джодали - з огляду на Махно, анархія і т.д.?
24 жовтня 2014, 10:46  Навпаки компактніше. Усе під рукою + додаткові сервіси. Норм.
24 жовтня 2014, 10:47  MahnoGrad.com передерли дазайн у москалів? Ай-яй