завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 

«Отримуй інформацію вільно в «офісі мобільном!»

«Отримуй інформацію вільно в «офісі мобільном!»На відміну від виїзних прийомів громадян – традиційної форми роботи, що проводиться об’єднаним управлінням, спектр послуг, які надає «Мобільний соціальний офіс», значно ширший, адже обслуговування громадян проводять представники одразу кількох служб.

04 березня, головний спеціаліст-юрисконсульт Гуляйпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталя Гараніна взяла участь у роботі виїзного «мобільного соціального офісу» у Новомиколаївському районі та відвідала 3 cільських
Детальніше

"До уваги пенсіонерів Запорізької обасті!"

"До уваги пенсіонерів Запорізької обасті!"Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідна постанова № 62 була прийнята Кабінетом Міністрів України від 6 лютого 2019 року. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк», і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.
Отже
Детальніше

«Один із пріоритетів пенсійників-дієва співпраця з фіскальною службою, бізнесом та громадськістю»

«Один із пріоритетів пенсійників-дієва співпраця з фіскальною службою, бізнесом та громадськістю»24 січня у приміщенні районної державної адміністрації відбувся семінар для платників податків-юридичних осіб, участь у якому взяв Сергій Животченко-начальник відділу адміністрування і супроводження інформаційних систем Гуляйпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду.
Сергій Анатолійович обговорив з присутніми стан сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, роз’яснив порядок складання звітності з ЄСВ, розповів про взаємовідносини з банками при
Детальніше

«Вислухати і допомогти-важлива складова роботи пенсійників»

«Вислухати і допомогти-важлива складова роботи пенсійників»«Обслуговувати населення: нетерплячих – терпеливо, сентиментальних – дбайливо, педантичних – уважно», - саме під таким девізом працюють у Гуляйпільському відділі обслуговування громадян.
Сьогодні в районі проживає більше 11 тис людей похилого віку і для фахівців об’єднаного управління це не просто цифра, а долі людей з їхніми радостями та проблемами.
09 січня, начальник відділу-Вікторія Мирошниченко у першій половині дня провела засідання у «школі майбутнього пенсіонера», ознайомила
Детальніше

Сплачений єдиний соціальний внесок – запорука добробуту та соціальної захищеності громадян

Сплачений єдиний соціальний внесок – запорука добробуту та соціальної захищеності громадянГоловне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області інформує керівників підприємств регіону, фізичних осіб – підприємців, осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність та мають заборгованість зі сплати єдиного страхового внеску (ЄСВ) та платежів до Пенсійного фонду про необхідність вжиття вичерпних заходів щодо її погашення.

Відповідно до чинного законодавства, періоди роботи зараховуються до страхового стажу тільки за умови сплати ЄСВ, тому його
Детальніше