завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 

Для всієї молоді Гуляйполя Відеозвернення

Для всієї молоді Гуляйполя ВідеозверненняМи з тобою молоді, і ми любим своє Гуляйполе. Наш голос дуже важливий і повинен звучати!
Детальніше

Обережно - провокації

Обережно - провокаціїВсіми силами, ті, "що ніколи не підуть проти народу" та "за розвиток рідного краю" стараються зам′ять розголос про кар′єр.. Не вдаючись в деталі, скажу, що вони вкотре розпиналися: "що вони не давали дозволу на розробку, хто таке сказав, і взагалі , дали але не вони... вони проти кар"єру. Думка. про проведення громадських слухань їх весь час не полишала!!!!..." Сказали що хотять все самі організувать (!).... Запропонували в суботу 6.04.2013 і в залі кск(!)
Нормально так, да.....!!!???
Коли
Детальніше

Вся правда про інвесторів кар′єру. Читати срочно всім!!!

Вся правда про інвесторів кар′єру. Читати срочно всім!!!Гуляйпільський «кар’єрист» сховався за спиною англійської королеви
Питання розробки залізорудного родовища поблизу міста Гуляйполя, Запорізької області перед місцевими мешканцями поставало вже неодноразово. Головні побоювання криються у вкрапленні урану та його похідних у складі руди, про що неодноразово писали науковці ще з часів СРСР. Кілька разів спроби розпочати розробку зривалися. Востаннє родовище несподівано опинилося на устах загалу наприкінці минулого року, силами депутатів Запорізької
Детальніше

Досить нас нервувать своїми статтями в газеті, як все гарно

Досить нас нервувать своїми статтями в газеті, як все гарноВ нашій газеті-брехухі за 5.03.2013 є стаття Влада ніколи не піде проти людей!!! Де сама назва вже приводе в бешенство.... Цитую "Так з поміж інших районів(а їх в області20)загальний рейтинг нашого району -четверте місце!!!!!!!!!!!..."а далі йде подяка керівникам за патріотизм, та інше підлабузництво... На всіх мітингах так хлопають докладчикам, які розказують як гарно розвивають район, які показники.... який молодець наш Дудка О.І. і подібний мед...
А ось гляньте реальна стаття, чужими очіма, та устами гуляйпільців, щоб розвіяти приторні діферамби....
Детальніше

Голос гуляйпілля...

Голос гуляйпілля...Ви читали нашу місцеву газету-брехуху за 5.03.2013!!!! Такої гарної брехні, ще пошукати треба. Таке враження, що вона створена для забитих лохів!!!! Шановні представники райадміністрації, ви реально думаєте що люди такі барани…. Там вже від ваших «подвигів» вже тошнить. На півсторінки розписано слів типу : проводиться робота, порушуються актуальні питання, та купа інших синонімів з епітетами…. А де конкретна робота????
Перевести цілий розворот газети, на діферамби Дудці О.І. а інший розворот
Детальніше

Грубе порушення конституційних прав гуляйпільців!

Грубе порушення конституційних прав гуляйпільців!До «Гуляйпільської громади» масово почали звертатися мешканці Гуляйполя в зв′язку з тим. Що їм, на робочих місцях, начальники почали погрожувати репресіями та звільненням з роботи, за те, що вони прийняли участь у зборі теритроріальної громади.
Детальніше

Кар′єр у Гуляйполі!!! Читай та дивись ролік...

Кар′єр у Гуляйполі!!! Читай та дивись ролік... Кар′єр в нашому Гуляйполі, та питання екології! Ви бачите скільки мре молоді. 50% чоловіків та 40% жінок(це оф.статистика) не доживають до пенсійного віку!!!!
Сьогодні немає держави, ми владою називаємо декілька крупних міліардерів, які хотять нагребти ще більше.
Детальніше