Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Військовослужбовці військкоматів Запорізької області вирушили служити в бойову частину

Сьогодні із Запоріжжя в розташування 93 окремої механізованої бригади вирушили 30 військовослужбовців військових комісаріатів Запорізької області. Про таке "Індустріалкі" повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвинов.

- Необхідно було зібрати команду 40 осіб і військовослужбовців запитали: "Хто бажає?", - Розповів Михайло Олександрович. - Охочі підняли руки і вирушили служити.

93 бригада - це бойове спецпідрозділ Збройних Сил України, яке в числі перших чотирнадцятого квітня 2014 року - вирушило в зону проведення антитерористичної операції. В даний момент весь персонал виведений із зони АТО на ротацію, бригада розташована в районі відновлення боєздатності. На даний момент проходить підготовка, доукомплектування та в будь-який момент може надійти наказ на висування в зону АТО.

Добровольців для проходження військової служби в підрозділах 93 омбр відправляли урочисто - їх привітати до обвоенкомату прибули представники громадських організацій, духовенства, ветерани АТО, волонтери.

Полковник Михайло Логвинов нагадав, що вже два роки не припиняється збройна агресія Російської Федерації проти України, зареєструвавши, що на захист Батьківщини піднявся весь український народ і його славні Збройні Сили.

Воїни ВСУ в боротьбі з агресорами проявили мужність, героїзм і самопожертву. Тисячі воїнів віддали своє життя за український народ і серед них 110 жителів Запоріжжя. На згадку про загиблих героїв була оголошена хвилина мовчання.

Ветеран АТО, старший солдат запасу В’ячеслав Зайцев звернув увагу воїнів на самовіддане виконання своїх обов’язків по захисту Батьківщини. А волонтер Надія Мороз закликала військовослужбовців захистити свою землю від агресорів.

За традицією священик УПЦ протоієрей Олександр благословив земляків на ратну службу по захисту незалежної, соборної Української держави.

Військовослужбовці військкоматів Запорізької області вирушили служити в бойову частинуВійськовослужбовці військкоматів Запорізької області вирушили служити в бойову частинуВійськовослужбовці військкоматів Запорізької області вирушили служити в бойову частину


Фото: Запорізький ОВК
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1