Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Влада ніколи не піде проти людей!

Влада ніколи не піде проти людей!Учора голова райдержадміністрації Олександр Гура за участю голови районної ради Олександра Поповича провів чергову районну оперативну робочу нараду.
Керівники управлінь, установ та організацій звітували перед головою райдержадміністрації про виконану протягом останніх двох тижнів роботу, про плани й перспективи розвитку галузей.
У ході наради Олександр Гура акцентував увагу присутніх на таких актуальних питаннях, як реалізація соціальних ініціатив Президента, успішне продовження і завершення опалювального сезону, наведення порядку і благоустрій на всіх без винятку територіях району, ремонт доріг, розрахунки населення за спожиті комунальні послуги, функціонування автобусних рейсів і т.ін.
Олександр Петрович також повідомив, що обласний департамент економічного розвитку й торгівлі затвердив оцінку результатів діяльності райдержадміністрацій області за підсумками 2012 року.

- Так, з-поміж інших районів (а їх в області двадцять) загальний рейтинг нашого району - четверте місце. - І я вдячний усім вам без винятку, шановні керівники відділів, управлінь, установ, підприємств та організацій, за свідоме й відповідальне ставлення до обов′язків, покладених на вас, і за патріотизм та бажання покращити добробут рідного краю. Адже цей результат - наш спільний, це оцінка нашої роботи.

Не могли обійти увагою керівники району й той факт, що сьогодні створюється штучна паніка серед населення - неправдивою інформацією щодо можливої розробки на території району кар′єру.

- Ми знову й знову говоримо вам, шановні земляки: ваша позиція повністю співпадає з позицією народного депутата України Олександра Дудки, позицією обласної влади й зокрема губернатора Олександра Пеклушенка й нашою позицією, - наголошував Олександр Гура.

- Інформація ходить, так би мовити, перекручена, викривлена. І хтось робить собі на цьому імідж, не усвідомлючи своєї відповідальності за те, що пробуджує необгрунтовану паніку в суспільстві.

- Скажу однозначно і запевняю вас: влада ніколи не піде проти людей!...


Передруковано з газети "Голос Гуляйпілля", автор Олена Муха
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 16  mahnovka2013  06 березня 2013, 00:00цитувати виділене
Гуляйпільська громада-це організація, створена патріотами Гуляйполя, які не мріють про депутатські крісла в раді, не балотуються нікуди, а захищають рідну землю! Майте свій розум, щоб зрозуміти!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 16  mahnovka2013  06 березня 2013, 00:00цитувати виділене
http://archive.nbuv.gov.ua/portal/natural/UDGRI/2011_2/2_11_03.pdf Люди, Гуляйпільці! Читайте цю статтю,яка одна з багатьох широко висвітлює, що саме залізні руди,збагачені ураном, залягають в основі Придніпроської частини Українського кристалічного щита, на території Гуляйполя і Залізничного! Наша газета колись була радістю для людей і гордістю району,правдивою та цікавою, бо писалася для людей. Шановна пані Олена Муха-позорище для Гуляйполя, своїми руками закриває награмотним людям, які звикли вірити рідній газеті, очі і допомогає пану О. Дудці копати могилу для Гуляйполя!!!!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 16  anna  06 березня 2013, 00:00цитувати виділене
Якщо "влада ніколи не піде проти людей"-то виникають питання:
1) чому тишком-нишком НЕ ПИТАЮЧИ при цьому думку гуляйпільців-дозволили дослідно-промислові роботи?ще й в такій завуальованій формі?і щось про інформування населення мова не йшла,поки люди не зашевелились.
2)чому якійсь непевній нікому невідомій фірмі,яка навіть не надала передпроектної документації, так швидко видали дозвіл на роботи-обласна,потім Гуляйпільська рада, і навіть ліцензію в Державній службі геології на користування надрами в Гуляйпільському районі?? і доречі-дозволу у населення-також ніхто не спитав.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 165  zaya19855  06 березня 2013, 00:00цитувати виділене
"..., що сьогодні створюється штучна паніка серед населення - неправдивою інформацією щодо можливої розробки на території району кар′єру." Ну-ну, а чому, в такому випадку, якщо це все брехня... Влада почала утиски держслужбовців, з погрозами звільнити всіх, хто буде проти відкриття кар′єру???
 0  або