Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Власники iPhone 6 і iPhone 6 Plus скаржаться на проблеми з тачскріном

Власники iPhone 6 і iPhone 6 Plus скаржаться на проблеми з тачскріномЧерез два роки після випуску iPhone 6 і iPhone 6 Plus власники смартфонів почали скаржитися на роботу сенсорного екрану. У всіх випадках проблема супроводжується горизонтальної мерехтливий сірої смугою в області рядка стану і зависанням тачскріну, він перестає реагувати на торкання.

Співробітники різноманітних сервісних центрів говорять, що до них час від часу звертаються люди з цієї поломкою. Рамі Одех з Нового Орлеана розповів, що за місяць йому на ремонт принесли вже сотню таких iPhone. Деякі фахівці з ремонту навіть впевнені, що фактично кожен власник iPhone 6 або iPhone 6 Plus може в якийсь момент зіткнутися з непрацюючим екраном. Можливо, що проблема має масовий характер. Але дуже дивно те, що в Apple знають про таке і відмовляються проводити ремонт або заміну, якщо термін гарантійного обслуговування закінчився. Постраждалим користувачам радять просто придбати новий смартфон.


Власники iPhone 6 і iPhone 6 Plus скаржаться на проблеми з тачскріномДеякі спеціалісти рекомендують відразу після покупки смартфона придбати загартоване захисне скло, чохол iphone 6 plus від кенгуру або бампер до нього. Звичайно це у повній мірі не виправить ситуацію, але захистить від продавлення екрана і перегибів корпуса, тому, що деякі фахівці з ремонту смартфонів думають, що поломка пов`язана з тим, що контролер сенсорного екрану U2402 Meson Touch IC має заводський брак, або ж тому, що смартфон може гнутися і припій, що знаходиться на материнській платі, починає тріскатися, через що втрачається контакт.

«Проблема до смішного поширена, і Apple повинна була негайно виконати заміну або безкоштовний гарантійний ремонт. Якщо ви маєте iPhone 6 Plus, і ви ще не зіткнулися з цією поломкою екрану, то шанси того, що це проявиться в подальшому, вкрай високі», - сказав фахівець з ремонту смартфонів.

Якщо пристосування покрутити декілька разів в руці або злегка натиснути на екран, то на деякий час проблема зникає, але потім може посилитися - з`являться всілякі артефакти на дисплеї. Згодом ситуація стає все гірше, поки екран і не перестає працювати. Найголовніше, що навіть якщо замінити екран, то з часом проблема знову дає про себе знати, і все повторюється.

Співробітники ресурсу iFixit радять усім власникам iPhone 6 і iPhone 6 Plus, чиї апарати ще на гарантії, негайно звернутися в сервісний центр Apple. Решті ж доведеться йти в неофіційні сервісні центри, щоб їм замінили дефектні мікросхеми.

На відео показано проблему з екраном iPhone 6.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1