Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Все про бамбук та бамбукові шпалери

Бамбук - це вічнозелена рослина, яка має високу швидкість росту, за день воно може вирости на один метр, а деякі види бамбука можуть досягати у висоту навіть 38 метрів. Через швидкості росту, цей природний матеріал став дуже затребуваний при будівництві і оформленні інтер’єру. Тим більше що все більше людей віддають свою перевагу саме екологічності матеріалу. Завдяки своїй екологічній чистоті бамбук дуже швидко завоював собі популярність і серед європейських жителів, в тому числі і в нашій країні. Практичність і міцність природного матеріалу дозволяють використовувати його і в несучих конструкціях - стінах, дахах, і в обробці інтер’єру. Бамбук легко розділяється в поздовжньому напрямку, саме ця його особливість дозволяє використовувати його для створення унікальних шпалер.


Бамбукові шпалери додадуть родзинку вашому інтер’єру, внесуть елемент екзотики в оформлення кімнати. Даними шпалерами, як правило, оформляють тільки частина стіни, щоб не перевантажувати інтер’єр. Наприклад, можна зробити панно на стіну, або красиво виділити якусь одну зону.


Сьогодні на ринку України представлені кілька видів бамбукових шпалер. Є шпалери на тканинній основі і прошиті. І ті й інші зараз активно застосовуються для оздоблення стін, стель, меблів, окремих предметів інтер’єру.


Так як це природний матеріал, і вироби з нього теж натуральні, то доглядати за ними дуже навіть просто. Якщо бамбукове полотно забруднилась, його рекомендується протерти вологою губкою чи серветкою. При появі пилу, шпалери потрібно всього лише пропилососити. Якщо шпалери зверху не покриті лаком, то за ними потрібен особливий догляд, так як вони нічим додатково крім антисептика не оброблені, а при вологого прибирання бамбукового полотна, антисептик має особливість змиватися. Тому, як правило, через деякий час, рекомендується освіжити натуральні шпалери, деревним лаком. Додатково можна освіжити відтінок, додавши перед нанесенням в лак певний колір, схожий з кольором шпалер.


Оздоблення бамбуком - це сучасний модний тренд. І в даний час це особливо актуально, так як люди прагнуть по максимуму оточити себе натуральністю, природними компонентами, щоб наблизитися до природи. І саме бамбук є екологічно чистим матеріалом, який володіє особливим шиком і унікальністю.


Натуральні бамбукові шпалери мають ряд переваг перед іншими видами оздоблень. Це, як уже було сказано, екологічність, натуральність, зносостійкість, міцність, виняткова стійкість до пилу і бруду, а також цей матеріал добре переносить вологість і перепади температур, відмінно приховує зовнішні шуми, володіє хорошою шумоізоляцією. З огляду на всі ці характеристики, отримуємо самі довговічні шпалери. І всі ці якості не можуть похвалитися ніякі інші види.


Технологія приклеювання бамбукових шпалер достатня проста, і при бажанні їх можна без проблем поклеїти самостійно. Більше про бамбукові шпалери можна дізнатись за посиланням http://natural-store.com.ua/


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.