Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Все про безшовні труби

Все про безшовні трубиРозвиток сучасних виробничих технологій призвело до досить широкомупоширенню неметалевих і композитних матеріалів в будівництві і інших сферах діяльностілюдини. Здавалося б, метал відійшов на другий план, але як виявилося це не так. так металевібезшовні труби мають ряд механічних характеристик (жорсткість, плинність, механічна стійкість іін.), що на даний момент є незаперечною перевагою даного виду металопрокату.Труба безшовна - це один з типів металопрокату відноситься до категорії, металевийтрубний металопрокат.


Технологічні моменти виробництва


На даний момент виробництво безшовної труби може відбуватися за двома технологіями - гарячаі холодна деформація труб. Як видно з назви ці процеси відрізняються температурним режимом, приякому відбувається виготовлення труби.Технологічний процес виробництва складається з трьох стадій. На першій стадії виготовляєтьсязаготовка - проводиться гільза. Друга стадія - це гаряча або холодна розкочування заготовки в трубу. нанаступній стадії відбувається калібрування і загартовування кінцевого виробу. І окремої стадією йдеостаточна обрізка і перевірка геометричних розмірів на відповідність ГОСТу.


ГОСТ і типорозміри безшовних труб


На даний момент безшовні труби виготовляються відповідно двом ГОСТам.


ГОСТ 8732-78 - регламентує безшовні гарячекатані труби. Так він стандартизує типорозмірикінцевого виробу.


  • Діаметр - він може становити від 20 до 250 мм
  • Товщина стінки труби - 2,5 мм (не менше) і не більше 75 мм
  • Мірна і не мірна довжина безшовної труби може складати від 4 до 12,5 метрів

ГОСТ 8734-75 - цей стандарт регламентує типорозміри безшовних холоднодеформованих труб.


  • Діаметр труб - 5-250 мм
  • Товщина стінки труби може складати від 0,3 і до 24 мм
  • Довжина безшовної труби (мірна і не мірна) - від 4 м. І до 12,5 м

Безшовні труби знайшли широке застосування в будівельних технологіях і промисловомувиробництві. Відмінні характеристики - це основний показник до вибору даногометалопрокатного вироби в тих чи інших випадках. Так навіть найсучасніші металопластикові трубине можуть похвалитися, здатністю витримувати великі внутрішні і зовнішні тиску.


Компанія «ЮТМК» https://utmk.com.ua пропонує до продажу безшовні труби всіх типорозмірів і найвищої якості(Відповідають ГОСТу) за прийнятними цінами з доставкою в усі регіони України.


Компанія «ЮТМК» займає лідируючі позиції на ринку України в сфері виробництва і продажучорного металопрокату. З 2013 року стрімке зростання і високу якість проекції компанії булооцінено величезною кількістю клієнтів як індивідуальних, так і корпоративних. вірність своїмзобов’язаннями, якість продукції, великий сортимент і різноманітність металопрокату,кваліфікований персонал, позитивні відгуки клієнтів - все це дозволяє говорити про лідируючихпозиціях «ЮТМК» на ринку України.


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.