Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вступ та навчання в Uniwersytet Warszawski та інших ВНЗ Польщі

Вступ та навчання в Uniwersytet Warszawski та інших ВНЗ ПольщіСучасний ринок праці потребує все більше нових фахівців. Європейські університети рухаються в ногу з часом та пропонують абітурієнтам найновіші спеціальності. До того ж, у багатьох університетах зараз є змога навчатися англійською мовою. Одним з таких університетів є й Варшавський університет, який пропонує дуже високий рівень підготовки фахівців та лідирує у рейтингу державних вузів Польщі. Аби успішно вступити до одного з провідних навчальних закладів Польщі, ви можете звернутися за допомогою на Проект Освіта без кордонів, де вам допоможуть вирішити будь-яке питання, яке стосується вступу.


Є ряд питань, які в першу чергу цікавлять абітурієнтів та їх родини, зокрема:  • ціни;

  • умови вступу;

  • можливість обирати мову навчання;

  • наявність бюджетних місць;

  • можливість оселитися у гуртожитку та ціни на проживання.


До речі, не всі знають, що розпочати свою освіту в ЄС можна після 9-го класу, вступивши до коледжу в Польщі. Середня освіта в цій країні безкоштовна навіть для іноземців. Тому якщо маєте таке бажання, після закінчення 9-го класу можна обирати польський ліцей або коледж, а далі продовжити вчитися в університеті.


Як потрапити на навчання у провідні польські ВНЗ?


Насправді, вступ – це зовсім не проблема. Потрібно лише заздалегідь дізнатися, які документи потрібні для вступу та завчасно їх підготувати. Серед документів, про який потрібно подбати завчасно, - сертифікат про знання польської мови. Це повинен бути міжнародний сертифікат рівня B1. Цю вимогу уточнюйте на сайті обраного вами університету. Також майте на увазі, що велика кількість ВНЗ пропонує і англомовні програми навчання. У такому разі вам також потрібно буде надати сертифікат, але уже про володіння англійською мовою. До речі, навчатися англійською хоч і трохи важче, але ще більш перспективно, адже випускники можуть влаштуватися у будь-яку європейську або й взагалі міжнародну компанію.


Якщо ви переживаєте, що доведеться під час вступу здавати екзамени, то ви помиляєтесь. Абітурієнти зараховуються на основі поданих свідоцтв про базову середню освіту, а також інших документів. Іспити під час вступу здавати не потрібно, це стосується вступу і до Uniwersytet Warszawski, і до юридичних університетів Польщі, і до більшості інших ВНЗ.


Як визначитися з університетом? Варто перш за все вирішити, який фах хотів чи хотіла б отримати молода людина. Майте на увазі, що перелік спеціальностей у Польщі ще ширший, ніж в Україні, тому обрати буде нелегко. Орієнтуйтеся й на те, яких спеціалістів бракує роботодавцям. Що ж стосується вибору університету, то вам варто уважно передивитись рейтинг Perspektywy, завдяки якому ви легко зможете зробити правильний вибір.


Які можливості відкриваються перед абітурієнтом при вступі до європейського ВНЗ?


Можливостей безліч, але найголовніша – це отримання якісної теоретичної підготовки, поєднаної з практикою. У Варшавському університеті та інших провідних закладах освіти роблять усе можливе, аби забезпечити дуже якісну практичну підготовку, відправляти студентів на обміни та стажування, у тому числі й в інші європейські країни.


Якщо ви хочете вчитися та заробляти, ви можете обрати заочне навчання в Польщі. Але більш ефективним буде повноцінне очне навчання, а підзаробити можна під час літніх канікул або ж у вільний від навчання час.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1