Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вже 122 особи стали жертвами грипу та ГРВІ в Україні.

Вже 122 особи стали жертвами грипу та ГРВІ в Україні.Такі дані Державної санітарно-епідеміологічної служби. За кількістю хворих лідирує Рівненська область. Загалом же епідеміологічний поріг перевищено у 18 областях, що дало підставу міністерству охорони здоров‘я напередодні оголосити епідемію в усій країні. Загалом від жовтня грипом перехворіли або продовжують хворіти близько 3 мільйонів українців.

“Мене тільки привезли. З високою температурою – 39.7 було, коли викликали швидку – дружина викликала. Кашель, я був напівпритомний, коли привезли сюди” – розповідає Олександр Мосійчук, який зараз лежить в одній з київських лікарень.

Більшість летальних випадків спричинена штамом вірусу H1N1. Лікарі не змогли врятувати людей, бо ті занадто пізно звернулися по допомогу.

“Цей вірус спричиняє важчий перебіг хвороби і дає ускладнення у вигляді пневмонії, яка може призводити до летальних випадків. Це, на жаль, не лише в нашій країні, це і в Європі, і в Америці. Вірус не обирає національність”, – розповідає Тетяна Єгорова, спеціаліст з інфекційних захворювань.

Цього року так званий “свинячий грип” значно смертоносніший, ніж в попередні роки. Скажімо, минулого зимового періоду його жертвами в Україні стали лише 14 осіб.

“Аби протидіяти поширенню вірусу, навчальні заклади у більшості регіонів України закрили на карантин. Заняття у київських школах припинилися ще 2 тижні тому. Поновитися мають вже у лютому. Втім, за умови, якщо грип відступить”, – передає з Києва кореспондент “Євроньюз” Марія Коренюк.

Діти – одна з найбільш вразливих до хвороби груп населення. Лікарі просять і дітей, і батьків уникати багатолюдних місць, пити більше води, провітрювати приміщення. А найкраще, на думку медиків, – зробити щеплення від грипу.euronews.com0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1