Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Взуття з LED підсвічуванням заряджають від комп′ютера

Взуття з LED підсвічуванням заряджають від комп′ютераРозвиток електроніки зачепило всі сфери нашого життя. Якщо ще десять років тому взуття, яка світиться була дитячою забавкою, то тепер це стильний аксесуар для клубів і дискотек.

"У продажу з`явилися кросівки з LED підсвічуванням. - Розповідає продавець Олексій Рудик. - Це високотехнологічний продукт, в кожної моделі є сім кольорів, вісім режимів роботи. Можна бігати або їздити на велосипеді, навіть під час дощу. Всі контакти і діоди захищені від вологи і ударів."

Вбудованого акумулятора вистачає на 7-9 годин роботи. Повністю зарядити його можна від будь-якого персонального комп’ютера, за допомогою usb-порту, всього за три години. Кабель йде в комплекті. Ціна такої новинки близько 1300 грн. Якщо ви поціновувач консервативних видів взуття але високої якості завітайте на сайт Стильно-Модно де великий вибір міцної і високоякісної продукціі.

Для поціновувачів класичного стилю випускають шнурки що світяться. Вони працюють на батарейках, яких вистачає на тридцять годин безперервного горіння або на вісімдесят годин в режимі мерехтіння. Вартість 90 - 150 грн.

Для жіночого взуття на високих підборах випускають окреме спец. Воно кріпиться клеєм під каблуком і плавно змінює колір підсвічування.

Нагадаємо, в системі стартапів "kickstarter" не припиняється збір коштів на випуск взуття з синхронізованою з музикою підсвічуванням телефону. Вона буде предёявлена ​​вісімнадцятого квітня на виставці технологій Америки в Майамі. Це кросівки, з розміщеними по всій поверхні невеликими світлодіодами, які змінюють колір і яскравість в такт музики з телефону власника. Заявлена ​​ціна такої новинки 279 -299 доларів за пару.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1