Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як підготувати себе до дієти

Як підготувати себе до дієтиДля того щоб схуднути або поправити своє здоров′я, багато жінок вирішують сісти на дієту. Однак, щоб отримати бажаний результат і довести розпочату справу до кінця, слід підготувати себе до дієти. Для цього існують деякі правила, які допоможуть вам досягти успіху і скинути зайву вагу.


Вибір часу


Будь-які зміни у звичайному способі життя супроводжуються витратою фізичної і розумової енергії. Часто це переноситься важко, особливо якщо навколо вас неприємності на роботі, сімейна криза чи інші стресові ситуації. Тому перш ніж сісти на дієту, переконайтеся, що ви маєте достатньо енергії, часу і сил, щоб приділити дієті певний період життя.


Погляньте у минуле


Можливо ви не перший раз наважуєтеся сісти на дієту. Не впадайте у відчай, якщо минулі спроби були не вдалими, вчіться на помилках. Задайтеся питанням, чому попередні спроби сісти на дієту виявилися провальними? Чому не був отриманий бажаний результат? Що завадило?


Очищення навколишнього середовища


Озирніться, якщо ваш офіс або будинок просто завалений харчовими продуктами і вас так і тягне до них, то буде дуже важко чинити опір цьому бажанню. Тоді дієта може завдати масу незручностей і навіть катувань. Очистіть навколишнє середовище і ліквідуйте небезпеку, тобто шкідливі харчові продукти.


Змінюйте свій спосіб життя поступово


Вводіть зміни в свій спосіб життя поступово, розтягуючи на кілька тижнів. Це допоможе легше адаптуватися вашому організму до нових правил життя. Наприклад, перший тиждень присвятіть зміні раціону, віддаючи перевагу фруктам і овочам. Наступний тиждень постарайтеся виробити іншу звичку, зменшуючи порцію їжі або скорочуючи споживання жирного м′яса.


Налаштуйте себе на хороше


Часто, дотримуючись дієти, люди починають відчувати дискомфорт. І в підсумку кидають ідею позбавлення від зайвих кілограмів, тоді вироблені звички ні до чого не призводять. Однак не варто зациклюватися на негативних відчуттях, відшукайте в дієті позитив. Погляньте на ситуацію простіше, наприклад, як експеримент з приготування нових страв, які дуже смачні і подобаються навіть вашим дітям.


Не лякайтеся помилок


В цьому житті помиляються всі, не варто звинувачувати себе, якщо щось не виходить. Дивіться вперед з оптимізмом, підштовхніть себе до досягнення поставленої цілі, адже помилку може зробити будь-яка людина, це нормально. Сприймайте промахи, та помилки як чергове подолання перешкод.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1