Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як прати і сушити термобілизну?

Як прати і сушити термобілизну?Термобілизна набирає величезну популярність, особливо в холодну пору року. Його використовують як для занять спортом, так і просто в повсякденному житті. Як і будь-яка інша білизна, вона потребує правильного догляду і прання. Тому у власників термобілизни виникло питання: як доглядати і прати термобілизну. Адже якщо зробити щось неправильно, то унікальні властивості термобілизни не збережуться, так само як і презентабельний зовнішній вигляд. У нашій статті ми розповімо вам всі правила догляду та прання термобілизни.

Догляд за термобілизною нескладний, але вимагає певних знань. По-перше, після того, як ви вибрали термобілизну, вам необхідно ознайомитися з рекомендаціями виробника, зазначених на ярличку упаковки. Виробник завжди вказує відомості, що стосуються догляду за матеріалом. По-друге, не можна допускати надмірного забруднення термобілизни, оскільки тоді воно перестане відводити вологу від тіла, а це є основним завданням термобілизни.

У прямій залежності від матеріалу виготовлення відрізняється і догляд за термобілизною. У тому випадку, якщо ваше термобілизна містить бавовну, то не можна віддавати його в хімчистку і при пранні застосовувати засоби які містять у собі хлор. Також прасувати термобілизну з бавовни можна тільки на делікатному режимі.

Правила догляду за вовняною термобілизною свідчать, що прасувати даний вид термобілизни найкраще через вологу тканину, при пранні не використовувати відбілюючі речовини, а тільки миючі засоби, призначені для речей з шерсті. Також не сушити термобілизна на батареї.

У тому випадку, якщо ваша термобілизна з поліпропілену, догляд має бути максимально делікатним, тому не застосовуйте хімічну чистку і не використовуйте хлор вміщуючі засоби. Найкраще прати вручну або в пральній машинці, вивернувши термобілизну навиворіт і використовуючи засоби з антистатиком. Термобілизну з поліпропілену можна прасувати й сушити в машинці.

Догляд за термобілизною з поліестеру набагато простіше. Сушити даний вид термобілизни можна на батареї, а прасувати при мінімальній температурі. Обмеження в догляді за термобілизною з поліестеру зводяться до того, що не можна при пранні застосовувати хлор вміщуючі засоби і прати разом з білою або світлим одягом. Також рекомендується використовувати для прання делікатний режим.

Прати термобілизну можна як у пральній машинці, так і вручну. Звичайно, перевага віддається другому способу прання, але така можливість є не завжди. Прання термобілизни в пральній машині не завдасть білизні ніякої шкоди, якщо ви будете дотримуватися правил прання термобілизни:

Вибирайте делікатний режим прання;


Температура прання термобілизни повинна бути 30 ° С;
Не кип′ятіть термобілизну, так як високі температури згубно позначаться на властивостях одягу;
Краще всього не прасувати термобілизну, так як волокна втратять свою структуру;
Вибирайте спеціальні засоби для прання термобілизни, оскільки звичайний засіб може зробити білизну липкою. Звертайте увагу, щоб у складі не було хлору;
Не використовуйте засоби для виведення плям і розчинники.

Також важливо знати, як часто прати термобілизну, адже по запаху визначити ступінь забруднення неможливо, так як запах в термобілизна не затримується через особливі волокон і схемою їх плетіння. Ми рекомендуємо прати термобілизну 2-3 рази на тиждень, якщо ви носите його щодня. Якщо ви використовуєте термобілизну для занять спортом, то після кожного тренування.

Чого не можна робити при пранні термобілизни:
Прати термобілизну у воді високої температури;
Використовувати для прання речовини, до складу яких входить хлор або розчинник.


Як сушити термобілизну.

Окрему увагу слід приділити сушінні термобілизни. По-перше, сушити краще в добре провітрюваному приміщенні, подалі від прямих сонячних променів. Навіть при ручному пранні не віджимайте виріб, дайте стекти самостійно.

Головне правило сушки термобілизни - не застосовувати температурну або машинну мушку. Тому якщо ви перете термобілизна в машинці, то вимкніть сушку, не використовуйте батареї та електричні сушарки. Інакше ви порушите цілісність структури термобілизни, і воно втратить все свій властивості.

Використовуйте для сушіння термобілизни будь-яку вертикальну поверхню або класичну сушарку.

Якщо ви будете слідувати цим простим правилам догляду і прання термобілизни, то воно прослужить вам дуже довго, не змінить свій зовнішній вигляд і не втратить унікальні якості.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1