Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як правильно одягати медичну маску. Поради лікаря

Як правильно одягати медичну маску. Поради лікаряУ зв’язку з епідемією грипу людям рекомендують одягати медичні маски. Проте дуже часто люди не знають як це правильно зробили. Про це лікарі розповіли на брифінгу журналістам, передає кореспондент Львівського порталу.

Завідувач педіатричного відділення поліклінічного відділення №1 Першої міської лікарні Надія Якимович розповіла як правильно одягати медичну маску.

«Якщо маску використовує хвора людина, вона повинна одягнути маску ворсинками до себе. Таким чином інфекція буде затримуватись на цих ворсинках. А якщо маску потрібна для здорової людини, що контактує з хворою, їй потрібно одягнути маску ворсинками назовню», – розповіла лікар.

Також Надія Якимович наголосила, що одну маску можна використовувати не більше 4 годин. Повторно її одягати не можна, тому її варто після першого ж використання викинути.

«Окрім того варто нагадати, що якщо маски чи салфетки немає, а у людини кашель, то кашляти у руку категорично неправильно. Правильно кашляти у рукав, тобто на одяг, для того, щоб інфекція залишилась на одязі. Таким чином хворий не буде заражати людей, коли потистатиме комусь руку чи триматиметься за поручні в громадському транспорті», – додадала завідувач педіатричного відділення Першої міської лікарні.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1