Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як природньо нормалізувати кров′яний тиск

Як природньо нормалізувати кров′яний тискВисокий кров′яний тиск часто називають тихим убивцею, тому що він може завдавати шкоди вашому тілу протягом багатьох років, а ви навіть не будете знати, що у вас є проблеми. На жаль, більшість людей усвідомлюють, що їх кров′яний тиск перебуває поза контролем, тільки коли починають відчувати різні проблеми зі здоров′ям, і доведеться звернутися до лікаря.

Ось чому дуже важливо, щоб ви зверталися до лікаря регулярно. Ваш лікар, швидше за все, рекомендуватиме ліки, але ви повинні знати, що це не єдиний спосіб лікування для вас. Є багато варіантів природного лікування, які можна використовувати, вони можуть бути настільки ж ефективним, я і ліки призначені для зниження кров′яного тиску.

Скиньте кілька кілограмів

Багато людей з високим кров′яним тиском мають надмірну вагу. Якщо у вас багато жиру, то вашому серцю буде працювати набагато важче, йому треба до кожної жирової клітини поставити кров, а це в свій час спонукає підняттю кров′яного тиску. Так що, якщо у вас високий кров′яний тиск, і кілька кілограмів надмірної ваги, то перше, що ви повинні зробити, це знизити вашу вагу.

Після того, як ви це робите і ваш кров′яний тиск нормалізується, до лікаря звертатися не доведеться. Втрата ваги важка справа, але це краще, що ви можете зробити для вашого здоров′я, якщо у вас високий кров′яний тиск.

Їжте страви з низьким вмістом натрію

Однією з основних причин високого кров′яного тиску для багатьох це кількість натрію, що вони споживають на регулярній основі. Сучасні звички в їжі жахливі. Багато людей їдять високо оброблені харчові продукти, які містять багато солі. Катропля фрі, чіпси, сухарики...

Спробуйте використовувати інший приправи, щоб замінити сіль, наприклад, використовуйте морську сіль.

Регулярно робіть фізичні вправи

Регулярні фізичні вправи допомагають зберегти ваше серце і легені здоровими, це є важливою частиною підтримки вашого кров′яного тиску в нормі. Регулярні прогулянки допоможуть вам тримати свою вагу в здоровому діапазоні, який також сприяє кращому артеріального тиску.

Якщо ви хочете брати участь в хорошій програми тренування для схуднення і контролю артеріального тиску, то переконаєтеся, що у вас багато аеробних вправ.

Зменьшіть споживання кофеїну

Кофеїн впливає на мільйони людей як наркотик. Без ранкової кави ваш ранок не проходить. А кава після обід робить вас більш рухливими і бадьорими, але є інша сторона медалі, кофеїн який знаходиться у каві може викликати підвищення артеріального тиску.

Краще відмовитися від кави і поберегти своє дорогоцінне здоров′я.

Проведіть час, відпочиваючи з родиною і друзями

Зв′язок між стресом і високим артеріальним тиском добре відомий. Найкращий спосіб зняти стрес, це взяти декілька днів відпустки і відправитися на природу з рідними, половити рибку, чи просто пожити біля річки.

Високий кров′яний тиск є серйозною медичною проблемою, і кожен день прожитий з високим кров′яним тиском скорочує ваше життя. Використовуючи цю інформацію, як мотивація вам потрібно внести зміни в свій спосіб життя так, щоб знизити кров′яний тиск природним шляхом.

У той час як ваш лікар може запропонувати лікування це має бути тільки в крайньому випадку, так як ви не хочете, щоб залежати від нього іншу частини вашого життя. Ви можете знизити кров′яний тиск природно, вибравши здоровий спосіб життя.

Джерело: wappblog.com
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1