Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як в Гуляйполі вітали захисників України

6 січня Гуляйпільщина, як і вся Україна, святкувала 25-річчя Збройних Сил нашої держави. І вже традиційно у КСК «Сучасник» відбувся урочистий вечір, присвячений цій даті. У малому залі зібралися колишні військовослужбовці, ветерани АТО, яких земляки зустрічали з гордістю і повагою, гуляйпільські волонтери, тут же – представники районної і міської влади, керівники й колективи організацій міста. Присутніх у залі тепло вітав голова райдержадміністрації Олександр ІЩЕНКО. «Нашою армією сьогодні, - сказав він, зокрема, - ми можемо пишатися, адже всього за два роки, відтоді, як російські найманці окупували Донбас і почали вбивати кращих синів України, вона піднімалася й зростала. І зараз – це вже інша армія, з іншою зброєю й технікою, високопрофесійною розвідкою. На 80 відсотків, за словами Президента України, відбулася також контрактна армія. А це значить, що ми в змозі захистити свою землю, свій народ. Низький уклін усім воїнам, які воювали і зараз воюють у зоні АТО, стійко захищають суверенітет і незалежність Вітчизни. Велика вдячність волонтерам. Хочу побажати всім, найперше, миру і спокою, щоб нарешті припинилася війна, щоб матері не хоронили своїх синів, щоб повернулися з ворожого полону українські бійці. Головне для нас зараз – бути об’єднаними, тоді ми – непереможні. Слава Україні!» - Героям слава! – прозвучало дружно із залу.

Від імені районної ради і депутатського корпусу щиро здоровила всіх зі святом керівник апарату райради Лариса Канцибка. Посадовці вручили почесні нагороди військовослужбовцям, ветеранам АТО і волонтерам, серед яких головна відзнака – орден III ступеня «За заслуги перед Запорізьким краєм» - волонтеру Олександру Синельнику.

Святкову ауру вечора, як завжди, створювали ведучі (Алла Гончаренко й Артем Нижник), а також самодіяльні митці районної сцени.

Автор: Валентина Красовська, більше фото на сайті gylyajpole.city

Як в Гуляйполі вітали захисників України
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1