Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як вчасно і без черги передати показники газового лічильника

До Запорізької обласної державної адміністрації надходять численні звернення споживачів з питань перерахунку суми оплати за газопостачання, а також скарги на неможливість додзвонитися до газового господарства для передачі показників приладу обліку. У зв’язку з цим Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації надає роз’яснення.

Щоб уникнути розбіжностей між розрахунковими показаннями за повний календарний місяць і фактично спожитими кубометрами споживачам необхідно призвичаїтися фіксувати показання лічильників газу на 1-е число місяця наступного за розрахунковим та передавати їх в перші дні місяця (1-3 числа).

Крім цього, з 12 листопада для споживачів газу Запорізької області почав працювати новий он-лайн сервіс «Особистий кабінет». Зареєструвавшись на сайті 104.ua, споживачі газу можуть контролювати свої платежі, передавати показання лічильника, ставити запитання і отримувати на них відповіді, платити за газ он-лайн. Багатофункціональний он-лайн сервіс «Особистий кабінет» не тільки забезпечує комфорт споживачеві, але й робить процес взаємодії з постачальником послуги більш прозорим.

Як вчасно і без черги передати показники газового лічильника


У разі невчасного надходження показань від споживачів фактичні показання вважаються відсутніми і нарахування суми до сплати за спожитий газ здійснюються на основі розрахунку прогнозованого обсягу споживання природного газу за календарний місяць.Розрахунковий обсяг споживання природного разу, зазначений у квитанціях, є рекомендованим до сплати і надається споживачам для спрощення процедури оплати за використаний газ.

У будь-якому випадку, надані споживачами із запізненням показання лічильника будуть враховані в наступному за звітним місяці, а сума до сплати за спожитий природний газ - відкоригована з їх урахуванням.


Управління у справах преси та інформації
Запорізької ОДА0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1