Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як вибрати електровелосипед

Хоча звичайні велосипеди й не можна назвати "морально застарілими", технологічний прогрес добрався й до них. Парки та тротуари заполонили не тільки гіроскутери з електросамокати, але і електровелосипеди! Завдяки своїй зручності і функціоналу в суперництві зі своїми механічними предками вони, безсумнівно, перемагають. Однак від їх різномаїття у покупців розбігаються очі: надто вже багато всього треба врахувати, перш ніж зробити остаточний вибір. Так на що ж звертати увагу при покупці нового електричного залізного коня?


Як вибрати електровелосипед

Звертаємо увагу на розмір залізного коня


Важлива характеристика електровелосипеда - його габарити. Незважаючи на те, що електровелосипед дозволяє насолоджуватися спортивною їздою незалежно від навичок і фізичних даних власника, догляд за ним вимагає певних зусиль: всі моделі відрізняються збільшеною вагою у порівнянні зі звичайними, що часом ускладнює транспортування засобу пересування.


Розташування двигуна та тип посадки


Розташування електродвигуна - спереду або ззаду - значно впливає на тип посадки власника. Класичний варіант, коли корпус людини зміщений до заднього колеса, характерний для простих і зручних конструкцій, в той час як "спортивний" вигляд зі зміщенням корпусу вперед відрізняє потужні швидкісні моделі.


Потужному двигуну - ємну батарею


Двигуни електровелосипедів значно відрізняються за потужністю: самі «слабкі» від 250 до 350 Вт, міцні середнячки - до 500 Вт, а по-справжньому швидкі і драйвові поїздки подарують вам байки з мотором від 750 Вт. Також важливо співвідносити свої бажання з можливостями акумулятора: свинцево-кислотні батареї вже застаріли і не актуальними для використання, тому рекомендується підбирати літій-іонні або літій-залізофосфатні. Вони заряджаються швидше, але якщо перевагою першого типу є довга підтримка заряду, то для другого - це проблема, хоч він і розрахований на їзду при низьких температурах.


Електровелосипед обираемо правильно

А як щодо швидкості


Швидкість - ще одна значуща характеристика електровелосипедів. Важливо чітко розуміти, навіщо купується байк: для поїздок в гори або на природу і підкорення бездоріжжя або для лавіювання між стрункими рядами машин, що стоять в пробці, щоб встигнути до свого офісу рано вранці? Незважаючи на те, що для пересування на такому транспортному засобі права і раєстрація не потрібні, слід пам′ятати про обмеження швидкості в межах міста для велотранспорту - не більше 30 км/год. Але якщо раптом велосипед купується для гонок на широких просторах, то вибір за швидкостями виявляється ширшим: в залежності від потужності двигуна, це 50, 70 і навіть більше км/год.


Вибір відповідної моделі - відповідальне рішення, адже коштують електробайки чимало: від десятків до сотень тисяч гривень. Однак, придбавши такий велосипед, можна забути штовханину в метро в години пік, моторошну втоми після прогулянок по горах і величезні плями поту на одязі, які є постійними супутниками тих, хто крутить звичайні педалі.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1