Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як вибрати рюкзак?

Як вибрати рюкзак?Рюкзак - стильне, практичне і корисне придбання. Він стане прекрасним доповненням до вашого стилю, і незамінним помічником у транспортуванні цінних речей. Головне - зробити правильний вибір.

Розмір

Один з головних критеріїв відбору - габарити рюкзака.
Якщо ви купуєте рюкзак для тренувань, то він повинен бути:
- Міцними;
- Містким;
- Практичним
.

Він повинен бути виготовлений з міцної непрозорої тканини.

Шукайте рюкзаки для походу? Вам потрібні вироби з надійними лямками, застібками і двома-трьома місткими відділеннями, в які ви зможете скласти продукти харчування, туалетні приналежності, ліки та інші атрибути, необхідні для комфортного відпочинку на природі.

Зацікавлені подарувати стильний рюкзак дочки чи сина для школи? Вибирайте рюкзаки середніх розмірів. У них легко помістяться підручники, зошити та канцелярське приладдя, тим паче що у наш час рюкзак можна замовити через Інтернет, завітайте у магазин рюкзаков Киев, на Вас чекає великий вибір кольорів та розмірів.

Колір

При виборі кольору рюкзака, врахуйте:
- Місця, які ви будете відвідувати;
- Як часто ви зможете прати рюкзак;
- Під який одяг ви будете його носити.


Для походів, тренувань у тренажерному залі або виїздів на шашлики підійдуть великі рюкзаки чорного кольору. Вони немаркі. Їх можна прати 1-2 рази на місяць або після кожної вилазки на природу.

З ними відмінно поєднується спортивний одяг і аутфіти в стилі casual.

Окрема ніша на ринку - ділові рюкзаки. Вони виготовлені зі шкіри або шкірозамінника. Вони прекрасно підходять під ділові костюми. У них можна скласти документи, канцелярські предмети, електронні гаджети.

Кількість відділень

Для шкільних рюкзаків достатньо трьох відділень: великого для підручників і зошитів, і двох маленьких - для канцелярського приладдя та електронних гаджетів.

Для похідних рюкзаків оптимальну кількість відділень - 4-5. Тільки так ви зможете розкласти всі необхідні речі, як кажуть, по поличках, і швидко витягти з рюкзака потрібну річ.

Діловий рюкзак з двома відділення - цінний помічник. Вам не доведеться довго шукати потрібні документи, блокноти та електронні гаджети, необхідні для проведення презентацій, переговорів або публічних виступів.

Міцність ручок

При покупці рюкзака обов′язково звертайте увагу на міцність ручок, лямок і інших сполучних елементів. Від цього залежить збереження речей і ваш комфорт - неприємно упустити важливі документи в калюжу або на землю, якщо ручка рюкзака вийшла з ладу.

Вибирайте вироби з надійними і міцними ручками, і неприємності не застануть вас в самий невідповідний момент.

Врахуйте ці рекомендації і ви виберете відмінний рюкзак!
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1