Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як відбувається монтаж камінів

Для опалювання приміщень використовуються каміни. Це пристрої, що складаються з наступних елементів: містини для дров та димаря, через який дим потрапляє назовні. Всі елементи коминку встановлюються поступово.


Як відбувається монтаж камінів


Монтаж камінів складається з наступних робіт: установки бовдура, містини, конвекційної камери, облицювання або порталу із мрамору. При установці бовдура важливо, щоб несуча стіна та фундамент, на які буде припадати основна вага конструкції, мали достатню міцність та надійність. Також потрібно звернути увагу на відповідність системи, по якій рухатиметься дим, та обладнання обігріву. В випадках неправильного поєднання можливі пошкодження, погана тепловіддача або димовідвід.


Кожен вид робіт включає в себе декілька операцій. Монтаж містини складається з наступних дій:


 • установка в проектне положення;
 • виготовлення металічної підставки/подіуму з цегли або бетону;
 • з’єднання з бовдуром, трубами та відводами.

Монтаж бовдура здійснюється таким шляхом:


 • збірка елементів бовдура, їх фіксація;
 • пристрій пожежних оброблень;
 • установка покрівельного проходу або пристрою приєднання до прямокутних труб;
 • утеплення та облицювання бовдура над дахом;
 • установка навісних елементів та елементів для гасіння іскри.

Головне, чого повинні дотримуватися майстри при установці камінів – правила пожежної безпеки. Навіть невелика помилка може коштувати великих втрат. Всі стандарти та вимоги щодо мінімальних відстаней, які вказані виробником димохідних систем, повинні строго та беззастережно виконуватись. Таким чином, клієнт, збереже довгу та продуктивну роботу всієї опалювальної системи. Бовдури «Шидель» використовуються тільки для жилих приміщень, бо він монтується з відступом від стіни 5 см, а для бань та саун, де дуже велика температура обігріву, застосовується відступ від стіни більше 10 см.


Для монтажу порталу або облицювання збираються необхідні деталі та виконується ізоляція внутрішньої частини облицювання та дерев’яних полиць.


Індивідуальні каміни


Індивідуальні каміни складаються з металічного каркасу, обшитого ГВЛ або гіпсокартоном, тому їх установка включає:


 • монтаж несучого каркасу;
 • обшивку каркасного елемента листами ГВЛ в 2 шари;
 • фінішне оздоблення каміна.

Всі каміни мають різну будову, тому для їх монтажу потрібні різні технології та матеріали, а також різні види робіт. На конструктивні особливості камінів впливають такі чинники:


 • з якого матеріалу збудований будинок;
 • його розміщення та інші фактори.

Розрахунки монтажу камінів с обладнанням та матеріалами здійснюються спеціалістами магазину по ескізу клієнта. За необхідності виконуються проектні роботи. Монтаж каміну включає в себе такі види робіт, як захист конструкцій від високої температури, навички по установці несучих каркасів, укладання плитки та нанесення штукатурки, зварювальні роботи та роботи з каменем. Якісний та кваліфікаційний монтаж каміна виконують тільки люди з досвідом роботи в цій сфері.


При установці камінів необхідні теоретичні знання по пожежній безпеці та навички роботи з різним камінним обладнанням та природнім каменем.


Куди звернутися за допомогою по монтажу камінів


Інтернет-магазин опалювального обладнання Warmhouse пропонує широкий асортимент камінів та послуги з їх монтажу. Прилади магазину виготовляються з урахуванням всіх вимог та пожежних норм, тому їх повинні виготовляти професіонали. Над розробкою камінів трудяться інженери-проектувальники вузького профілю, монтажники та майстри з каменю. Всі робітники виконують найважчі закази клієнтів та проекти в оговорені строки.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1