Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як впоратися з тарганами

Як впоратися з тарганамиПрийнято вважати, що таргани селяться тільки в тих будинках, де мешканці зі зневагою ставляться з чистоті власного житла. Частка істини в цьому твердженні є, але в той же час, скаржаться на небажаних «сусідів» і охайні господарі. Що ж може спонукати тарганів селитися в новому будинку, і як позбутися від них раз і назавжди?


Причини появи тарганів


Тарган буде жити і активно розмножуватися тільки там, де для цього є всі умови. Тобто, наявна достатня кількість їжі, волога і місця схову. Якщо ви помітили не просто пробігаючого «вусатого» сусіда, а дізналися про постійне місце проживання тарганів у своїй квартирі, рекомендуємо дізнатися причини їх заселення і вжити превентивних заходів.


1. Антисанітарія. В першу чергу мова йде про кухню, де можуть спостерігатися у відкритому доступі продукти харчування і залишки обідів, крихти, давно не винесений сміття. Це ж відноситься і до інших житлових приміщень, де домочадці приймають їжу або перекушують.


2. Щілини і тріщини. Якщо у вашій квартирі в стінах, підлогах, стелі є тріщини, ризикуєте отримати в співжиття колонію тарганів. У пошуках пиши і сприятливих умов вони можуть перебратися від сусіда до вас через такі потаємні стежинки. Та ж ситуація з вентиляційною шахтою.


3. Вологі місця. Таргани із задоволенням селяться там, де спостерігається навіть невелика протікання водопровідних або каналізаційних труб, їсти сирі кути і протікає дах.


4. Переїзд в кишені. Заповзятливі комахи переселяються на нове місце проживання за допомогою переїзду в кишені, в складках одягу або сумці людини-носія, який прийшов до вас в гості з дому, де мешкають таргани.


Розглянемо три найпопулярніші способи позбавлення від комах-паразитів в будинку.


1. Еко пастки. Продаються вже в готовому вигляді або можна змайструвати самому. Принцип дії - є вхід, але немає виходу. Зранку господареві залишається просто знищити комах, які попались у пастку.


2. Хімія. Ви також можете засіб від тарганів купити і за дві секунди їх знищити. Але не забувайте про правила експлуатації і власної безпеки. Тримайте засіб подалі від дітей і домашніх тварин.


3. Принади. Якщо в квартирі є діти або вихованці, рекомендуємо купити засіб від тарганів на основі борної кислоти. Вона безпечна для інших мешканців будинку, але згубна для тарганів.


І не забувайте про підтримку чистоти у власному будинку. Регулярна прибирання, зберігання їжі в спеціальних контейнерах, миття посуду - це повинно дійти до автоматизму. Постарайтеся закрити всі щілини в стінах і підлозі, а на вентиляційний отвір повісьте грати.Таким чином ви уникнете поселення і розмноження шкідників. Високоякісні засоби від тарганів Ви зможете придбати тут.


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.