Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як заощадити на опаленні будинку. Основні поради

Як заощадити на опаленні будинку. Основні порадиЯк заощадити на опаленні будинку? Розглянемо кілька простих порад, які допоможуть економити зимою.
З настанням холодів однією з найбільших статей витрат для будь-якої сім′ї є опалення будинку. З огляду на щорічне зростання вартості комунальних послуг, багато людей мимоволі замислюються про альтернативні можливості утеплення і зниження витрат на комуналку. Саме тому ми пропонуємо вам кілька простих способів, які допоможуть заощадити на опаленні будинку.

Корисні поради


Щоб знизити витрати на опалення, не потрібно купувати дороге обладнання або йти лаятися з комунальниками. Достатньо дотримуватися кількох простих порад.

Утеплення будинку

Утеплення будинку є головним і найбільш популярним способом економії на опаленні. Використовуючи якісні теплоізоляційні матеріали для комплексної ізоляції, можна знизити витрати тепла вдвічі, а загальне енергоспоживання — на 25%.

Тепловий насос

Такий агрегат отримує до 75% енергії, яка потрібна для обігріву будинку, з природних ресурсів. Він використовує тепло низької температури підземного джерела, віддаючи його опалювальній системі самого приміщення. У якості джерела виступає грунт або підземні води. Їхня температура не повинна опускатися нижче 1 °С. В іншому випадку тепловий насос не отримуватиме необхідної теплової енергії для обігріву будинку.

Увага до дрібниць

Усуньте щілини по периметру вікон, дверей та у стельовому перекритті. Якщо у вас старі віконні рами, заклейте їх отвори теплоізоляційною стрічкою. Також заощадити на опаленні допоможе утеплення горищного перекриття.
Не зайвим буде наклеїти тепловідбиваючу плівку на вікна з внутрішньої сторони. Її покриття має кілька шарів, що забезпечує пропускання 80% видимого світла і відбиття теплової енергії всередині приміщення до 90%.

Зниження температури

Нерідко у будинках встановлюється надмірно висока температура. У більшості випадків це значення можна комфортно знизити на 1-2 градуси і встановити, наприклад, 23 °С замість 25 °С. Комфортною для людини вважається температура до 21 °С.
Знизивши температуру на 1-2 градуси ви зможете економити до 10% вартості опалення.

Налаштування котла опалення


Якщо потужність котла надто висока для потреб приміщення, то досягти економії все ще можна. Для цього потрібно правильно його налаштувати:

  • програмно встановіть максимально можливий час між пусками котла, якщо він підтримує таку можливість;

  • рекомендується знизити максимальну потужність котла на опалення до 30% (близько 12 кВт);

  • якщо площа вашого приміщення менше 100 м2 доцільно встановити кімнатний термостат. Він дозволить виставити потрібну температуру, не перегріваючи приміщення;

  • за площі понад 100 м2 можна встановити вуличний датчик — у разі потепління на вулиці і відсутності мешканців у будинку, він автоматично знизить температуру в приміщенні.


За одночасної установки датчиків усередині і зовні приміщення можна домогтися сумарною економії на опаленні до 20%.
Виконання декількох і навіть одного із зазначених нами пунктів дозволить заощадити на опаленні будинку і захистить ваш гаманець від величезних рахунків за комунальні послуги.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1