Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як змінилися умови кредитування в банках на період карантину

Карантинні заходи болюче вдарили по фінансам українців, оскільки абсолютна більшість населення не має заощаджень, на які можна було б спокійно жити кілька місяців. Додатково погіршує ситуацію зростаючий рівень безробіття. За поточних обставин на перше місце для багатьох громадян вийшла проблема кредитів. Експерти компанії «Швидко Займ» розібралися з найпопулярнішими питаннями українців.


Як змінилися умови кредитування в банках на період карантину


Кредитні канікули: що це означає?


У середині березня Кабмін ухвалив проект про підтримку позичальників, які опинилися у скрутному становищі через карантин. Закон передбачає кредитні канікули для фізичних та юридичних осіб, але далеко не всі розуміють, що це означає.


Як змінилися умови кредитування в банках на період карантину


Ось ключові пункти урядового рішення:


  • за прострочку чергового платежу/платежів не каратимуть пенями та штрафами;

  • нарахування відсотків за базовою ставкою буде продовжуватися;

  • фінансові установи зберігають право фіксувати суму та самий факт прострочки, що здатно серйозно зіпсувати індивідуальну кредитну історію;

  • кожен черговий платіж, який було пропущено, подовжить строк погашення боргу.


Таким чином, поступово виплачувати позику все одно доведеться і зараз, і після карантину. Постанова уряду однаково стосується банків та МФО. Хоча законопроект дозволяє пересічним громадянам зекономити гроші, зловживання цими послабленнями обов′язково відіб′ється на фінансовій репутації клієнта.


Чи варто зараз оформлювати позику?


Підчас карантину, як і у будь-який інший час, експерти радять зважено підходити до оформлення кредитів. Варто заздалегідь продумати шляхи погашення боргу, врахувати можливу втрату стабільної роботи. Водночас карантин пов′язаний не тільки з фінансовими труднощами, а й з ризиком для життя. Тому у разі виникнення нагальної потреби у грошах, краще взяти кредит, аніж залишитися без їжі чи ліків.


Як змінилися умови кредитування в банках на період карантину


Враховуйте, що в період пандемії банки особливо прискіпливо ставляться до розгляду заяв на позики – відсоток відмов збільшився. Через це у більшості випадків є сенс звернутися до МФО: на схвалення кредиту потрібно лише кілька годин, гроші видаються навіть онлайн, щоб зекономити час та попередити розповсюдження вірусу, а вимоги до документів клієнта мінімальні.


Стаття створена за підтримки сервісу мікрокредитування «Швидко Займ». Ми дбаємо про вашу фінансову стабільність у будь-якій ситуації. Отримуйте гроші онлайн без довідки з роботи та з будь-якою кредитною історією!


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1