Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як змінювалися ціни на квартири в новобудовах Києва в першому півріччі 2017

Як змінювалися ціни на квартири в новобудовах Києва в першому півріччі 2017


Ціни в I півріччі 2017 року продемонстрували нерівномірну позитивну динаміку у всіх класах, за винятком житла комфорт-класу, ціни на яке продовжують знижуватися і чинять негативний вплив на середньозважену ціну в загальному по ринку, знизилася 4,6%.

Середньозважена вартість новобудови Київської області квадратного метра в комплексах економ класу за півроку залишилася практично без змін і склала 17 082 грн./кв.м.

"Подібна стабільність пояснюється як недоцільністю підвищення цін через високий рівень конкуренції, так і балансом між зростаючими цінами в уже споруджуваних комплексах і більш низькою вартістю квадратного метра в нових комплексах, що вийшли в продаж в 2017 році", - повідомиляють аналітики компанії CDS.

Основною причиною зменшення цін в комплексах комфорт класу є, перш за все, багато нових об’єктів, що позиціонуються в даному класі. Другим значимим фактором є те, що більша половина цих комплексів не відповідає заявленому класу і не витримує цінової конкуренції з боку комплексів економ-класу.

Комплекси бізнес-класу за останні півроку продемонстрували найбільше зростання на ринку первинної житлової нерухомості. Нова пропозиція в даному класі дуже обмежено, а в старих комплексах в середньому продано понад 2/3 квартир, відповідно, середньозважена вартість квадратного метра на квартири бізнес-класу зросла на сім відсотків до 38 811 грн./кв.м.

Найбільш впливовим по зростанню цін в I півріччі 2017 року стало Печерський район, пропозиція в якому представлено, в основному, комплексами бізнес- і преміум-класів. Відносно маленький приріст пропозиції, поетапне вимивання найменш дорогих квартир і багато комплексів на заключній стадії продажів, привели до рекордного в даному півріччі зростання вартості квадратного метра.

Значне зростання цін також помічений в Дарницькому районі, вартість квадратного метра в якому виросла на чотирнадцять відсотків з початку року. Аналогічне зростання продемонстрували ціни в Голосіївському районі.

Найбільше зниження цін зафіксовано в Подільському районі, вартість квадратного метра тут знизилася на тринадцять відсотків у порівнянні з початком року. Також на дев’ять відсотків знизилися ціни в Дніпровському районі в зв’язку з виходом в продажу 1,7 тис. Квартир в нових чергах комплексів комфорт-класу з цінами нижче ринкових.

Поступове зростання цін на житло в Оболонському районі за рахунок завершення продажів в декількох комплексах економ- і комфорт-класів і старт продажів в комплексах бізнес-класу вивели цей район на 3-е місце за рівнем середньозваженої вартості квадратного метра.

0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.