Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Як зустрічали Новий рік в Темирівському старостинському окрузі

27-28 грудня в Темирівській ЗОШ відбулися новорічні свята для учнів 1-11 класів. В.о.старости Ірина Денисенко та отець Міхаіл привітали присутніх зі святами, а найкращим учням за результатами першого півріччя вручену грошову премію від директора ПСП «Мир» Олександра Чуба.

Учасникам та переможцям конкурсу на кращу новорічну іграшку для міської ялинки вручено подарунки від міського голови Сергія Ярмака.

За підготовку свята подяка директору школи Морозову М.О., заступникам, класним керівникам.

28 січня у філіі Темирівського сільського Будинку культури відбулося Новорічне свято для дітей, на якому були присутні і вихованці дошкільного закладу «Струмочок», учні 1-6 класів. Із казковими персонажами дітлахи грали в ігри, водили хоровод, танцювали, розповідали вірші. Від Діда Мороза та Снігуроньки отримали солодкі подарунки.

30 січня у СБК відбулася новорічно-розважальна програма для молоді «Січнева ніч». За участь у конкурсах усі учасники отримали призи та гарний настрій.

Як зустрічали Новий рік в Темирівському старостинському окрузіЯк зустрічали Новий рік в Темирівському старостинському окрузіЯк зустрічали Новий рік в Темирівському старостинському окрузіЯк зустрічали Новий рік в Темирівському старостинському окрузіЯк зустрічали Новий рік в Темирівському старостинському окрузіЯк зустрічали Новий рік в Темирівському старостинському окрузі
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1