Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Японці випустили робокостюм на штучних м′язах

Японці випустили робокостюм на штучних м′язахЗ метою застереження і зменшення травм на виробництві компанія з Японії Innophys випустила компактний робокостюм з вантажопідйомністю до 30 кілограмів. Роботизований костюм був вперше показаний на виставці International Robot Exhibition в Токіо.

Костюм розроблений для людей, зайнятих у сільському господарстві, промисловості та сфері послуг, таких як, наприклад, догляд за літніми людьми. Як повідомляється, пристосування буде особливо корисно там, де доводиться регулярно переносити тяжкі речі

Японська система охорони здоров′я є однією з найрозвиненіших у світі. Літнім людям в державі приділяється чимало уваги, фізичної допомоги. Медичний весь персонал щохвилини супроводжує старих людей, допомагаючи їм безпечно пересуватися і комфортно користуватися предметами побуту.

Тому як в Японії проживає чимало старих людей (13 відсотків населення мають вік 75 років і вище), потреба в фізично стійких і здорових тут істотно вище, ніж в інших розвинених країнах світу. Екзоскелет покликаний допомогти задовольнити цю потребу.

Як інформує International Business Times, система Innophys складається з гідравлічних штучних м′язів, які укладені в алюмінієвий корпус у вигляді рюкзака. Костюм кріпиться до тіла і повторює його рухи.

Зараз компанія пропонує дві версії пристосування. Перша важить 5,5 кілограма і може піднімати до 30 кг. Полегшена 4,2-кілограмова версія розрахована на навантаження до 22 кг. Вартість костюма становить 4970 доларів. При бажанні його можна орендувати.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1