Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Ярмарок вакансій для Гуляйпільського райвійськкомату

Ярмарок вакансій для Гуляйпільського райвійськкомату18 липня 2018 року в Гуляйпільській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для Гуляйпільського райвійськкомату, на якій були запрошені особи, які зацікавились контрактною службою. Під час заходу особам було надано інформацію щодо проходження військової службу за контрактом. Були обговорені такі теми:

основні вимоги під час відбору військовослужбовця;
терміни військової служби за контрактом;
особливості контрактної військової служби для жінок;
п’ять кроків до контрактника;
пільги для військовослужбовців-контрактників, а саме: грошове забезпечення, отримання житла за рахунок держави та інші привілеї.

Крім того було надано інформацію про послуги служби зайнятості щодо військовослужбовців, було надано роз’яснення тенденцій сучасного ринку праці, методи та шляхи пошуку роботи, умови отримання допомоги по безробіттю.

Бесіда пройшла продуктивно, емоційно: безробітні активно обговорювали питання отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, питання можливості скористуватись курортно-санаторним лікуванням, стан ринку праці на Гуляйпільщині, можливість працевлаштування за контрактом на військовій службі, особливості впливу перебування в зоні бойових дій та адаптацію бійців в мирному середовищі, ділились своїми проблемами.

Гуляйпільський районний центр зайнятості
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1