Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Єдиний спосіб зробити видатну роботу – щиро любити те, що робиш…

Єдиний спосіб зробити видатну роботу – щиро любити те, що робиш…27 березня 2019 року відбувся І етап фестивалю фахової майстерності «Світ дошкілля» (Методист року-2019) в комунальному закладі «Заклад дошкільної освіти ясла-садок «Веселка» Гуляйпільської міської ради (директор – Товстик С.А.) з метою підвищення престижу професії, вмотивованості професійного розвитку педагогів закладів дошкільної освіти, виявлення кращих педагогів, узагальнення і розповсюдження їх досвіду, стимулювання творчого потенціалу, забезпечення незалежної експертної оцінки діяльності педагога, формування позитивної суспільної думки.

У Фестивалі взяли участь музичні керівники: Лопатіна І.В. (ЗДО «Веселка») та Серьогіна І.М. (ЗДО «Джерельце»), яким внаслідок атестації 22.03.2019 присвоєно педагогічне звання «вихователь-методист».

Ведуча Фестивалю – Головіна Л.В. (вихователь ЗДО «Веселка») оголосила номінації, за якими змагалися конкурсантки, а саме: «Візитка», «Презентація досвіду», «Постер». «Відеоматеріали» та «Майстер-клас».

За рішенням членів журі І місце здобула Серьогіна І.В., її матеріали будуть надіслані до КЗ «ЗОІППО» ЗОР для участі в обласному етапі. Голова журі – Самохліб Інна В`ячеславівна (завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради) оголосила переможців І етапу фестивалю, вручила грамоти, квіти і подякувала конкурсанткам за творчий підхід до справи та професіоналізм.

Відділ освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1