Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Європарламент засудив дії Росії в Азовському морі та закликав готуватися до санкцій

Європарламент засудив дії Росії в Азовському морі та закликав готуватися до санкцій Європарламент ухвалив резолюцію із засудженням дій Росії в Азовському морі, які порушують міжнародне морське право

Про це сказано в резолюції Європарламенту, прийнятій в четвер, 25 жовтня.

У документі засуджуються "надмірні" блокування і інспекції Росією комерційних суден. До відкриття Керченського моста з РФ в анексуваний нею Крим перевірки проводилися лише вибірково і не порушували вільного руху кораблів і вантажів.

Європарламент визнав право РФ проводити перевірки, але висловив переконання, що цим правом "не повинні зловживати або застосовувати його з політичних міркувань".

Замість цього Єврокомісії варто було б оцінити економічні збитки, завдані цією "де-факто блокадою" і допомогти економічному розвитку Маріуполя і Бердянська.

Також Європарламент "серйозно стурбований продовженням мілітаризації Азовського моря і регіону Чорного моря, особливо незаконно анексованого і окупованого Кримського півострова". З прикладів називається розміщення Росією зенітних ракетних систем С-400 в Криму і перекидання в Азовське море військових кораблів і патрульних катерів з Каспію.

espreso.tv
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1