Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Юрій Буца: "Інвестиції краще ідуть в регіони, де розвинена інфраструктура"

Юрій Буца: "Інвестиції краще ідуть в регіони, де розвинена інфраструктура"Базовий рівень нестабільності в економіці пройшли, є економічне зростання. В даний момент головне - залучити інвестиції в Україну. Як внутрішні, так і зовнішні. Про це розповів заступник міністра фінансів Юрій Буца.

"Бачимо зростання прямих інвестицій, це можна простежити за відкриттям заводів автокомплектуючих. Виробництво автомобілів перемістилося в Східну Європу. Білше компаній інвестують у виробництво автомобільних компонентів в Західній Україні, де є хороша транспортна інфраструктура і дешева робоча сила. Інвестиції краще йдуть в регіони, де розвинена інфраструктура. У Львівській області капітально відремонтовано трасу Київ-Чоп. І уздовж неї відкриваються нові підприємства", - говорить Юрій Буца.

Для інвестора важлива першокласна робоча сила, наявність хорошої логістики і можливість експортувати.

"У минулому році у Львові відкрився завод "Фуджікура". Компанія "Леоні" анонсувала відкриття заводу в Коломиї. Відносно від державних інвестицій, ми підписали в грудні великий кредит з Європейським інвестиційним банком на модернізацію залізниці автодороги на півдні України. Знову ж таки з цим банком ми підписала проект на термомодернізацію університетів", - додав заступник міністра фінансів.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1