Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Ювілейний вечір «З піснею в житті і на сцені»

Є на Гуляйпільщині велика й дружна сім`я - хор «Ветеран» районного будинку культури (керівник В.Кобзей). У 2013 році до цього колективу прийшов надзвичайно обдарований талантом чоловік - Григорій Гаврилович Черкунов, який вмить завоював повагу і нині користується заслуженим авторитетом учасників хору, бо є справжнім самородком. Свій 70 річний ювілей Григорій Гаврилович вирішив уквітчати піснями і вкотре подарувати свою творчість гуляйпільцям.

10 квітня 2016 року в малому залі КСК «Сучасник» відбувся ювілейний вечір «З піснею в житті і на сцені», присвячений 50-річчю його творчої діяльності та 70- річчю від дня народження.

У далеких 60-70 роках Григорій Черкунов відіграв 418 весіль, 236 проводів до армії та нечисленну кількість днів народження і до цього часу стверджує: «Де гармошка й пісня - там завжди весело!».

В концертній програмі звучали романси, відомі українські та російські пісні. Святковий концерт складався з музичних привітань ювіляру від фольклорного ансамблю «Співучі голоси» села Дорожнянка (керівник Л.Гура), завідуючої філіалу Долинського сільського будинку культури Ганни Шарової та учасниці художньої самодіяльності цього ж закладу Ери Бутенко, інструментального ретро-дуету «Клавір» (керівник О.Онищенко), учасників хору «Ветеран» та його керівника Володимира Кобзея.

Дирекція КЗ «Централізована клубна система» Гуляйпільської районної ради нагородила Григорія Черкунова грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток культури.

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Ювілейний вечір «З піснею в житті і на сцені»Ювілейний вечір «З піснею в житті і на сцені»Ювілейний вечір «З піснею в житті і на сцені»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1