Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

З 1 грудня Россільгоспнагляд заборонив постачання м′яса птиці одного з підприємств Туреччини.

З 1 грудня Россільгоспнагляд заборонив постачання м′яса птиці одного з підприємств Туреччини.Прем′єр-міністр Росії Дмитро Медведєв у середу, 25 листопада, коментуючи збиття російського винищувача Су-24, пригрозив турецьким компаніям втратою позицій на російському ринку. Про це повідомляє інформагентство "Інтерфакс".

За словами російського прем′єра, підірвано довгі добросусідські відносини між Росією і Туреччиною, зокрема в економіці та гуманітарній сфері. "Цю шкоду буде важко надолужити, наслідком може стати відмова від цілого ряду важливих спільних проектів і втрата турецькими компаніями своїх позицій на російському ринку", - заявив Медведєв.

Росія знайшла лістерії в м′ясі з Туреччини

Водночас Россільгоспнагляд з 1 грудня заборонив постачання м′яса птиці з одного з підприємств Туреччини. Як повідомляє агентство з посиланням на дані відомства, обмеження накладені на продукцію компанії Standart Gida Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi. Причиною цього стало виявлення у м′ясі птиці лістерій.

На даний момент право на постачання м′яса птиці в РФ мають 16 підприємств Туреччини, але на шість із них накладено заборону через порушення ветеринарних вимог.

www.dw.com


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1