Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

З Днем десантно-штурмових військ!

З Днем десантно-штурмових військ!


«Героїзм та славетні подвиги підрозділів Десантно-штурмових військ стали невід’ємною частиною новітньої історії України» — Степан Полторак

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак привітав воїнів-десантників з Днем десантно-штурмових військ Збройних Сил України:

«Щиро вітаю Вас з професійним святом! Дуже знаковим є те, що тепер ми відзначаємо День десантно-штурмових військ 21 листопада — у день святого Архистратига Михаїла, якого у багатьох країнах десантники вважають його своїм заступником.

Героїзм та славетні подвиги підрозділів Десантно-штурмових військ стали невід’ємною частиною новітньої історії України, а гасло „Ніхто, крім нас!“ є для української „крилатої піхоти“ орієнтиром у справі захисту рідної землі, відновлення її територіальної цілісності та суверенітету.

Вдячний героям-десантникам за те, що Ви завжди там, де найскладніше, на передніх рубежах. Завдяки Вашій професійній майстерності, самовідданості та готовності до самопожертви ми беззаперечно здобудемо перемогу над ворогом.

Бажаю невичерпного здоров’я, наснаги, витримки, сили волі, добробуту та миру Вам та Вашим рідним!» — зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1