Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

З турніру по більярду гуляйпільці повернулись з перемогою та грамотою найкращому гравцю

З турніру по більярду гуляйпільці повернулись з перемогою та грамотою найкращому гравцю


Гуляйпільці привезли перемогу з регіонального турніру по більярду, який відбувся 12 січня у Пологах. Турнір у пам′ять начальника станції Пологи Євгена Чистова 12 років проводить його син Валентинин Чистов.

Вже другий рік поспіль у регіональному турнірі бере участь гуляйпільська команда у складі Івана Отрішка та Олексія Козака. Обидва працюють черговими залізничної станції Гуляйполе та мають однакове хобі — більярд. І другий рік поспіль гуляйпільці привозять перемогу з турніру у вигляді перехідного кубку. На ньому виграювані записи про всі проведені турніри та їх переможців. Під час гри Іван Отрішко забив 5 шарів з одного удару та повіз додому грамоту як кращий гравець турніру.

Усього за призове місце боролись чотири команди, які складались з двох людей. Окрім Гуляйполя були гравці з Поліг, Челюскіна та Комиш-Зорі. Головним суддею виступив пологівець Володимир Бойко.

Турнір пройшов у кафе «Сакура», а нагородження відбулось у клубі «Додо». Іван Отрішко розповів, що враження від заходу лише позитивні. Сподобались і атмосфера, і організація турніру, і прийом, який влаштували гравцям. Гуляйполець додав, що захоплюється більярдом ще з дитинства. Грати його навчив прадідусь, також Іван Отрішко. Був час, відточував своє вміння у грі під час навчання у Діпрі, також у Гуляйполі. Тільки зараз у місті фактично немає де грати. Усі більярдні, які були, зачинились. Та зауважив, якщо навчився грати, то це вміння нікуди не дінеться.

Іван Отрішко разом з Олексієм Козаком планують поїздку на обласний турнір з більярду, який відбудеться у Запоріжжі 26 січня та збере близько 20 команд.

Автор: Лілія Біла

Інформація з сайту Гуляйполе.City
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1