Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

За 1000 грн житель Запоріжжя хотів «поставити» півсотні питань ватажкові «ДНР» Захарченко - ВІДЕО

За 1000 грн житель Запоріжжя хотів «поставити» півсотні питань ватажкові «ДНР» Захарченко - ВІДЕОСпівробітники СБУ затримали жителя Запоріжжя, який у соціальних мережах закликав підтримати «ДНР» і вів активну антиукраїнську пропаганду.

Як повідомили в прес-службі відомства, на затриманого запорожця були «покладені обов’язки» - піарити в соцмережах так звану «ДНР» і закликати до зміни конституційного ладу України.

- За завданням кураторів з терористичної організації «ДНР» він за гроші розміщував в соціальних мережах матеріали із закликами до насильницької зміни конституційного ладу України, громадянської непокори чинній владі і іншу інформацію з метою дестабілізації суспільно-політичної обстановки в регіоні, - кажуть в СБУ.

В СБУ зазначають, що затриманий запорожець готував питання для ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченко нібито від імені жителів міста, різного віку і соціального статусу.

- Я активний користувач соціальних мереж. Підписано на багато груп антиМайдан, «ДНР». Кілька днів тому мені написала раніше мені не знайома людина, яка представилася співробітником Міністерства інформації ДНР. Він попросив написати 50 питань від імені жителів Запоріжжя для телемосту з Захарченко. За 1000 грн. Мені було обіцяно, що мене ніхто не впізнає і їх сайт захищений, - сказав затриманий.

В ході проведення обшуку правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, в якій були виявлені докази антиукраїнської діяльності.

Тривають оперативно-слідчі дії.

1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1