Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

За ходом виборів у Запорізькій області буде спостерігати місія ОБСЄ

За ходом виборів у Запорізькій області буде спостерігати місія ОБСЄМісія зі спостереження за президентськими виборами, що відбудуться 31 березня в Україні, відвідала Запоріжжя. Робочу зустріч з її представниками провела керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

У Запорізькій області буде працювати дві команди спостерігачів від місії ОБСЄ, які почнуть роботу за кілька днів до виборів. Місія здійснюватиме обзор всього виборчого процесу з точки зору його відповідності зобов’язанням ОБСЄ. Спостерігачі проаналізують законодавчу базу та її виконання, роботу органів, відповідальних за управління виборчим процесом, заходи у рамках передвиборчої агітації та вирішення можливих виборчих спорів.

Як повідомила Зінаїда Бойко, на території Запорізької області утворено дев’ять одномандатних виборчих округів – із 74-го по 82-ий. Загалом в області є 1122 виборчих дільниці, утворених на постійній основі. В їх числі 1057 звичайних та 65 спеціальних. На сьогодні у Запорізькій області органами ведення Державного реєстру виборців зареєстровано 1 356 987 виборців, у тому числі 1,2% виборців, які не здатні самостійно пересуватися.

Безпосередньо в день голосування буде забезпечено контроль за всіма системами життєзабезпечення територій: електро-, водо-, теплопостачання, зв′язок, транспорт повинні функціонувати без збоїв. Служби, що забезпечують роботу цих систем, будуть працювати в режимі повної готовності усунути всі можливі нештатні ситуації. Влада на місцях також відповідальна за своєчасне відкриття виборчих дільниць, громадську безпеку та порядок, охорону виборчих дільниць, безпечну доставку виборчих бюлетенів до окружних виборчих комісій тощо.

Спостерігачів місії ОБСЄ також поінформували про готовність Запорізької області до проведення президентських виборів. Тож місія ОБСЄ готова розпочати свою роботу на території регіону.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1