Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

За порівняння Путіна з Гітлером росіянин отримав три роки колонії

За порівняння Путіна з Гітлером росіянин отримав три роки колоніїМіський суд Набережних Човнів у вівторок засудив активіста Рафіса Кашапова до трьох років колонії загального режиму за кілька постів у соціальній мережі "ВКонтакте".

Після відбуття основного покарання засудженому заборонено користуватися соціальними мережами протягом двох років, передає Бі-бі-сі.

Кашапов визнаний винним за статтями про порушення ненависті і ворожнечі (ст. 282 кримінального кодексу) та про здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності РФ (стаття 280.1), йдеться у заяві прокуратури Татарстану.

Як повідомляється, в 2014 році активіст розмістив на своїй сторінці тексти на політичні теми, в яких описував проросійську адміністрацію анексованого півострова Крим як "окупантів" і порівнював Володимира Путіна з Адольфом Гітлером. Також до матеріалів справи потрапив "демотиватор" з різкою критикою російської зовнішньої політики.

Як пише сам Кашапов на своїй сторінці, призначена судом експертиза виявила в текстах ознаки "психологічні ознаки інформації, спрямованої на порушення ворожнечі щодо представників категорії "Вона/Агресор" ("нова невизнана влада півострова", "російські карателі", "Володимир Путін", "Росія", "росіяни"), виділеної за змішаною ознакою".


На думку правозахисників з інформаційно-аналітичного центру "Сова", вирок Кашапову неправомірний. "В інкримінованих Кашапову матеріалах немає жодних ознак збудження ненависті на національному ґрунті. Не знайшли ми в них і закликів до військових дій", - йдеться у заяві центру.

На думку експертів центру, тексти, опубліковані Кашаповим, містять лише критику дій російської влади, яка не може розглядатися як достатня підстава для порушення справи за цими статтями.

Правозахисний центр "Меморіал" вважає Кашапова політв′язнем.

Текст з УНІАН: http://www.unian.ua/world/1124482-za-porivnyannya-putina-z-gitlerom-rosiyanin-otrimav-tri-roki-koloniji.html
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 225  svetaohota  29 вересня 2015, 05:54цитувати виділене
І сидітиме. Бо свобода слова і влада народу. Скоро і в нас таке буде. Чекайте.
 0  або