Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Заклад "Престиж" став учасником проєкту DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу

Заклад "Престиж" став учасником проєкту DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгуКомунальний заклад "Опорний заклад загальної середньої освіти "Престиж" Гуляйпільської міської ради став учасником проєкту DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу.

Експерти проєкту спільно з Міністерством освіти і науки розробили низку навчальних матеріалів, методичних рекомендацій та сценаріїв для проведення уроків. Основа тижня – це дві документальні стрічки: для учнів 8–11 класів пропонується фільм «Булер» американського режисера Лі Гірша, а для учнів 5–7 класів – «Джованні та балет на воді» режисерки з Нідерландів Астрід Буссінк.

Обидві стрічки розповідають про дітей, які потрапляють так чи інакше у ситуації цькування, нерозуміння, несприйняття їх іншими дітьми. Таким чином, ми сподіваємося, що діти, які їх дивитимуться, зможуть відчути ці емоції через історії інших людей і самі в такі історії не потраплять. Педагоги нашого закладу будуть використовувати у своїй роботі матеріали, надані організаторами проєкту, розповідатимуть про те, що таке булінг, як його розпізнати та як йому протидіяти у будь-якій ролі – і постраждалого, і свідка, а також про те, що з булером також потрібно розмовляти, і що таким дітям також потрібна допомога.

Проведення шкільного DOCU/ТИЖНЯ допоможе дітям дізнатися більше про форми, прояви, причини та наслідки булінгу;
сформувати нетерпиме ставлення до насильницьких моделей поведінки, усвідомити булінг як приниження гідності людини.

І залучити всіх учасників освітнього процесу, включно з батьками, до активного сприяння запобіганню булінгу, а освітянам набути нового досвіду використання документальних фільмів як інструментів привернення уваги, занурення в тему та розвитку емпатії.

Джерело
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1