Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Замість полів з соняшником…

Замість полів з соняшником…Кар’єр у нашому місті! Вважаєш, а чому б і ні, а як же, робочі місця…

-Цим ти обгрунтовуєш своє “за”. Ти вже напевно знаєш де він буде… прямо біля с.Залізничне… за 7 км від твого будинку… Нормально? Ти напевно хочеш побачити який він, будь ласка, дві величезні діромахи в землі, загальною площею майже з твоє Гуляйполе…замість полів з соняшником…

Чи ти живеш у своєму будинку чи квартирі, та тобі байдужі навколишні пейзажі. Добре. Тоді скажу інакше. Ти хочеш,буквально через рік, два перейти повністю на куповану воду, яку завозитимуть під твій будинок по годинам. А з крану буде бігти технічна вода, щоб помити поли. Чи можливо хочеш щоб твоя щойно відремонтована квартира чи будинок пішли тріщинами??? Ти не думай що твій будинок міцніший за інші. Такий самий цегляний і на тій же землі. Чи може тобі подобаються завезені з Єгипту картопля з огірками, тому як наші дачі та городи будуть вкриті зараженим радіоактивним пилом.. А нашим “народним обранцям ця ідея сподобалась” які 26.12.2012 дали дозвіл на дослідно-промислову розробку говорячи: “… та хай риють – це ж всьго дослідження”. Дослідно промислова розробка – це не тона грунтів на дослідження в лабораторію. Це дозвіл на вилучення 10% надр!!!

Ти напевне чув плітки, що лікарню хотять зробити гуртожитком для робочих . Я навіть думаю що ти, можливо, посміявся разом з іншими над цим… Але що тут смішного?? Їхати з вивихнутою рукою чи в роддом в інше місто?Це можуть сміятися пологівці над нами, маже 30 тисячами дурнів району, які дають це зробити двом десяткам чиновників, яких же самі і вибрали. Хм, ще й кажучи: “А що я можу зробити, згори так вирішили…”

Агов!!! Прокинся! Яка гора? Це ти про бога чи про кого?? Ти “горою” називаєш того, хто повинен служити тобі та захищати саме твої інтереси. Він такий самий як ти. Сьогодні вся міська та районна влада повинна запитувати тебе. А чи згоден ти на перенос лікарні, чи відкриття кар’єру… Ти влада!!!. А він сьогодні лиш “рупор” та виконавець твоїх та моїх інтересів, а завтра може стояти з огірками на базарі або мести твій двір.

Лікарі та медперсонал також мовчать. Бо бояться втратити свою роботу! Любі мої. Та відкрийте ж свої очі та роти, ви втратите роботу через своє мовчання, коли вас звільнять бо лікарні просто не буде.Чи ви влануєте на роботу в кар’єр???

Спочатку Гуляйпільська ДПІ стала пологівським відділенням, потім закрили санстанцію, тепер на черзі лікарня та психлікарня… Чого ти чекаєш? Через півроку приїде багатий дядько, і скаже, що на місці твого будинку хоче відкрити кафе чи магазин…і взагалі, хто ти тут такий та збирай свої “манатки”, ти ждеш цьго?

Йде планове систематичне знищення, щоб завтра зробити Гуляйполе селом Пологівського р-ну. Тоді на місці нічого не вирішуватиметься, і з тобой ніхто не рахуватиметься. Класно? До тебе приїде красиво вдягнений дядько на джипі, і буде гарно розповідати, яке гарне стане у нас життя з кар‘єром, буде робота. Нові магазини. Нове житло, пообіцяють багато грошей та інший приємний для наших вух текст.

Але вони забудуть роозповісти інше: кар’єр це постійні вибухи, санітарна зона для яких не менше 30 км, а ми за 7 км, ну подумаєш не вистача 23 км., а це значить, що твій будинок почне тріскатися.. Це ями в землі до 450 метрів. При тому, що водні горизонти, які “живлять” наші крани 60-70 м. і знаходяться приблизно на тому місці де повинен бути кар’єр. Вся вода яку ми плануєми пити ще десятки років за півроку насосами відкачається на поля. Хоча ми один з декількох районів в області, де з водою немає проблем. Але з кар’єром вони відразу виникнуть. Але добрі дядьки не залишать тебе у біді, вони нам спочатку будуть воду завозити по годинах. А згодом просто продавати з водовозу.

Далі буде краще. Нам пообіцяють декілька тисяч робочіх місць, а в результаті виявиться що в районі немає стільки бажаючих. А де їх взяти, правильно, привезти. Я дуже сумніваюся, що нормальний сім’янин буде їхати за сотню кілометрів на таку роботу, а потім ще й зарплата виявляється не така як обіцяли….Вловив думку? Правильно. Це повинні бути люди без прив’язки до місцевості, та з невеликими запросами.

Вірно здогадався, це ЗЕКи та інші неблагополучні особи. Я думаю ти це також вже чув. От бачиш, не такі це й плітки, а історична закономірність. Далі буде цікавіше. Всі ці новенькі “візітери”, якому в гуртожитку буде нічого робити після роботи, почнуть створювати проблему в першу чергу тобі, своїми розбоями та грабунками…

Проблеми з повітрям, відсутність води, забруднені всі грунти, злочинність, вибухи, безкраї черги в аптеках та в лікарню… Ой, я забула, в лікарню черги не буде, лікарня ж в Пологах…

Підождіть, я ще не дійшла до самого цікавого. Нам говорять, що хотять добувати руду, вміст яких не дотягує до 20%, в той час, як в Кривому Розі у відвалах більше 40%. За результатом геологічних досліджень (документ) у місцях розробки знаходяться поклади урану та інших радіоактивних елементів, а залізна руда –просто відмазка. Звичайно, нас будуть завіряти що це не так, що це було 30 років назад, та що він сам по собі безпечний. Ну-ну, там тільки чого стоять радіаційні відвали які залишать нам в “дарунок”.

Цікаво чи відкриваються очі у заядлих прихильників кар’єру? Бажаючих швидше заробити на кімнату в цвинтарній комуналкі.

Якщо не знаєте що таке уран, загляньте в інтернет, яку небезпеку він несе. А окремо, яку небезпеку несуть відвали з яких його добули… Це все одно що переїхати в Прип’ять.

Багатим дядькам це пофіг, це такий самий бізнес, як кричати на базарі про акцію на червону ікру, яка зроблена з желатину. Він тобі втюхав, а тільки ти прийшов з притензіями, що вcе зовсім не так як він обіцяв, вже дядька й слід простив…. Ти ще не наївcя обіцянок?

Агов!!! Люди!!! Відкрийте очі! Всі зариті в своїх проблемах. Не думай що хтось зробе добре за тебе для тебе.

Сьогодні ти трусишся над своїм бізнесом на базарі, робочим місцем в школі чи лікарні, і кажеш, що нічого зробити не можеш, хай буде як буде… Ну да, а завтра ти будеш бігати з проблемами де знайти нову роботу, чи як жити далі, коли зроблять ще пару супермаркетів. Закриють школу та лікарню, а рідні почнуть хворіти від брудного повітря та води…

Наші “народні обранці” місцеві та обласні, дають добро, та голосують за кар’єр з тошнотно-розумним виглядом, що це робочі місця. Хай перелічать перелік професій, які там необхідні, та скажуть реально про побічні наслідки впливу пилу та радіації для працюючих. А потім щоб вже повністю тебе переконати, що це і дійсно так классно, знімають краватки з костюмами, та бігом на такі хвалебні робочі місця.

Джерело: www.gulaypole.info
11

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1