Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізька область – на шостому місці за рівнем конкурентності та економії коштів допорогових публічних закупівель у системі «ProZorro»

Запорізька область – на шостому місці за рівнем конкурентності та економії коштів допорогових публічних закупівель у системі «ProZorro»Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації на постійній основі проводиться моніторинг допорогових публічних закупівель, здійснених апаратами та структурними підрозділами обласної і районних державних адміністрацій області, які виступають їх замовниками.

Протягом ІV кварталу 2017 року 92 замовники провели 1 231 допорогову закупівлю на загальну суму 37,5 млн. грн. Понад 33% всіх закупівель проведено конкурентним способом із використанням електронної системи «ProZorro». Отримана економія коштів за конкурентними процедурами склала майже 1,1 млн. грн. або 8,3% від їх очікуваної вартості.

З початку 2017 року економія коштів платників податків за результатами конкурентних допорогових закупівель замовників склала майже 4,7 млн. грн. або 10% від їх очікуваної вартості.

За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за підсумками ІV кварталу 2017 року Запорізька область серед регіонів України посіла 6 місце за такими показниками: конкурентність допорогових закупівель – 28% від їх загальної кількості; економія коштів – зекономлено 23,63 млн. гривень.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1