Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізька область - рекордсмен за площею посіяного зерна під урожай майбутнього року

Запорізька область - рекордсмен за площею посіяного зерна під урожай майбутнього рокуНа ланах області під урожай наступного року по всіх категоріях господарств посіяно озимих культур на площі 800,8 тис га (2 місце по Україні), в тому числі на зерно - 728,8 тис.га, що становить найбільшу кількість площ по Україні. З них: озимої пшениці посіяно на площі 661,5 тис.га, озимого жита - на площі 0,8 тис.га, озимого ячменю - на площі 66,5 тис.га. Крім того, посіяно 69,4 тис.га озимого ріпаку.

Про це повідомили у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

За станом на сьогодні, у доброму і задовільному стані знаходиться 509,9 тис.га (або 70% від тих, що зійшли) озимих зернових, в слабкому і розрідженому стані - 218,9 тис.га або 30%.

53,68 тис.га або 77,4 % озимого ріпаку знаходиться в хорошому і задовільному стані, в слабкому і розрідженому - 15,72 тис.га (22,6 %).

За інформацією Держгідрометцентру Запорізької області у першій декаді січня на території області спостерігалась помірно-холодна нестійка погода, яка була обумовлена впливом активних південних циклонів та атмосферних фронтів пов′язаних з ними. Спостерігались сильні снігопади, хуртовини, місцями слабка ожеледь.

Втім, упродовж декади озимі та плодові культури знаходились у стані зимового спокою. Несприятливих агрометеорологічних умов для перезимівлі не спостерігалось. Мінімальна температура ґрунту на глибині залягання вузла кущіння озимої пшениці (3см) знижувалась до 1-2º морозу і була значно вище критичних температур вимерзання озимої пшениці.

Наразі рослини озимих зернових та ріпаку знаходяться в стані зимового спокою.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1