Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізька область долучається до проведення Європейського тижня тестування на ВІЛ

Запорізька область долучається до проведення Європейського тижня тестування на ВІЛВід сьогодні, 17 листопада, та по 24 листопада в Запорізькій області, як і загалом по Україні, стартує Європейський тижденьтестування на ВІЛ та вірусні гепатити. Медична спільнота, громадські урядові та неурядові організації, політичні діячі з 53 країн Європи впродовж тижня будуть сприяти тому, щоб максимальна кількість людей отримала інформацію про свій ВІЛ-статус, основи безпечної поведінки, профілактику та ефективне лікування ВІЛ-інфекції та вірусних гепатитів В та С.

Запорізький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІД, а також ВІЛ сервісні неурядові організації приєднуються до Європейського тижня тестування на ВІЛ.

Жителі області мають можливість безкоштовно та анонімно пройти тестування на ВІЛ у Запорізькому обласному центрі профілактики ВІЛ інфекції та боротьби зі СНІДом (м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 28).

Крім цього, 17, 20-24 листопада буде розташоваий намет за адресою: вул. Сталеварів, 24, де надаватимуться консультації, безкоштовне тестування на ВІЛ, роздаватимуть інформаційно-просвітницьку літературу. 24 листопада з 10.00 до 14.00 на проспекті Металургів (за кафе «Макдональдс») буде розташована мобільна амбулаторія благодійного фонду «Сподівання», де також проводитимуться консультації, безкоштовне тестування на ВІЛ та розповсюджуватиметься інформаційно-просвітницька література.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1