Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізька спортсменка стала двократною чемпіонкою світу

В Улан-Баторі, столиці Монголії, відбувся чемпіонат світу з сумо серед юніорів, чоловіків і жінок. Золото у своїй ваговій категорії (до 60 кілограмів) завоювала вихованка тренера Романа Білки, член спортивного клубу "Хорта", "зірочка" Запорізького району Карина Колесник.

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, шлях на чемпіонаті для нашої землячки сбув досить складним. Проте Карина подолала чотирьох суперниць: з Японії, Польщі, Угорщини та у фіналі зустрілася з «господинею" чемпіонату - монголкою. У всіх поєдинках запорізька спортсменка показала найвищий рівень підготовки, захистила звання та стала двократною чемпіонкою світу.

Протягом останніх кількох років Карина Колесник систематично виборює медалі чемпіонатів Європи та світу з боротьби сумо. Блискучий виступ на чемпіонаті світу зайвий раз довів, що наша спортсменка має великі перспективи.

Ще один запорізький спортсмен, сумоїст Денис Соколовський виборов бронзу та отримав ліцензію на всесвітні ігри, які відбудуться у 2017 році.

Запорізька спортсменка стала двократною чемпіонкою світу


Запорізька обласна державна адміністрація
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1