Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізькі козаки вибороли третє місце в престижних «Козацьких розвагах»

5-7 липня в Чернігові відбувся традиційний фестиваль чоловічої сили "Козацькі Розваги - 2017".

Команди із 13 областей України взяли участь в конкурсах Фестивалю. Команда Запорізької області також взяла участь та зайняла третє місце. В складі команди були спортсмени з с. Михайлівка, Михійлівський район (Нагорняк Ярослав, Кашніков Олег).

Програма заходу складалась із 4 конкурсів - "Чумаки", "Колода", "Козацька засіка" та "Козацька вдача". Організатори заходу передбачили екскурсію для учасників Фестивалю.

В рамках заходу Президент федерації стронгмену, Чемпіон світу до 110 кг за версією WSF, переможець престижного міжнародного турніру зі стронгмену World Record Brakers України Сергій Конюшок та Заслужений майстер спорту України, 3-разовий Чемпіон світу в команді Олександр Пеканов проводили показові виступи для усіх бажаючих.

Третє місце в запеклій боротьбі виборола команда з Запорізької області. Друге - Волинська область. А переможцями стали хлопці з Харківської області.

Усі учасники заходу отримали футболки, в яких потім брали участь, кружки, медалі та дипломи про участь від ВЦФЗН «Спорт для всіх».

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловив велику подяку учасникам команди Запорізької області.