Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізькі школярі посіли призові місця у Всеукраїнському творчому конкурсі «Слово про Україну»

Запорізькі школярі посіли призові місця у Всеукраїнському творчому конкурсі «Слово про Україну»За підтримки Міністерства культури України спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» на базі Юридичного факультету Національного авіаційного університету відбувся щорічний Всеукраїнський творчий конкурс «Слово про Україну».

За словами організаторів, метою конкурсу є формування національної свідомості та відповідальності за долю України; виховання любові до рідної землі, її історії; культивування дбайливого ставлення до національного багатства країни, мови, історії та традицій.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 180 учасників з 10 регіонів України, члени творчих об’єднань. У різних жанрах (хореографія, вокал, промова, презентація, декламування віршів, літературно-музична композиція тощо) учасники конкурсу демонстрували свою творчість.

Конкурс причетний до такої події, яка зовсім нещодавно була в Україні – це відзначення свята рідної мови, Дня Соборності та за його значенням, за його потужністю є дуже важливим кроком у становленні державності, в становленні українського духу, поширення його серед молоді і формування такого молодого покоління, яке гармонійно буде поєднувати в собі і творчі здібності, і мистецькі різноманітні процеси у своїй діяльності.

Почесне ІІІ місце у конкурсі посів хореографічний колектив «Пролісок» Запорізької спеціальної школи-інтернату «Джерело».

Окремо відзначено учасників конкурсу у номінації «Глядацькі симпатії»: Розмарі Чепурненко - ученицю Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Джерело».

Переможців та призерів Всеукраїнського творчого конкурсу «Слово про Україну» нагороджено дипломами та цінними подарунками.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1