Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Запорізькі спортсмени у складі збірної України змагатимуться на Всеукраїнській літній Універсіаді

Запорізькі спортсмени у складі збірної України змагатимуться на Всеукраїнській літній УніверсіадіЦього року на студентському спортивному форумі, який з 19 по 30 серпня приймає тайванське місто Тайбей (КНР), Україну представлятиме команда у складі 179 юнаків та дівчат, серед яких 10 запорізьких спортсменів.

З напутніми словами до майбутніх учасників Універсіади звернувся Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

- Цей сезон для нас був досить таки вдалим. Пройшли Дефлімпійські ігри, де ми зайняли високі позиції. Сподіваюсь, ви спостерігали за успіхами своїх колег і на Всесвітніх іграх. Також пройшли декілька чемпіонатів, які проходили тут в Україні, де ми ставали першими - стрибки у воду, бокс. І ми змогли показати, що Україна - потужна, європейська, спортивна світова держава. Тож я вам бажаю бойового духу, успіхів та чесного суддівства, - зазначив посадовець.

Протягом десяти днів на 29-й Всесвітній літній Універсіаді близько 12 тисяч спортсменів із 160 країн змагатимуться за нагороди у 22 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, бейсбол, водне поло, волейбол, гольф, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, плавання, стрибки у воду, роликовий спорт, спортивна гімнастика, художня гімнастика, стрільба з лука, теніс, тхеквондо ВТФ, важка атлетика, ушу, фехтування, футбол, більярдний спорт. Запоріжці мають змогу проявити себе у таких видах спорту як баскетбол, волейбол, дзюдо, плавання, стрибки у воду, ушу.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1